30.09.2014, 17:00 • Arena Lada • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 3.94 4.4 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Loučí se s vámi Michal Belšán, někdy u dalšího onlajnu na počtenou! Děkujeme, že jste tento onlajn sledovali. (19:19:56)
Ufa potvrdila roli favorita a vyhrála na ledě posledního Togliatti 2:0.
Ačkoliv byli domácí střelecky aktivnějším týmem, nakonec nedali ani jednu branku. Všech 28 pokusů totiž pokryl Vitalij Koval.
Hosté se dostali do vedení v 10. minutě, kdy přesilovou hru využil Ilkka Heikkinen. Lada se poté dostala do nějakých šancí, ale ty nedokázala proměnit. Ve 49. minutě udělal za zápasem definitivní tečku Jevgenij Skačkov gólem na 2:0.

Lada se i tak nadále bude potácet na posledním místě tabulky KHL.

Střely na branku: 28:18

60:00

59:46

Dělovku Lekomceva lapil Jeff Glass.

59:05

A je zřejmě po šancích Lady. Faulu se totiž dopustil Alexandr Šarov (TOG).

58:37

Ufa drží puk ve své moci.

57:49

57:40

Hunkesova střela byla zblokována.

56:35

Následující pokus Petrova zneškodnil hostující golman.

56:26

Střela Černikova jen proletěla okolo Kovala.

55:49

Šance pro Ladu přichází v přesilovce. Vyloučen je Dmitrij Makarov (UFA).

55:23

Střela kapitána Nikitěnka úspěch neslavila.

55:00

Domácí nadále pokračují ve své snaze se zápasem něco udělat.

54:06

Hráči Togliatti nyní vyvinuli velký tlak na Kovala, nakonec z toho byla posunutá branka, do které najel Barancev.

52:41

Dlouhý tlak Salavatu vyrvcholil střelou Lekomceva přímo do Glasse.

52:10

Hartikainen dlouho motal hlavy bekům domácího týmu.

51:30

Střela Andreje Zubareva orazítkovala tyč domácí branky!

51:10

Střelu Makarova Glass kryje. Ten dnes pro svůj tým odvádí dobrou práci.

50:33

Lada hodně doplácí na nepřesnosti v útočném pásmu. S vyrovnáním to budou mít velice těžké.

0:2

Branky a nahrávky: 10. Heikkinen (Makarov, Zubarev), 48. Skačkov (Kolcov, Pihlström)

Lada Toljatti: Glass (Ježov) – Šulakov, Hunkes, Barancev, Podhradský, Vorobjov, Štulov, Sloboda, Ogurcov – Černikov, Petrov, Golubev, Nikitěnko, Valujskij, Zaťovič, Mastrjukov, Bočarov, Šarov, A. Strelcov, V. Strelcov, Fachrutdinov

Salavat Julajev Ufa: Koval (Irving) – Kutuzov, Lekomcev, Višněvskij, Heikkinen, Zubarec, Kolcov, Bodrov – Makarov, Sjomin, Hartikainen, Mereskin, Chlystov, Tolpeko, Pihlström, Kajgorodov, Skačkov, Stěpanov, Gluchov, Slepyšev

Rozhodčí: Oskirko, Soin – Kučava, Menšich