25.09.2014, 17:00 • Ledový palác Bolšoj • Karel Janeba (@Kajaneba)

Tipsport: 3.47 4.4 1.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi tímto loučím a přeji hezký zbytek dne. (19:32:44)
Československá stopa
Filip Novák (DMS) 0+0, čas na ledě 19:35
Domácí to ještě v závěru zkoušeli, ale Jerjomenko byl dnes bezchybný a hosté si tak odváží 3 body za těsné vítězství 1:0. Jediný gól dnes vstřelil Jurij Babenko v 15. minutě. Šancí bylo ale dost na obou stranách, na hostující to byl v samotném závěru Denis Kokarev, jeho střelu ale vychytal domácí Gavrilov, jenž kromě gólu Babenka byl dnes naprosto bezchybný. U domácího celku měl největší šanci ve 26. minutě Ševčenko, ale i jeho střelu si dnes stoprocentní Jerjomenko pohlídal. Do Moskvy tak putují tři body, zato domácí jsou opět bez bodů.

60:00

59:49

Oddechový čas pro domácí.

58:59

Soči se konečně dostalo ze svého pásma a odvolává brankáře. Bude tak hrát v šesti.

58:37

A mohlo být rozhodnuto! Denis Kokarev stál tváří v tvář domácímu Gavrilevovi, ten ale fantastickým zákrokem udržel naděje svého týmu na body.

58:07

Dinamo je v pásmu Leopardů a nepouští je k puku.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny. Soči má pouze dvě minuty na to vstřelit vyrovnávací gól.

57:04

Hosté jsou u puku a hlídají si těsný náskok.

56:44

Ščitov zkoušel vyrovnat, ale jeho střelu si Jerjomenko pokryl.

55:05

Dinamo čelilo útoku místních, ti se ale ke střele nedostali a tak jsou u puku hosté.

54:11

Hosté jsou již dlouhou dobu v útočném pásmu a drtí soupeře. Soči si na puk jen tak nesáhne.

53:54

53:25

Domácím se v této přesilovce vstřelit gól zjevně nepodaří, hosté kontrolují hru.

52:55

Leopardi ztratili puk v útočném pásmu a opět čelili nájezdu hostujícího Karpova. Gavrilov byl ale připraven.

51:54

Přesilovka pro domácí a velká šance na vyrovnání skóre! Za sekání si jde na 2 minuty sednout Dmitrij Višněvskij.