KHL

Traktor Čeljabinsk – Avangard Omsk

2:4

konec (0:0, 1:3, 1:1)

30.09.2014, 15:00 • Yunost Sport Palace • Ondřej Jícha (@OndraJicha), Martin Doležal, Adam Soukup (@AdamSoukup1), Štěpán Hladký

Tipsport: 3.24 4.2 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A máme zde konec zápasu. I přes velkou snahu domácích o srovnání výsledku jsou šťastnějšími hosté z Omsku. Děkujeme Vám za pozornost u přenosu a omlouváme se za malé nedostatky. Přejeme hezký zbytek dne. (19:27:46)
Česká stopa v zápase:

Martin RŮŽIČKA (CLJ) – 0+0, 3 střely na bránu, čas na ledě 21:42
Jan BULIS (CLJ) – 0+1, 3 střely na bránu, čas na ledě 19:50
Vladimír SOBOTKA (OMS) – 0+3, 2 střely na bránu, čas na ledě 19:23, úspěšnost vhazování 50%

60:00

59:30

Domácí si vytvořili neuvěřitelný tlak, ale gól zatím nepřichází.

58:55

Čeljabinsk to zkouší v šesti hráčích na ledě!

56:15

A máme zde další přesilovou hru. Zřejmě asi poslední šance pro domácí, aby ještě něco udělali s výsledkem. Za úder loktem dostává dvě minuty Lemťugov.

53:42

Protiútok Omsku zastavil až hvizd čárového rozhodčího, jeden z útočníků byl totiž až moc rychlý – ofsajd.

51:06

Přesilovka zůstala nevyužita bez nějakých větších šancí.

49:06

A přesilovou hru si vyzkouší i hosté z Omsku. Dvě minuty dostává Kosticyn za nedovolené bránění.

48:53

Krásná kombinace Čeljabinsku a ještě lepší zákrok gólmana. Teď Barulin podržel svůj tým.

PARŠIN - 2:4

45:48

Avangard právě vstřelil branku! Nádherná přihrávka do mezikruží byla proměněna v uklidňující gól. Autorem branky je DENIS PARŠIN. Asistence: Erik Gustafsson a Vladimír Sobotka.

Konstantin PANOV - 2:4

45:19

Čeljabinsk právě vstřelil branku! Máme tady kontaktní gól. Dnešní utkání tak nabírá úplného nového náboje. Autorem branky je Konstantin PANOV. Asistence: Jan Bulis.

43:44

Oba týmy mají velké problémy v rozehrávce a strašně často ztrácení puky ve středním pásmu.

41:38

Domácím se nedaří usadit v útočném pásmu, Omsk úspěšně brání a vyhazuje puky až za bránu Fokina.

40:43

Čeljabinsk si zahraje přesilovou hru! Na trestnou lavici odjíždí Berdnikov na 2 minuty za sekání.

40:16

Do třetí třetiny vstoupili aktivněji hosté.

40:01

2:4

Branky a nahrávky: 37. Quint, 46. Panov (Bulis) – 21. Širokov (Paršin, Sobotka), 24. Širokov (Pivcakin), 27. Gustafsson (Ljamin, Sobotka), 46. Paršin (Gustafsson, Sobotka)

Traktor Čeljabinsk: Fokin (Demčenko) – Quint, Kondraťjev, Aťjušov, Chlystov, Borodkin, PIganovič, Katičev – Růžička, Bulis, Panov – Popov, Glinkin, Chistov – Wilson, Kokujov, Kosticyn – Osnovin, Gubarev, Penkovskij, Mokin.

Avangard Omsk: Barulin (Kostin) – Kulja, Pivcakin, Ljamin, Gustafsson, Blaťák, Kulik, Gluchov – Berdnikov, Pěrežogin, Kalinin – Širokov, Sobotka, Paršin – Popov, Wandell, Ivanov – Lemťjugov, Pervušin, Něpryjajev, Semjonov.