ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Dukla Jihlava – HC Letci Letňany

1:2

konec (0:1, 0:1, 1:0)

25.09.2014, 15:45 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Info o změnách stavu (Tomáš Lysý (@tomaslysy86))

53:58

Velká šance pro Jihlavu na srovnání zápasu. Tomáš Straka (LET) dostává dvě minuty za podražení. Na vyloučení: 3-3.

34:21

Domácí gólman Jakub Škarek (JIH) dostává dvě minuty za podražení. Trest si odpyká jeden z jeho spoluhráčů. Na vyloučení: 3-2.

31:36

Dukla bude mít možnost snížit. Martin Gebell odchází na trestnou lavici za dvě minuty, rozhodčí mu totiž píská hrubost. Na vyloučení: 2-2.

15:12

Druhá přesilová hra pro hosty. Josef Vrátný odjíždí na trestnou lavici za hákování. Na vyloučení: 2-1.

06:21

Síly na ledě se svovnají.Tomáš Straka (LET) musí na dvě minuty na trestnou lavici za držení protihráče. Na vyloučení: 1-1.

04:55

Letňany si zahrají přesilovou hru. David Stark (JIH) dostává 2 minuty za sekání. Na vyloučení: 1-0.