15.09.2014, 15:00 • Yunost Sport Palace • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 3.62 4.5 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa
Jan Bulis (Čeljabinsk), 0+1, 2 střely
Martin Růžička (Čeljabinsk), 1+0, 3 střely, 2 TM
Roman Červenka (Perohrad), 1+2, 3 střely, 4 TM
Alexander Salák (Petrohrad), 60 minut, 2 obdržené branky, chyceno trestné střílení (17:21:02)
Je dobojováno. Třetí třetina nám žádnou branku nepřinesla a tak vítězí hostující SKA. První perioda rozhodla o dnešním vítězi, když Petrohrad se trefil přesně za záda Fokina čyřikrát, kdežto domácí vyšli na prázdno. Ve druhé a třetí třetině byl Čeljabinsk minimálně vyrovnaným soupeřem Petrohradu. Ovšem dva vstřelené góly na zvrat utkání nestačili. S konstatováním, že na domácím ledě prohrává Čeljabinsk s Petrohradem 2:6, se s Vámi loučím.

60:00

59:35

Traktor se ještě snaží směrem do útoku, ale tam je dnes výborný Salák, který si ví zatím rady s pokusy domácích.

58:31

Ani jeden z týmu nikam nespěchá a utkání se již spíše dohrává.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:39

Panov poslal v tísni kotouč pouze ze svého vlastního pásma.

56:21

Penkovskij se přetahoval v útočném pásmu o kotouč s jedním z hostujících obránců. Domácí forward kotouč nakonec nevybojoval.

Salák kryje trestné střílení Wilsona.

55:38

Domácí borec zvolil zakončení bekhendem, ale Alexander Salák si jeho pokus pohlídal lapačkou a udržel tak čtyřbrankové vedení Petrohradu.

Wilson byl faulován a je nařízeno trestné střílení.

55:38

Wilson byl faulovaný a domácí pojedou trestné střílení.

55:01

Je před námi posledních pět minut třetí části.

54:21

Dadonov zajel za branku Demčenka, ale kotouč vracel před branku ještě před první tyčí, ovšem to nečekal ani jeho spoluhráč a kotouče se tak ujmuli obránci Traktoru.

53:31

SKA zatlačila domácí v jejich obranném pásmu, ale nakonec se daří Traktoru vymanit ze spárů hostí.

52:56

Martensson přihrával v útočném pásmu křížem Bordasovovi, který kotouč nezpracoval.

51:52

Čeljabinsk se snaží přidat třetí branku a potěšit tak své fanoušky.

50:51

Prázdnou branku netrefil jeden z domácích hráčů. Salák byl úplně mimo branku, ale domácí forward střílel velmi nepřesně.

50:22

Obě mužstva jsou v plném počtu hráčů na obou stranách.

49:55

Čudinov s Panovem bojují o kotouč v rohu kluziště. Úspěšnější je domácí útočník.

49:18

Glinkin si vybruslil a z levé strany pálil na bránu. Trefil ovšem Saláka přímo do hrudi.

48:41

Střela Quinta z vrcholu kruhů nebyla přesná a končí mimo tři tyče hostující branky.

48:22

Traktor si zahraje další přesilovou hru. Šipačjov je vyloučen na dvě minuty za hákování.

46:21

Burdasov přenechal do druhé vlny Makarovovi, který hledal ještě Kovalčuka, ke kterému se nakonec kotouč nedostal.

45:18

Ačkoliv se hraje pět na pět, tak to vypadá jako při přesilovce hostů. Domácí jsou zatlačenive vlastním pásmu a brání se kombinaci Petrohradu.

44:43

Z pravé strany od modré pálil Ketov, ale jeho pokus likviduje připravený Demčenko.

44:25

Chafizzuli odchází do kabin po střetu se svým spoluhráčem. Vypadá to na tržnou ránu v obličeji.

44:09

Tak ani tuto výhodu domácí nevyužili. Chudinov se zapojuje opět do hry.

43:22

Červenka je zpět na ledě a Petrohrad pokračuje ve čtyřech.

43:02

Domácí kombinují v pásmu. Salák zatím drží SKA nad vodou.

42:28

Kalinin vyhazuje kotouč pes všechny čáry.

42:09

Maxim Chudinov je taktéž vyloučen a domácí mají možnost přesilové hry o dva hráče.

42:05

Domácí se nemohou prosadit do výraznéjší šance.

41:22

Za hákování je vyloučen Roman Červenka.

40:47

Demčenko zastavil za svou svatyní kotouč pro své spoluhráče, keří následně zakládají útok.

40:12

Patrick Thoresen byl na buly úspěšnější a Petrohrad je tak u kotouče.

40:01

Skončila nám druhá perioda, ve které jsme viděli stejný počet branek, jako v té první. Z kraje třetiny se podařilo domácím zásluhou Martina Růžičky snížit. Ovšem Petrohrad poté dvěma slepenými góly Kovalčuka a Kučerjavenka unikl do pětibrankového náskoku. Osnovin ještě do konce třetiny snížil a dal tak částečnou šanci domácím na to, aby s výsledkem něco udělali.

40:00

39:31

Makarovova formace dobývá domácí brankum, ale zatím bez úspěchu.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:02

Střela Jurije Alexandrova končí na výstroji připraveného Demčenka.

37:37

Hráči Petrohradu nikam nespěchají a snaží se hru zklidnit.

36:47

Traktor se osvobozuje z tlaku Petrohradu vyhozením kotouče až k Salákovi.

OSNOVIN - 2:6

35:10

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Salákovu branku objel Mokin, ale neuspěl. Kotouč se poté dostal do skrumáže před hostující svatyn, kde se ho ujmul VJAČESLAV OSNOVIN, pro kterého nebyl problé udělat dva kroky a zavěsit do prázdné branky. Asistence: Michail Mokin, Deron Quint.

33:33

Judin upadl a jeden z domácích hráčů pálil z dobré pozice sám na Saláka, který golfovou rán vyráží mimo nebezpečí.

KUČERJAVENKO - 1:6

32:20

Petrohrad právě vstřelil branku!
Střelou z pravé strany se prezentoval Burdasov. Jeho pokus vyrazil Demčenko pouze k volnému ALEXANDRU KUČERJAVENKOVI, pro kterého nebyl problém trefit prázdnou bránu. Asistence: Anton Burdasov, Igor Makarov.

31:29

Petrohradu se dnes přesilové hry velmi daří. ILJA KOVALČUK schoval svou střelu mezi nohami obránců a Demčenko na jeho pokus zareagoval pozdě. Asistence: Andrej Kutějkin.

31:11

Bude se vylučovat na obou stranách. Za hákování je vyloučen Červenka a za nafilmovaný pád je vyloučen domácí Katičev.

30:53

SKA se drží v útočném pásmu, ale hráči v bílém se nemohou dostat ke střele.

29:57

Chlystov si jde odpočinout za hákování a přesilovou hru si pro změnu zahraje Petrohrad.

29:29

Hosté jsou v plném počtu.

29:14

Od modré vypáll Deron Quint, kterému se nepodařilo propálit Saláka. Následně se dostal domácí obránce opět ke kotouči, ale jeho rozehrávku vystihli hostující hráči.

28:35

Až nyní se dostlai domácí do útočného pásma, kde se rozestavěli a kombinují s kotoučem na holi.

27:57

Kondratěv má kotouč na holi za brankou Demčenka a hledá, komu by nahrál.

27:29

Čeljabinsk ovšem pokračuje v tlaku, kerý vyústil v další vyloučení. Hostující Dmitrij Kalinin je vyloučen na dvě minuty.

26:48

Tichonov si krásně prohodil kotouč mezi nohami soupeře, ale následně špatně přihrál a ze šance nic nebylo.

26:20

Domácí svou šanci nevyužili. Judin je zpět na ledové ploše a Petrohrad je kompletní.

25:55

Střela Chlystova byla npřesná a hostující gólman nemusel ani zasahovat.

25:29

Martin Růžička zkoušel překonat z levé strany Saláka, který byl ovšem připravený a kotouč schoval ve své výstroji.

24:34

Petrohrad se osvobozuje.

24:20

Dmitrij Judin je vyloučen na dvě minutya domácím se naskýtá další šance.

24:01

Z levé strany vypáli jeden z domácích hráčů, ale jeho pokus proletěl kolem pravé tyče.

22:58

Čeljabinsk je stále velmi aktivní. Alexander Salák musí být neustále v pozoru.

22:12

Do velké šance se dostal Kyle Wilson, který netrefil puk před prázdnou brankou. Domácí mohli snížit na rozdíl dvou branek.

RůŽIČKA - 1:4

21:36

Konstantin Panov nahrával z levé strany na najíždějícího MARTINA RŮŽIČKU, který udělal kličku do bekhendu a překonal Saláka. Asistence: Konstantin Panov, Jan Bulis.

20:48

Od modré pálil Nikita Chlystov, ale jeho pokus končí pouze v ochranné síti.

20:09

Tentokrát byli na buly úspěšnější hosté.

20:01

Je za námi první třetina utkání mezi domácím Čeljabinskem a hostujícím Petrohradem. Hosté třetinu ovládli a po brankách Thoresena, Červenky, Kalinina a Martenssona vedou nad Traktorem zaslouženě 4:0. Závěr třetiny Traktor absolutně nezvládl a inkasoval dvě branky v posledních čtyřiceti vteřinách první periody.

20:00

19:43

Hosté po čtvrté obdržené brance střídají brankáře. Fokina nahrazuje Vasilij Demčenko.

MARTENSSON - 0:4

19:43

Tak to je tedy povedená třetina ze strany Petrohradu. Na rozdíl čtyř branek zvyšuje TONY MARTENSSON, který nedal Fokinovi šanci dorážkou mezi betony. Asistence: Roman Červenka.

KALININ - 0:3

19:20

Domácí první třetinu nezvládají. V signalizované početní výhodě vypálil Dadonov na Fokina, který kotouč vyrazil pouze k DMITRIJI KALININOVI a ten již černou pryž dostal za záda Fokina. Asistence: Jevgenij Dadonov.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:01

Čudnov nepřihrál přesně a hosté se ihned snažili přejít do protiútoku, ale to se jim nepodařilo zásluhou dobře pracující obranné dvojice hostujícího týmu.

17:18

Hra se zklidnila a obě mužstva čekají na chybu soupeře.

16:50

Nahození od modré raději domácí gólman podržel v rukavici.

16:29

Po zásahu Fokina se bude vhazovat po jeho levici.

15:55

Ani třetí přesilovku domácí nevyužili a hosté jsou tak kompletní.

14:48

Ovšem domácí jsou v pásmu a kombinují.

14:25

Petrohrad vyhazuje kotouč ven z pásma.

13:55

Je tu další početní výhoda pro domácí celek. Na dvě minuty si jde odpočinout Kučerjavenko.

13:40

Ovšem domácí nadělali veliké potíže hostům ped Salákovou brankou. Jeden z domácích netrefil odkrytou klec Petrohradu.

13:06

Hosté jsou kompletní.

12:35

A opět je kotouč u Fokina.

12:07

Traktor se zatím k ohrožení Saláka nedostal. Hosté vyhazují kotouč ven z pásma.

11:06

Domácí budou mít další možnost přesilové hry. Na dvě minuty si jde odpočiout Maxim Čudinov.

10:39

Růžička se zjevil na kruhách, odkud vypálil, ale branku netrefil.

10:09

Alexandrov je na ledě a hosté hrají v plném počtu.

09:35

Domácí se usadili v pásmu a zkouč kombinovat. Salák zatím nemusel zasahovat.

08:51

I tentokrát se podařilo hostům dostat kotouč ven z pásma.

08:35

Kotouč je po vyhození Petrohradu za brankou Fokina.

08:09

Traktor si zahraje také přesilovou hru. Za podražení je vyloučen hostující Jurij Alexandrov.

ČERVENKA - 0:2

07:42

Druhá využitá přesilová hra v podání Petrohradu. K puku se dostal ROMAN ČERVENKA, který si s kotoučem popojel, vystřelil tahem a trefil přesně levý horní roh Fokinovy branky. Asistence: Tony Martensson, Maxim Čudinov.

07:32

Petrohrad má k dispozici další přesilovou hru. Vyloučen je za sekání Martin Růžička.

06:48

Do útočného pásma zavezl kotouč Čistov. Následně před brankou dorážel Kyle Wilson, ale na připraveného Salák nevyzrál.

05:52

Traktor se snaží o rychlou odpověď, ale obrana Petrohradu je zatím velmi pevná.

THORESEN - 0:1

04:49

Hosté přeci jen využívají přesilovou hru. PATRICK THORESEN uprchl po levé straně, odkud také vystřelil a trefil přesně mezeru nad ramenem Fokina. Asistence: Roman Červenka.

04:24

Bulis vybojoval kotouč a zkušeně ho podržel na holi. Důležité vteřiny oslabení ubíhají.

04:01

Ketov musí rozjíždět útok z vlastního obranného pásma.

03:35

Tichonov se chystal ke střele, ale byl podražen Čistovem, který dostává dvě minuty. Hosté si zahrají první přesilovou hru.

02:35

Burdasov pronikl po pravé straně do útočného pásma, kde hledal Makarova. K tomu se kotouč nakonec nedostal.

02:02

Andrej Popov nezachytil na modré přihrávku od Borodkina.

01:11

Ovšem nyní na druhé straně dostatli domácí Petrohrad pod tlak. Salák se přemisťoval ze strany brankoviště na druhou a musel čelit několika hrozbách, které ovšem domácí nevyužili.

00:46

Petrohrad je aktivnější na začátku utkání. Tranktor se osvobozuje pouze za cenu zakázaného uvolnění.

00:10

Úvodní buly vyhráli domácí borci, ale již po deseti vteřinách musel zasahovat Fokin.

00:01

Obě mužstva jsou seřazena na modrých čárách. Po ceremonii budeme svědky úvodního vhazování dnešního utkání.
Domácí Čeljabinsk nastupuje k utkání v černých dresech, kdežto Petrohrad oblékl dresy bílé.

Traktor Čeljabinsk: Fokin (Demčenko)- Quint, Borodkin, Kostromitin, Katičev, Aťušov, Chlystov, Kondratěv, Piganovič – Popov, Glinkin, Osnovin, Wilson, Čistov, Růžička, Bulis, Panov, Kokujov , Kosticyn, Penkovskij, Mokin

SKA Petrohrad: Salák (Ivannikov) – Alexandrov, Chafizzulin, Kalinin, Kutějkin, Judin, Čudinov, Bělov – Martensson, Tichonov, Kučerjavenko, Kovalčuk, Ericsson, Makarov, Ketov, Thoresen, Dadonov, Červenka, Burasov, Šipačjov

Rozhodčí: Beljajev, Soin – Gorděnko, Tomilov.
Jan Bulis (Čeljabinsk)
Martin Růžička (Čeljabinsk)
Roman Červenka (Petrohrad)
Alexander Salák (Petrohrad)
SKA Petrohrad

Hráči Petrohradu jsou společně jedním ze třech týmů, kteří mají na svém kontě čtyři vítězství, žádnou porážku a plných pořet dvanácti bodů. Petrohrad začal letošní KHL trojzápasem na svém ledě, kde postupně porazil Jaroslavl, Soči a Minsk. V posledním utkání nenašli recept na SKA ani Togliatti, která podlehla 2:4.
Traktor Čeljabinsk

Čeljabinsku se letošní začátek nevydařil podle jejich představ, když po pěti odehraných utkáních se nachází Traktor na desátém místě se ziskem pěti bodů. Domácí budou chtít potěšit fanoušky na svém ledě, jelikož v posledních dvou utkáních vstřelili na ledě CSKA a doma s Jokeritem pouhý jeden gól.
Krásný dobrý večer. Vítám Vás u sledování dalšího ze zápasů KHL, kde se dnes střetne domácí Traktor Čeljabinsk, který přivítá na svém ledě SKA Petrohrad. Úvodní vhazování je naplánováno na 15:00. Sledujte dnešní onlajn a buďte s námi ve hře.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

2:6

Branky a nahrávky: 22. Růžička (Panov, Bulis), 36. Osnovin (Mokin, Quint) – 5. Thoresen (Červenka), 8. Červenka (Martensson, Čudinov), 20. Kalinin (Dadonov), 20. Martensson (Červenka), 32. Kovalčuk (Kutějkin), 33. Kučerjavenko (Burdasov, Makarov)

Traktor Čeljabinsk: Fokin (20. Demčenko)- Quint, Borodkin, Kostromitin, Katičev, Aťušov, Chlystov, Kondratěv, Piganovič – Popov, Glinkin, Osnovin, Wilson, Čistov, Růžička, Bulis, Panov, Kokujov , Kosticyn, Penkovskij, Mokin

Rozhodčí: Beljajev, Soin – Gorděnko, Tomilov