konec (2:2, 2:0, 2:1)

15.09.2014, 17:30 • Ledový palác Bolšoj • Dominik Mihailescu (@DominikMihailes)

Tipsport: 2.05 4.2 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já Vám děkuji za pozornost a u dalších onlajn přenosů napočtenou. (19:50:20)
Je tu konec dnešního duelu, který skončil výsledkem 6:3 pro domácí Soči. Jekatěrinburg pokračuje v jeho trápení dál. Domácí si připisují druhou výhru v řadě.

60:00

59:40

Soči vyhazuje. Vypadá to, že už nic víc se nestane.

59:11

A ještě jedno vyloučení. Dvě minuty za sekání dostává Alexander Ščerbina.

Michail ANISIN - 6:3

58:19

Soči právě vstřelilo branku!
A je rozhodnuto! Definitivní jistotu domácím fanouškům vstřelil MICHAJL ANISIN. Ledový palác je na nohách! Asistence: Andre Petersson, Cory Emmerton

57:37

Metljuk vystřelil od modré na Pöpperleho. Český gólman byl připraven.

56:57

Hra je nyní velice nepřesná. Ani jednomu z týmů se nedaří prosadit.

55:40

55:13

Krutov vystřelil, ale připravený Kovář jeho pokus zneškondil.

54:40

Jekatěrinburgu se vůbec nedaří a Soči přesilovku zvládá v pohodě.

53:40

Gilbert Brule dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Sníží hosté ještě náskok domácího celku?

53:33

53:06

Soči nyní vyhazuje puk až ke Kovářovi.

52:28

Bruleho střelu Pöpperle chytá do lapačky.

52:00

Pöpperle si připsal nadvakrát dobrý zákrok proti střele Lazarev a Bumagina.

51:33

Další vyloučení pro tým HK Soči! Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě dostává lavička domácích. Trest odpyká Kirill Lebeděv.

51:15

Dnešní utkání sleduje 8100 diváků.

6:3

Branky a nahrávky: 1. Krutov (Krikunov), 3. Koledov (Krikunov), 34. Krikunov (Plechanov, Wilson), 37. Šiškanov (Achmetov, Morozov), 47. Warn (Ščerbina, Ščitov), 59. Anisin (Petersson, Emmerton) – 8. Bumagin, 20. Antonov (Metljuk, Petružálek), 47. Jefimov (Lewandowski, Golyšev)

HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Wilson, Ščitov, Koledov, Petrov, Jarvinen, Plechanov – Krutov, Krikunov, Ignatuškin – Petterson, Anisin, Emmerton – Demkov, Warn, Ščerbina – Šiškanov, Achmetov, Morozov – Lebeděv

Avtomobilist Jekatěrinburg: Lobanov (3. Kovář) – Viklund, Lepisto, Metljuk, Antonov, Postnikov, Trjamkin, Žuravljov – Lazarev, Krysanov, Bumagin – Simakov, Lapenkov, Jemelejev – Brule, Garejev, Petružálek – Lewandovski, Golyšev, Arkalov – Jefimov

Rozhodčí: Bělov, Drejev – Morozov, Medvěděv