konec (1:1, 2:2, 4:0)

25.09.2014, 17:30 • Hartwall-areena • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 1.5 4.5 5.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Loučí se s vámi s přáním krásného zbytku večera Michal Belšán. Někdy příště u onlajnů na počtenou! (19:49:10)
9676 diváků v Hartwall-areeně dnes vidělo velmi zajímavou gólovou podívanou, padlo celkem 10 branek!
Hosté měli síli jen dvě třetiny na dotahování skóre.
První branka padla v osmé minutě, trefil se hostující Sigarjov. O dvě minuty později vyrovnal Aaltonen. Ve druhé třetině po trefách Karalahtiho a Mosese odskočil Jokerit do dvoubrankového vedení, to ale poté ztratil, neboť Bergfors a po něm Vjačeslav Ušenin překonali Heleniuse a vyrovnali na 3:3. Ve třetím dějství ale Admiral doplatil na velkou nedisciplinovanost a inkasoval hned čtyřikrát. Postupně se trefili Moses, Huhtala, Hagman a Omark.

Vladivostok tak nadále zůstává pouze s šesti body na kontě, Jokerit si naopak připisuje do tabulky tři body.

60:00

59:44

A ještě vyloučení na závěr zápasu. Krosčekem se provinil Konstantin Sokolov (VLD).

59:41

Harju v dobré šanci před brankou neskóroval.

59:21

Ke střele se odhodlal ještě Jere Sallinen, ale obrana jeho pokus srazila nad bránu.

58:22

Utkání už se pouze dohrává.

OMARK - 7:3

57:18

Jokerit právě vstřelil branku!
A je to sedmý gól v síti Ariho Ahonena! Ale že se na něj domácí nadřeli. Karalahti našel volného LINUSE OMARKA, který na první pokus netrefil dobře kotouč, následně ho ale za hostujícího brankáře už propasíroval a je to 7:3! Asistence: Jere Karalahti, Daine Todd.

56:48

Omark se probíjel před branku, ale kvůli nátlaku obránců hostí nedokázal zakončit. Faulu se během toho ale dopustil Vladislav Ušenin (VLD).

56:26

McLean nestihl vyjet z útočného pásma a Omark tak vjel do ofsajdové pozice.

55:22

54:14

Gunderson nahrál na Aaltonena, který ale minul odkrytou branku střelou z první!

53:53

Gunderson si vyměnil kotouč s Lajunenem a poslal ho na branku. Žádný ze spoluhráčů ho ale netečoval a Ahonen ho tak bez problémů chytil.

53:22

Alexandr Gorošanskij (VLD) je vyloučen za držení protihráče.

52:39

Vladislav Ušenin dostával přihrávku před branku vzduchem, kotouč ale nedokázal sklepnout.

52:13

Snahu Gorškova zastavila obrana Jokeritu.

HAGMAN - 6:3

51:39

A je to už 6:3! Krásná kombinace domácích a řada nepřesností v obraně Admiralu. NIKLAS HAGMAN si narazil kotouč s Aaltonenem a překonal Ariho Ahonena. Asistence: Juhamatti Aaltonen, Kurtis McLean.

7:3

Branky a nahrávky: 10. Aaltonen (Gunderson, Kapanen), 22. Karalahti (Todd), 28. Moses (Huhtala, Koukal), 43. Moses, 45. Huhtala (Koukal, Sallinen), 52. Hagman (Aaltonen, McLean), 58. Omark (Karalahti, Todd) – 8. Sigarjov (Sokolov), 38. Bergfors (Pyett, Osipov), 40. Vjačeslav Ušenin (Gorškov, Kuzmin)

Jokerit Helsinky: Helenius (Karlsson) – Gunderson, Lajunen, Jaakola, Karalahti, Ohtamaa, Todd – Hagman, Kapanen, Aaltonen – Huhtala, Koukal, Moses – Omark, Hahl, Harju – Sallinen, McLean, Mäki

Admiral Vladivostok: Ahonen (Nalimov) – Osipov, Pyett, Kolář, Volodin, Davydov, Kuzmin, Zemčijonok – Bergfors, Gynge, Gorošanskij, Sokolov, Ugarov, Sigarjov, Nestěrov, Byvalcev, Li, Gorškov, Vladislav Ušenin, Vjačeslav Ušenin

Rozhodčí: Olenin, Anisimov – Balodis, Lazarev