15.09.2014, 15:00 • Yunost Sport Palace • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 3.62 4.5 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa
Jan Bulis (Čeljabinsk), 0+1, 2 střely
Martin Růžička (Čeljabinsk), 1+0, 3 střely, 2 TM
Roman Červenka (Perohrad), 1+2, 3 střely, 4 TM
Alexander Salák (Petrohrad), 60 minut, 2 obdržené branky, chyceno trestné střílení (17:21:02)
Je dobojováno. Třetí třetina nám žádnou branku nepřinesla a tak vítězí hostující SKA. První perioda rozhodla o dnešním vítězi, když Petrohrad se trefil přesně za záda Fokina čyřikrát, kdežto domácí vyšli na prázdno. Ve druhé a třetí třetině byl Čeljabinsk minimálně vyrovnaným soupeřem Petrohradu. Ovšem dva vstřelené góly na zvrat utkání nestačili. S konstatováním, že na domácím ledě prohrává Čeljabinsk s Petrohradem 2:6, se s Vámi loučím.

60:00

59:35

Traktor se ještě snaží směrem do útoku, ale tam je dnes výborný Salák, který si ví zatím rady s pokusy domácích.

58:31

Ani jeden z týmu nikam nespěchá a utkání se již spíše dohrává.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:39

Panov poslal v tísni kotouč pouze ze svého vlastního pásma.

56:21

Penkovskij se přetahoval v útočném pásmu o kotouč s jedním z hostujících obránců. Domácí forward kotouč nakonec nevybojoval.

Salák kryje trestné střílení Wilsona.

55:38

Domácí borec zvolil zakončení bekhendem, ale Alexander Salák si jeho pokus pohlídal lapačkou a udržel tak čtyřbrankové vedení Petrohradu.

Wilson byl faulován a je nařízeno trestné střílení.

55:38

Wilson byl faulovaný a domácí pojedou trestné střílení.

55:01

Je před námi posledních pět minut třetí části.

54:21

Dadonov zajel za branku Demčenka, ale kotouč vracel před branku ještě před první tyčí, ovšem to nečekal ani jeho spoluhráč a kotouče se tak ujmuli obránci Traktoru.

53:31

SKA zatlačila domácí v jejich obranném pásmu, ale nakonec se daří Traktoru vymanit ze spárů hostí.

52:56

Martensson přihrával v útočném pásmu křížem Bordasovovi, který kotouč nezpracoval.

51:52

Čeljabinsk se snaží přidat třetí branku a potěšit tak své fanoušky.

50:51

Prázdnou branku netrefil jeden z domácích hráčů. Salák byl úplně mimo branku, ale domácí forward střílel velmi nepřesně.

2:6

Branky a nahrávky: 22. Růžička (Panov, Bulis), 36. Osnovin (Mokin, Quint) – 5. Thoresen (Červenka), 8. Červenka (Martensson, Čudinov), 20. Kalinin (Dadonov), 20. Martensson (Červenka), 32. Kovalčuk (Kutějkin), 33. Kučerjavenko (Burdasov, Makarov)

Traktor Čeljabinsk: Fokin (20. Demčenko)- Quint, Borodkin, Kostromitin, Katičev, Aťušov, Chlystov, Kondratěv, Piganovič – Popov, Glinkin, Osnovin, Wilson, Čistov, Růžička, Bulis, Panov, Kokujov , Kosticyn, Penkovskij, Mokin

SKA Petrohrad: Salák (Ivannikov) – Alexandrov, Chafizzulin, Kalinin, Kutějkin, Judin, Čudinov, Bělov – Martensson, Tichonov, Kučerjavenko, Kovalčuk, Ericsson, Makarov, Ketov, Thoresen, Dadonov, Červenka, Burasov, Šipačjov

Rozhodčí: Beljajev, Soin – Gorděnko, Tomilov