KHL

Metallurg Magnitogorsk – Amur Chabarovsk

7:2

konec (0:2, 5:0, 2:0)

25.09.2014, 15:00 • Metallurg Ice Arena (kapacita 7.500 diváků) • Jaroslav Přib (@JaroslavPrib)

Tipsport: 1.3 5.8 6.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nádherné utkání se muselo líbit snad všem. Domácí po první třetině prohrávali překvapivě 0:2, ale ve druhé třetině dokázali svému soupeři nasázet pět branek a v poslední třetině přidat ještě další dva zásahy a zvítězit tak vysoko 7:2. Domácím také přispěl svým hattrickem kapitán Danis Zaripov

Marcel Haščák (CHA) – 0 bodů (0+0), čas na ledě 18:06

Odemě je to pro dnešek vše, přeji krásný zbytek dne a u onlajnů zase někdy na počtenou. (17:15:58)

60:00

59:38

Nyní se však usadili v útočném pásmu, ale tam je zatím výborně brání domácí obrana.

59:26

Kotouč na svých holích drží hostující hokejisté, kteří se však zatím nikam neženou.

58:55

58:29

Další vyhození domácího mužstva, který nepřipouští žádné komplikace.

58:01

Hlasatel oznámil poslední dvě minuty třetí třetiny a zároveň celého utkání.

57:22

Hosté sice vyhráli buly, ale o puk vzápětí přišli a domácí vyhazují puk přes všechny čáry.

56:55

Oskar Osala (MET) podrazil Miklíka a za trest dostává 2 minuty na trestné lavici.

56:32

Platonov z pravého kruhu dokázal vyslat skrytou střelu zápěstím, Bolšakov byl však znovu úspěšný.

56:06

Špirko vyslal z mezikruží střelu, kterou Pečurskij svou lapačkou vyrazil do ochranné sítě. Vhazuje se po levici domácího gólmana.

55:42

Zakázané uvolnění Chabarovsku.

55:15

Na druhé straně to zkoušel individuálně Lugin, ale proti přesile domácích hráčů neuspěl.

54:39

Ne však na dlouho, protože hostům se podařilo vyhodit puk alespoň do středního pásma.

54:16

Domácí se znovu usadili v útočném pásmu.

53:38

Birjukova skákavá střela od modré čáry nenadělala Bolšakovi takové problémy, protože hostující gólman měl dobrý výhled a střelu si pohlídal.

53:09

Orlov na druhé straně takovou propagační střelou nemohl zaskočit pozorného Pečurského.

52:33

Kovář zavezl puk do útočného pásma, tam však nedokázal nic vymyslet a puku se zmocnili hosté.

7:2

Branky a nahrávky: 27. Zaripov (Antipin, Kovář), 31. Osala (Junkov), 32. Zaripov, 33. Platonov (Zaripov), 38. Pare (Bereglazov), 42. Pare (Lee, Batyršin), 43. Zaripov (Kovář) – 9. Orlov (Fisenko), 18. Orlov (Taimi)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (od 20. Pečurskij) – Antipin, Birjukov (A), Lee, Chabarov, Bereglazov, Batyršin, S. Těreščenko, Ibragimov – Zaripov (C), Kovář, Osala – Kameněv, Jakucenja, Platonov (A) – Šafigulin, Kosov, Potěchin – Pare, Junkov, Grigorenko Trenér: Mike Keenan (KAN)

Amur Chabarovsk: Borisov (od 43. Bolšakov) – Taimi, Safronov, Ježov (A), Loginov, Peretjagin, V. Těreščenko, Kurbatov, Těrjajev – Špirko, Baškirov, Tarasov (C) – Niinimaki, Miklík, Haščák – Fisenko, Lugin (A), Orlov – Litovčenko, Železnov, Abramov Trenér: Jurij Leonov (RUS)

Rozhodčí: Dějev, Karabanov – Misjur, Raming (všichni RUS)