22.10.2014, 02:35 • United Center, Chicago • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.83 4.3 3.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Michal Rozsíval (CHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:07
Marian Hossa (CHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 14:26
Jakub Voráček (PHI) 0+0, 5 střel, čas na ledě 19:22 (05:25:53)
1. Antti Raanta (CHI) 32 zák., 0 gólů, 100%
2. Patrick Kane (CHI) 2+0
3. Brandon Saad (CHI) 1+1
Dnešní utkání sledovalo 21162 diváků.
Chicago Blackhawks poráží Philadelphii Flyers 4:0. Domácí položili základ úspěchu už v první třetině, ve které byli jasně lepším týmem a mezi 12. a 14. minutou skórovali hned třikrát. V dalších dvou dvacetiminutovkách se šance rodily na obou stranách, ale znovu se opět trefili jen hokejisté Blackhawks, když ve 44. minutě zvyšoval na konečných 4:0 Patrick Kane. Brankář Chicaga Antti Raanta zachytal výborně, Letcům zneškodnil všech 32 střel a udržel tak druhé čisté konto ve své kariéře v NHL.

Střely na branku ve 3. třetině – 16:13, celkem – 43:32

60:00

59:29

United Center je na nohou, fanoušci děkují Černým jestřábům za jejich dnešní výkon.

59:00

Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:25

Patrick Kane útočil na hattrick, Versteeg ho hledal před brankou, ale kotouč se od bruslí domácího forvarda odrazil pod Masona.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny a na 99% i celého zápasu.

56:46

Bryan Bickell jel sám na Masona, ten jeho zakončení vytěsnil vyrážečkou!

56:33

Opět Mason, který přerušil hru po pokusu Jonathana Toewse.

56:08

Po buly pálil Marian Hossa, Mason vyráží.

55:20

Teď už se hraje o čisté konto brankáře Anttiho Raanty, který si ho za svůj dnešní výkon zaslouží.

54:47

Ještě jedna reklamní přestávka.

53:50

Potlesk na otevřené scéně pro Raantu, který senzačně vytáhl i tečovanou střelu Streita. Následně domácí vyvezli kotouč a Mason musel přerušit hru. Chicago už je v plném počtu.

53:22

Jakub Voráček dostal kotouč do ideální střelecké pozice, Raanta ho však stejně vychytal!

52:57

Streit od modré netrefil branku.

51:43

Hjalmarsson si přidržel Voráčka a hosté si tak zahrají přesilovku.

4:0

Branky a nahrávky: 12. Saad (Richards, Bickell), 13. Kane (Sharp, Toews), 14. Bickell (Saad), 44. Kane (Keith, Sharp)

Chicago Blackhawks: Raanta (Darling) – Seabrook, Keith (A), Oduya, Hjalmarsson, Rozsíval, van Riemsdyk – Hossa, Toews (C), Sharp (A) – Kane, Shaw, Versteeg – Saad, Richards, Bickell – Smith, Kruger, Carcillo. Trenér: Joel Quenneville

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – MacDonald, Schultz, Streit (A), Grossmann, Del Zotto, L. Schenn – Voráček, Giroux (C), Raffl – Simmonds (A), Bellemare, B. Schenn – Read, Couturier, Umberger – Jones, VandeVelde, Rinaldo. Trenér: Craig Berube.

Rozhodčí: Pollock, Sutherland – Galloway, Gibbs

Diváci: 21162