konec (0:0, 0:0, 1:2)

30.09.2014, 15:30 • Arena Jugra • Martin Dvořák

Tipsport: 2.3 4.1 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:16:47)
Je dobojováno! V dramatickém zápase nakonec vítězí hosté, kteří byli mírně favorizování před tímto utkáním a díky zlepšenému výkonu ve třetí třetině si z Chanty-Mansijsku odváží všechny body za těsnou výhru 2:1.

60:00

59:35

Oddechový čas pro hosty.

Lukáš KAŠPAR - 1:2

59:08

Tým Jugra právě vstřelil branku!
Český forvard Jugry LUKÁŠ KAŠPAR ještě vykřesal naději pro domácí tým, když v poslední minutě třetí třetiny snižuje na 1:2! Bez asistence.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:30

A domácí to zkoušejí bez brankáře, Gorjačevskich již zůstává na střídačce.

58:30

Oddechový čas pro domácí.

58:30

Oskars Bartulis dostává dvouminutový trest za krošček, přesilová hra pro Jugru.

57:14

Sitnikov nahazuje puk, domácí to ještě zkoušejí.

55:44

Maxim Semjonov (Barys) dostává osobní trest za nesportovní chování.

53:30

Oskars BARTULIS - 0:2

52:14

Astana právě vstřelila branku!
Místo vyrovnávacího gólu je tu gól v oslabení který dává OSKARS BARTULIS střelou přes celé hřiště, domácí hráli bez brankáře a hosté vedou již o dva góly! Asistence: Mike Lundin.

51:30

Domácí dostávají šanci na vyrovnání, přesilovou hru totiž nyní budou hrát oni při vyloučení Savčenka (hákování).

Dustin BOYD - 0:1

50:44

Hosté využívají přesilovou hru, první gól zápasu dává DUSTIN BOYD, který se důrazem prosazuje u domácí branky. Asistence: Brandon Bočenski a Mike Lundin.

1:2

Branky a nahrávky: 60. Kašpar – 51. Boyd (Bočenski, Lundin), 53. Bartulis (Lundin)

Jugra Chanty-Mansijsk: Gorjačevskich (Birjukov) – Larsen, Putilov, Sergejev, Pepeljajev, Sokolov, Želdakov, Mamkin – Rajala, Kašpar, Maxwell – Sitnikov, Magogin (C), Buljanskij – Čibisov, Bortnikov, Romancev – Jacenko, Gorbunov, Medvěděv

Barys Nur-Sultan: Laco (Ivanov) – Lundin, Bartulis, Semjonov, Blochin, Cerenok, Savčenko, Ibrajbekov – Dawes, Bočenski (C), Boyd – Starčenko, Ruděnko, Rymarev – Puškarjov, Romanov, Upper – Rachmanov, Lichotnikov, Popovič, Gavrilin

Rozhodčí: Rogačjov, Ščeňjov – Nazarov, Čubykin