konec (2:2, 2:0, 2:1)

15.09.2014, 17:30 • Ledový palác Bolšoj • Dominik Mihailescu (@DominikMihailes)

Tipsport: 2.05 4.2 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já Vám děkuji za pozornost a u dalších onlajn přenosů napočtenou. (19:50:20)
Je tu konec dnešního duelu, který skončil výsledkem 6:3 pro domácí Soči. Jekatěrinburg pokračuje v jeho trápení dál. Domácí si připisují druhou výhru v řadě.

60:00

59:40

Soči vyhazuje. Vypadá to, že už nic víc se nestane.

59:11

A ještě jedno vyloučení. Dvě minuty za sekání dostává Alexander Ščerbina.

Michail ANISIN - 6:3

58:19

Soči právě vstřelilo branku!
A je rozhodnuto! Definitivní jistotu domácím fanouškům vstřelil MICHAJL ANISIN. Ledový palác je na nohách! Asistence: Andre Petersson, Cory Emmerton

57:37

Metljuk vystřelil od modré na Pöpperleho. Český gólman byl připraven.

56:57

Hra je nyní velice nepřesná. Ani jednomu z týmů se nedaří prosadit.

55:40

55:13

Krutov vystřelil, ale připravený Kovář jeho pokus zneškondil.

54:40

Jekatěrinburgu se vůbec nedaří a Soči přesilovku zvládá v pohodě.

53:40

Gilbert Brule dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Sníží hosté ještě náskok domácího celku?

53:33

53:06

Soči nyní vyhazuje puk až ke Kovářovi.

52:28

Bruleho střelu Pöpperle chytá do lapačky.

52:00

Pöpperle si připsal nadvakrát dobrý zákrok proti střele Lazarev a Bumagina.

51:33

Další vyloučení pro tým HK Soči! Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě dostává lavička domácích. Trest odpyká Kirill Lebeděv.

51:15

Dnešní utkání sleduje 8100 diváků.

51:02

Hosté v plném počtu. Zejména díky Pöpperlemu se nepovedlo hostům snížit.

50:28

A nyní se povedlo hostům vyhodil.

50:17

Avtomobilist tlačí, ale Pöpperle zatím odolává.

49:02

Hosté si zahrají přesilovku. Michajl Anisin dostává dvě minuty za hákování.

Max WARN - 5:3

46:27

To byla ale rychlá odpověď !Ščerbina vypálil na gólmana, od toho se černý pryž odrazila na volného MAXE WARNA, který vypálil, a překonal tak Kováře. Asistence: Alesander Ščerbina, Nikita Ščitov.

46:20

Domácí ale nyní mají opět hosty pod tlakem.

Alexej JEFIMOV - 4:3

46:09

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
No a hosté se dočkali snížení na rozdíl jedinné branky! ALEXEJ JEFIMOV se prosazuje střelou, která zamířila přesně za záda Pöpperleho. Asistence: Eduard Lewandowski, Antolij Golyšev.

45:06

44:05

Krutov, Krikunov, Ignatuškin – tato trojice má hosty pod tlakem, ale stále se nemůže dostat k nějaké vážné střele.

43:28

Soči se drží v pásmu hostů, ale Kovář zatím nemusel zasahovat.

43:06

Alexej Simakov dostává dvě minuty za sekání.

42:28

Ovšem Soči se nyní usadilo v pásmu Jekatěrinburgu.

41:55

Pöpperle opět zasahuje. Hosté si v kabině řekli něco, čímž se jejich hra dost změnila.

40:26

Hned ze začátku si připsal Pöpperle dobrý zákrok proti střele Krysanova.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:17.
Máme za sebou druhou periodu, ve které byli jasně lepší domácí hráči. Soči pomohla zejména přesilovka 5 na 3, kterou dokázal využít Krikunov. O tři minuty později se dokázal prosadit Šiškanov. To byl také posledí gól druhé třetiny, která je nyní minulostí. Závěrečnou část hry můžete sledovat stále zde na onlajnech.

40:00

39:26

Vypadá to, že Soči už chce dohrát třetinu za svojí brankou.

38:40

Do protiútoku se dostal Jemelejev, který dokonce i vystřelil, ale Pöpperle byl pozorný.

38:30

Soči má drtivý tlak a hosté neví, kde jím hlava stojí.

37:30

Na druhé straně je to Kováč, který musel chytnout do lapačky Pettersonovu střelu.

37:04

Pöpperle si připisuje po dlouhé době zákrok.

Timofej ŠIŠKANOV - 4:2

36:01

Soči dokázalo využít přesilovku! Krásná souhra, na jejímž konci stál TIMOFEJ ŠIŠKANOV, dokázala opět domácí dostat do dvoubrankového vedení. Asistence: Rafael Achmetov, Jegor Morozov.

35:06

Další přesilovka pro Soči. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě dostává střídačka hostů. Trest si odpyká Antolij Golyšev.

34:49

33:40

Avtomobilist stále hraje v oslabení.

Ilja KRIKUNOV - 3:2

33:36

Krásná souhra při přesilovce 5 na 3! Plechanov vypálil od modré čáry, kotouč dokázal Kovář vyrazit přesně na hůl ILJI KRIKUNOVA, který neměl do poloprázdné branky vstřelit kotouč. Asistence: Andrej Plechanov, Clay Wilson.

32:49

A hosté to budou mít ještě těžší! Dvě minuty za hákování dostává střelec posledního gólu Anton Antonov. Bude se hrát 5 na 3.

32:19

Dost diskutabilní trest dostal nyní Jevgenij Lapenkov. Ten je vyloučen za hru vysokou holí.

32:03

Dlouhá výhoda pro domácí celek.

31:03

Lapenkov dostal skvělý pas a střelou z první vypálil na Pöpperleho, který chytl těžký puk na hrudník

30:01

29:46

Nedaří se, nedaří. Tak by se dala v krátkosti shrnout prozatimní přesilovka hostů.

29:32

Jekatěrinburg kombinuje v obranné třetině hostů, ale bohužel se jím nedaří zakončit tak, aby s tím měl Pöpperle problém.

28:01

Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Ilja Krikunov.

27:00

Zákrok Kováře a komerční přestávka. To je to, co nyní dalo možnost odpočinout si celku hostů.

26:50

Domácí nyní tlačí hosty, ti jsou pod velkým tlakem.

25:28

Pettersonův spoluhráč byl nedočkavý při přechodu do útočného pásma, a tak je domácím odpískán ofsajd.

24:41

Obě mužstva ztrácejí kotouče ve středním pásmu.

21:24

Jarvinen vypálil od modré, ale Kovář vyrazil betonem mimo tři tyče.

20:30

Nahození Lapenkova Pöpperle vyráží.

20:01

Máme za sebou první třetinu, která byla velice bohatá na branky. Domácí již vedli po třech minutách 2:0 a hosté reagovali nasazením Jakuba Kováře do branky. To se Jekatěrinburgu vyplatilo, protože dokonce třetiny český brankář neinkasoval. Právě naopak to byl jeho kolega Pöpperle, který nejprve v 8. minutě dostal gól od Bumagina a půl minuty před koncem první periody inkasoval od Antonova.

20:00

19:43

Hosté zavezli puk ještě do pásma domácího týmu, ale tam se jej následně zmocnili hráči Soči. Vypadá to, že už se více nestihne.

Andrej ANTONOV - 2:2

19:30

A je vyrovnáno! ANDREJ ANTONOV se od modré čáry napřáhnul ke střele a jeho dělovka zapadla přesně k tyči branky domácího brankáře. Asistence: Filipp Metljuk, Jakub Petružálek.

19:23

Žuravljov si hrál s kotoučem. Nakonec se rozhodl vystřelit, ale s jeho rankou neměl brankář Soči žádný problém.

18:40

Hosté v plném počtu. Následně si připisuje Kovář zákrok.

18:27

Teď si domácí počínali při přechodu do útočného pásma trochu neopatrně a čárový sudí jim odpískal ofsajd.

17:58

Jekatěrinburg vyhazuje puk až k Pöpperlemu.

16:40

Jegor Žuravljov dostává dvě minuty za držení po souboji před Jakubem Kovářem. Soči má tedy možnost, dnes již druhé, přesilovky.

16:32

Střela Maxe Warna končí v lapačce Kováře.

15:42

15:25

Viklund vystřelil a trefil Pöpperleho přesně do hrudníku. Vhazovat se bude před brankářem, který minulý rok chytal za pražskou Spartu.

14:28

Krikunov vyvezl kotouč a dostal se až před Kováře! Jeho beckhendové zakončení však bylo velice nepřesné.

13:42

Dvě minuty za sekání si odsedí domácí Alexander Ščerbina, který se provinil ve svém obranné třetině.

11:40

Avtomobilist vyhazuje na zakázané uvolnění. Hostům se to nelíbí, ale pruhované autority na ledě, si za svým rozhodnutím stojí.

11:31

Hra začíná být vyrovnaná, ale opticky jsou stále lepší domácí hráči.

10:49

10:28

Střelu Ignatuškina chytá Kovář do lapačky.

10:05

Koledov odjel za pomocí spoluhráčů na střídačku. Do šatny si ho pak odvádí lékář HK Soči.

10:05

Jedná se o Pavla Koledova, kterého u mantinelu srazil Eduard Lewandowski. Sudí vylučovat nebude. Z opakovaných záznamů ale můžeme vidět, že se jednalo o zásah v oblasti hlavy a krku.

10:05

Na zemi zůstává ležet jeden z hráčů Soči. Zasahuje lékař. Vypadá to vážně.

08:49

Dvě minuty za vražení na hrazení si odypká hostující Trjamkin.

Alexander Lazarev - 2:1

07:25

Hosté touto brankou chtějí dokázat, že Soči ještě bude muset bojovat! ALEXANDER LAZAREV unikl po levém křídle a přesnou střelou se trefil přesně do sítě Pöpperleho. Asistence: Sami Lepisto, Alexander Bumagin.

06:26

Po komerční přestávce se bude vhazovat po boku Kováře. Ten si předtím připsal dobrý zákrok po střele Maxe Warna.

05:24

Vhazovat se nyní bude po pravici Kováře, který si připsal zákrok lapačkou po střele Anisina.

04:28

Jekatěrinburg se snažil několikrát zahrozit, ale Pöpperle zatím dvě střely, které na něj letěly, povyrážel mimo tři tyče.

02:19

No a hosté ihned reagují střídáním brankářů! Takže dnes uvidíme českou brankářskou školu v tomto zápase! Jevgenije Lobanova střídá Jakub Kovář!

Pavel KOLEDOV - 2:0

02:19

No a podívejme se! Domácí vedou již 2:0! PAVEL KOLEDOV nahodil kotouč od modré čáry a nějak to propadlo Lobanovi do branky! Domácí fanoušci jsou na nohách! Asistence: Ilja Krikunov.

01:36

Avtomobilist se snaží dostat do útočného pásma. Neúspěšně.

00:37

Soči má stále velký tlak. Hosté se snaží vyhazovat kotouče.

Alexej KRUTOV - 1:0

00:19

Tak to byla skutečně rychlá branka. Fanoušci ani pořádně nezareagovali, že začala další třetina a to už si v pohodě dával ALEXEJ KRUTOV gól! Krutov dostal krásný pas od Krikunova a ujel sám na brankáře Lobanova, kterému nedal přesnou střelou k tyči šanci. No, Soči má dobrou výchozí pozici do utkání. Asistence: Ilja Krikunov.

00:01

Ledový palác Boljšov, kde se mimochodem pořádali letošní olympijské hry, je solidně zaplněn.
Ale ještě před tím než začne utkání, si hokejisté poslechnou státní hymnu Ruské federace.
Hosté byli na lidi jako první. Následují je domácí za potlesku domácích fanoušků.

HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Wilson, Ščitov, Koledov, Petrov, Jarvinen, Plechanov – Krutov, Krikunov, Ignatuškin – Petterson, Anisin, Emmerton – Demkov, Warn, Ščerbina – Šiškanov, Achmetov, Morozov – Lebeděv

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Lobanov) – Viklund, Lepisto, Metljuk, Antonov, Postnikov, Trjamkin, Žuravljov – Lazarev, Krysanov, Bumagin – Simakov, Lapenkov, Jemelejev – Brule, Garejev, Petružálek – Lewandovski, Golyšev, Arkalov – Jefimov.
Nováček v KHL Soči dnes na svém ledě přivítá již dostatnečné zkušený Jekatěrinburg.

HK SOČI zatímodehrálo v kontinentální soutěži tři zápasy, přičemž v tom posledním dokázali vyhrát. Soupeřem jím byla Riga. V hlavním městě Lotyšska vyhráli 2:1 a o branky se postarali Michajl Anisinin a Andre Peterrson.

AVTOMOBILIST JEKATĚRINBURG nenastupuje do dnešního zápasu v dobré formě. Z posledních pěti zápasů dokázali uspět pouze jednou a to se Záhřebem. Zbylé zápasy prohráli. V tom posledním obdrželi debakl od Viťazu – 1:6.
Zdravím všechny fanoušky dobrého hokeje. Vítám Vás u zápasu KHL mezi týmy HK Soči a Avtomobilist Jekatěrinburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

6:3

Branky a nahrávky: 1. Krutov (Krikunov), 3. Koledov (Krikunov), 34. Krikunov (Plechanov, Wilson), 37. Šiškanov (Achmetov, Morozov), 47. Warn (Ščerbina, Ščitov), 59. Anisin (Petersson, Emmerton) – 8. Bumagin, 20. Antonov (Metljuk, Petružálek), 47. Jefimov (Lewandowski, Golyšev)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Lobanov (3. Kovář) – Viklund, Lepisto, Metljuk, Antonov, Postnikov, Trjamkin, Žuravljov – Lazarev, Krysanov, Bumagin – Simakov, Lapenkov, Jemelejev – Brule, Garejev, Petružálek – Lewandovski, Golyšev, Arkalov – Jefimov

Rozhodčí: Bělov, Drejev – Morozov, Medvěděv