po prodl. (1:2, 2:0, 1:2 - 1:0)

22.10.2014, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 1.8 4.4 3.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z Horáckého zimního stadionu se loučí a zase někdy napočtenou se těší Tomáš Lysý. (20:26:22)
Litoměřice sice vyhráli první třetinu poměrem 1:2, ale Dukle se podařilo v prostřední periodě otočit stav zápasu. Když Adam Zeman zvýšil ve dvaačtyřicáté minutě na 4:2, zdálo se, že si již JIhlava výhru pohlídá. Nicméně Stadion ve třiapadesáté minutě snížil a o dvě minuty později vyrovnal. Zápas tak šel do prodloužení, které rozhodl Marek Melenovský.

61:11

Dukla právě vstřelila branku!
Melenovský vybojoval za brankou puk, který poslal Podlipnikovi. Ten vystřelil tvrdě, ale nikoliv přesně. Kotouč se dostal k Divišovi, jenž před brankou našel MARKA MELENOVSKÉHO. Zkušený úočník se trefil přesně pod víko. Asistence: Richard Diviš.

60:16

Hned na úvod prodloužení se hosté dopustili ofsajdu.

60:01

Dnešnímu utkání prohlíží 1412 diváků.

60:00

59:43

Richard Diviš se po levé straně prodíral do útočného pásma a po přejetí modré byl tvrdě zastaven Ondřejem Miklišem. Dle názoru sudího Pavla Mikuly čistě.

58:37

David Březina to opět zkusil z pravého kruhu, zamířil však vysoko nad branku.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:50

Tomáš Čachotský hned po buly minul střelou z mezikruží pravou tyčku Přikryla. To byla slibná příležitost domácích.

55:34

Nahození Podlipnika bez potíží kryje Přikryl, ale hosté pouze posouvají puk nahozením k brance Sáblíka.

Jaroslav KALLA - 4:4

54:32

Litoměřice právě vstřelily branku!
Tento gól jde zřejmě na vrub Lukáše Sáblíka, který neudržel střelu JAROSLAVA KALLY a kotouč se dostal za brankouvou čáru, možná i za pomoci jednoho z domácích beků. Asistence: Jiří Rys, Vítězslav Bílek.

Šance dua Martin Procházka a Dominik Volek

53:29

To ale neplatilo o této akci, při které se Martin Procházka řítil v situaci dva na dva s Dominikem Volkem na branku Sáblíka. Zkoušel svého spoluhráče najít před branou, ale Volek se k puku těsně nedostal.

52:41

Je jasné, že hosté se nyní znovu tlačí před Sáblíka, kontaktní gól jim dal křídla jako po vypití litru RedBullu. Obrana Dukly v čele se Sáblíkem je ale nyní pozorná.

5:4

Branky a nahrávky: 10. Čachotský (Zeman, Čáp), 26. Štebih (Diviš, Čáp), 34. Zeman (Diviš, Důras), 42. Zeman (Čachotský, Štebih), 62. Melenovský (Diviš) – 10. Chlapík (Švagrovský, Novák), 11. Bílek (Kalla), 53. Bílek (Rys, Kalla), 55. Kalla (Rys, Bílek)

HC Dukla Jihlava: Sáblík (Šťastný) – Dobrovolný, Podlipnik, Urbanec, Štebih, Čáp, Schejbal, Šidlík – Čachotský, Zeman, Diviš – Březina, Melenovský, Štěpánek – Seman, Mikeš, Důras – Malec, Kuřítko. Trenér: Petr Vlk.

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Král) – Mikliš, Špelda, Málek, Šulc, Míka, Plášil – Bílek, Kalla, Procházka – Chlapík, Švagrovský, Novák – Rys, Volek, Dvořáček – Doležal, Ondráček, Antončík – Schwamberger. Trenéři: Jiří Doležal a Daniel Tvrzník.

Rozhodčí: Pavel Mikula – Radim Němec, Marián Poruba