KHL

HC Viťaz Moskevská oblast – Metallurg Magnitogorsk

1:4

konec (0:1, 0:1, 1:2)

15.09.2014, 17:30 • Ice Hockey Center 2004 • Info o důležitých událostech (Martin Dvořák)

Tipsport: 4.17 4.5 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:10:17)
Obhájci titulu dnes na ledě Viťazu dominovali a po zásluze vítězí 4:1. Za Viťaz upravil konečné skóre český útočník Roman Horák, za hosty si přihrávku připsal Jan Kovář.
Československá stopa v utkání:
Roman HORÁK (CEC) 1+0, 3 střely, čas na ledě 18:30
Jan KOVÁŘ (MET) 0+1, 3 střely, čas na ledě 20:38

60:00

57:59

Čechov právě vstřelil branku!
Českobudějovický odchovanec ROMAN HORÁK se prosazuje a snižuje náskok obhájců titulu. Asistence: Georgij Berďjukov a Mario Kempe.

55:29

53:29

Hraje se v plném počtu.

51:29

Hráči se poprali a sudí rozdávají tresty – Viťaz: Igor Golovkov a Jako Seleznjov trest 2+2 za hrubost. Metallurg: Jevgenij Timkin 5 + do konce utkání, Pare 2 minuty za hrubost, Chabarov trest 2+2 za hrubost.

50:34

Metallurg právě vstřelil branku!
Definitivní "hřebíček do rakve" v podání čtvrtého gólu hostů dává VLADISLAV KAMENEV. Asistence: Chris Lee a Rafael Batiršin.

45:32

Sotva hosté přečkali dvojnásobné oslabení, přidávají další gól, trefuje se RAFAEL BATIRŠIN. Asistence: Denis Platonov.

45:25

44:35

Hosté jsou již ve čtyřech.

43:25

Oddechový čas pro domácí.

43:25

Dalším vyloučeným hráčem Metallurgu je Rafael Batiršin za podražení.

42:35

Jaroslav Chabarov dostává dvouminutový trest za krošček, přesilová hra Viťazu.

40:01

Ve druhé třetině hosté navýšili své vedení na 2:0, domácí nevyužili ani dvě minuty trvající přesilovou hru pěti proti třem.

40:00

1:4

Branky a nahrávky: 58. Horák (Berďjukov, Kempe) – 8. Timkin (Mozjakin, Batiršin), 34. Mozjakin (Zaripov, Kovář), 46. Batiršin (Platonov), 51. Kamenev (Lee, Batiršin)

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Saprykin) – Porseland, Grebeškov, Vereščagin, Berďjukov, Golovkov, Seleznjov, Kudinov, Grišin – Cyganov, Horák, Kempe – Soloduchin, Kokšarov, Koroljov – Vyglazov, Šitikov, Kousal – Zjazov, Šackij, Makjejev

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Birjukov, Lee, Chabarov, Bereglazov, Batyršin, Těreščenko – Kovář, Mozjakin, Zaripov – Brent, Platonov, Osala – Jakucenja, Kosov, Kamenev – Junkov, Grigorenko, Timkin, Pare

Rozhodčí: Odinš, Jeřábek – Golovljov, Lazarev