30.09.2014, 11:00 • Fetisov hall • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 2.2 4.1 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání
Jan Kolář – 0+0, 3 střely, čas na ledě 22:51 (13:22:49)
Je dobojováno. Domácí vlétli do třetí třetiny jako uragán, kterou nakonec vyhráli po brankách Bergforse, Gorškova a Lisina, 3:0. Vítězství je to zasloužené, jelikož Admiral byl počas celého utkání lepším celkem. S konstatováním, že Admiral Vladivostok poráží na svém ledě Torpedo Nižnij Novgorod 4:1, se s vámi loučím.

60:00

59:44

Jachin je zpět v brance a zápas se již jen dohrává.

LISIN - 4:1

59:23

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Je hotovo. Ke kotouči se dostal na levé straně domácí ENVER LISIN, který trefil prázdnou branku i přes clonícího obránce Torpeda. Asistence: Alexandr Gorošanskij.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny. Hosté jsou stále v šesti.

58:53

Hosté začínají zakládat útok od svého obranného pásma.

58:33

Salminen dorážel kotouč ze vzduchu, ale brankář Vladivostoku si poradil.

57:31

Hosté to zkouší v šesti!

57:31

Ihned po buly pálil Wolski, ale puk skončil v připravené rukavici Ilji Proskurjakova.

57:29

Wolski nahodil kotouč vzduchem od červené čáry a následně ho dojel. Domácí gólman tak nemohl rozehrát a hráči Torpeda získali útočné pásmo.

56:38

Galuzinova bomba z levého kruhu mířila nad branku Proskurjakova.

55:51

Jachin schoval kotouč v lapačce před dotírajícím Richardem Gyngem.

54:48

Domácí podnikli přečíslení tří na jednoho. Gorošanskij nahrával Bergforsovi, který dlouho váhal se střelou, až mu kotouč sebral soupeř.

54:11

Střela Valentěnka od modré byla tečována a skončila pouze v rohu kluziště.

53:13

Hosté hrají opět v plném počtu a mají necelých sedm minut na to, aby s výsledkem něo udělali.

52:38

Lisinov spíše nahazoval na branku, kde se kotouče ujmul Grigorjev a puk poslal za branku Admiralu.

52:05

Vladivostok je nastěhován před brankou Jachina. Domácím chybí střelba.

4:1

Branky a nahrávky: 36. Bergfors, 43. Bergfors, 47. Goroškov (Zemčjonok), 60. Lisin (Gorošanskij) – 5. Wolski (Salminen)

Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Nalimov) – Lisov, Zemčjonov, Kolář, Pyett, Volodin, Davydov, Kumin – Lisin, Bergfors, Gynge, Ugarov, Gorošanskij, Makarov, Nesterov, Sigarjov, Zubov, Goroškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin Trenér: Dušan Gregor

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Jachin) – Grigorjev, Valentěnko, Hietanen, Osipov, Chomitskij, Makarov, Bernatskij – Wolski, Galuzin, Salminen, Immonen, Drugov, Nokelainen, Demagin, Krasnoslobodcev, Dm. Kazionov, De. Kazionov, Kuljomin, Jamkin Trenér: Peteris Skudra

Rozhodčí: Cyplakov, Čerenkov – Ivanov, Nesterov