KHL

Jugra Chanty-Mansijsk – Atlant Moskevská oblast

2:3

po s.n. (0:2) (2:0, 0:1, 0:1 - 0:0)

22.10.2014, 15:30 • Arena Jugra, Chanty-Mansijsk (kapacita 5500 míst) • Adam Lacek (@laci_17)

Tipsport: 2.25 3.9 2.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (18:18:31)

Největší čas na ledě: Sergejev 27:08 – Gilroy 26:38

Branky a nahrávky: 2. Gusev (Magogin), 12. Magogin (Gusev) – 30. Černov (Engqvist, Němec), 44. Sošnikov (Voronin, Levickij), rozh. náj. Majorov. Diváci: 2100. Rozhodčí: Karabanov, Safjullov – Sadovnikov, Nazarov.
Dnešní zápas mezi Jugrou a Atlantem nabídl zajímavou podívanou, diváci si přišli na své, viděli jsme maximum možného času, jelikož o vítězi musely rozhodnout až samostatné nájezdy.

Skóre zápasu otevřel již ve 2. minutě Nikita Gusev, v polovině první třetiny na něj navíc navázal jeho kolega z útoku Igor Magogin, oba hráči si navíc u svých branek vyměnili asistence.

Od druhé třetiny ale zápas dirigovali hosté, kteří dokázali snížit až v polovině zápasu, když se po asistenci Ondřeje Němce prosadil z dorážky Arťom Černov.

Kýžené vyrovnání přišlo ve 44. minutě, když se prosadil před brankou nepokrytý Nikita Sošnikov. Do konce třetí třetiny už pak branka nepadla, gól jsme neviděli ani v prodloužení.

O vítězi dnešního utkání tak musely rozhodnout samostatné nájezdy, kde bonusový bod vystřelil hostům Maxim Majorov, jenž se společně s Radulovem prosadil proti střídajícímu brankáři Gorjačevskichovi.

Mytišči tak vítězí na ledě Jugry 3:2 po samostatných nájezdech a alespoň trochu se přiblížila příčkám zajišťující postup do play off, Jugra zůstala téměř na svém.

Maxim MAJOROV - 2:3

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Atlant Moskevská oblast.
Autorem vítězné branky je MAXIM MAJOROV.

2. série 0:2

Arťom Buljanskij stejně jako jeho kolega před malou chvíli neuspěl, také on si vylámal zuby na Engrenově betonu!

Maxim Majorov se svou střelou mezi nohy uspěl a hosté už jsou velmi blízko vítězství!

1. série 0:1

Pavel Medvěděv za domácí se svou střelou neuspěl, Engren předvedl dobrý zákrok.

Jako první se k nájezdu postavil Igor Radulov a parádním blafákem do bekhendu nedal domácímu brankáři šanci!
Na samostatné nájezdy se do domácí branky postavil Stěpan Gorjačevskich!

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení o vítězi dnešního zápasu nerozhodlo, na řadu tak přijdou samostatné nájezdy, které začnou po krátké úpravě ledu.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:43

Andrej Čibisov se ještě dostal do samostatného úniku, svou střelou ale trefil pouze rameno Atteho Engrena!