konec (4:2, 1:0, 1:1)

25.09.2014, 17:00 • CSKA Universal Sports Hall • Patrik Sandev (@Thimpu25)

Tipsport: 1.5 4.5 5.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů z KHL brzy nashledanou. (19:12:22)
CSKA nenechal nikoho na pochybách a Neftěchimik porazil bez větších problémů 6:3. Připsal si na své konto osmé vítězství v sezóně a nadále stíhá vedoucí Petrohrad. Parádní výkon předvedl Alexandr Radulov, který během dvou třetin zaznamenal pět asistencí.

60:00

59:00

Probíhá poslední minuta utkání. CSKA směřuje k vítězství, Neftěchimik odjede z půdy favorita k dalšímu zápasu s prázdnou.

58:27

56:27

Hosté si zahrají ještě jednu početní výhodu. Stas (MOS) odešel pykat na dvě minuty za podražení.

55:16

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Hosté přidávají čestný úspěch, který ale na devadesát devět procent o třech bodech pro CSKA nic nezmění. Trefil se PJOTR CHOCHRJAKOV. Asistence: Jaroslav Alševskij.

55:11

Pět minut do konce. Teď už je pro oba týmy důležité hlavně dohrát střetnutí ve zdraví.

54:49

52:49

Stapleton (NIŽ) je dalším potrestaným hráčem na straně hostů. Dvouminutový trest obdržel za sekání.

50:22

CSKA právě vstřelilo branku!
Ještě jedna branka pro domácí celek. Poprvé u ní nebyla dnešní hvězda Radulov. Autorem šesté trefy je JEVGENIJ ARTJUCHIN. Asistence: Nikolaj Prochorkin, Jan Muršak.

49:57

CSKA je na ledě zatím lepším týmem, utkání se vlastně dohrává pouze z povinnosti. Pokud Neftěchimik nevstřelí nějakou kontaktní branku co nejdříve, o vítězi bude již předem rozhodnuto.

48:12

Hosté už svůj boj pravděpodobně vzdávají. Galimov si na puk zatím šáhl jen jednou, zatímco Sudnicin hned desetkrát.

46:49

Radulov si pravděpodobně ve třetí třetině už moc nezahraje. Aktuálně je jeho čas na ledě pouze 26 sekund.

45:56

43:56

Hennessy (NIŽ) dostává dvouminutový trest za hákování. Hostující forvard je už dnes potřetí na trestné lavici.

43:50

Rozhodčí signalizovali vyloučení, takže Galimov odjel zhruba na 50 sekund na lavičku. Ani z téhle situace však CSKA Moskva skórovat nedokázal.

43:37

Artjuchin se opřel do puku a vypálil směrem na hostujícího brankáře, střela ovšem skončila na jeho výstroji.

42:26

Na druhé straně zahrozil Chochrjakov, avšak ani on Galimova nepřekonal. V úvodu třetí třetiny se nic zasáadního zatím nestalo.

6:3

Branky a nahrávky: 7. Billins (Radulov, Kiselevič), 10. Zajcev (Da Costa, Radulov), 12. Da Costa (Radulov, Grigorenko), 20. Da Costa (Grigorenko, Radulov), 37. Stas (Radulov), 51. Artjuchin (Prochorkin, Muršak) – 8. Hennessy (Sexton), 14. Sexton (Jevsejenkov), 56. Chochrjakov (J. Alševskij)

CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Děnisov, Zajcev, Kiselevič, Billins, Bondarev, Mišarin, Žafjarov, Panin – Radulov, Da Costa, Grigorenko – Artjuchin, Prochorkin, Muršak – Tělegin, Stas, Andronov – Mamin, Ljubimov, Žarkov

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Kolppanen) – Rjazancev, Jevsejenkov, Kosmačev, Berezin, Bryncev, Bilalov, Mnacjan – Truněv, Stapleton, Sexton – Žukov, Polygalov, Rybin – Milovzorov, Hennessy, Stěpanov – J. Alševskij, Chochrjakov, S. Alševskij

Rozhodčí: Jeřábek, Naumov – Parfjonov, Sysujev