SC Marimex Kolín – HC Dynamo Pardubice

5:4

konec (3:1, 2:2, 0:1)

14.09.2014, 12:00 • Zimní stadion Kolín • Tereza Nedbalová (@TerezaNedbal)

Domácí si tak dnes vybojovali své první tři body, výsledkem 5:4! Do poslední chvíli to bylo dramatické, ale domácí si své vedení udrželi i přes velký tlak hostů. Pro dnešek je to všechno, přeji hezký den. (14:08:00)

60:00

59:58

Domácí vyhráli buly a tlak hostů tím tak ukončili.

59:56

Další zakázané uvolnění Kolína.

59:46

Zakázané uvolnění domácích. Zároveň si domácí tým vyžádal oddechový čas.

59:40

Domácí se osvobozují vyhozením kotouče pryč ze třetiny.

59:00

Hosté to zkouší bez brankaře.

57:42

Zakázané uvolnění Kolína.

57:03

Další úspěšný zákrok si může připsat Březina, tlak hostí pokračuje.

56:33

55:13

Pardubice právě vstřelily branku!

FILIP ZADINA svým hattrickem snížil skóre svého týmu v přesilové hře na 5:4! A boj o vyrovnání pokračuje.
Asistence: Žouželka, Machala

54:59

Oddechový čas hostů.

54:59

Vyloučen Jiří Beneš (KOL) na 2 minuty za hrubost.

52:13

Po dlouhé době přesunuli Kozlové hru k Vlkovi.

49:05

Michal Žouželka tvrdou ranou od modré Březinu nepřekonal.

47:17

Pardubickým chyběl ke gólu jen kousíček, kotouč minul kolem tyčky kousek odkryté branky. Tlak hostí pokračuje.

46:42

Martínek v protiútok ujel pardubickým obráncům, ale trefil se přímo od Vlkovy lapačky.

42:48

Halou zazněla tyč kolínské branky – hra pokračuje.

42:09

Hosté si zahrají přesilovou hru 2 minuty! Vyloučen Pavel Grauer na 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

41:24

Třetí třetinu lépe rozehráli domácí.

40:02

V brance hostí bude na třetí třetinu Vlk.

36:40

Zadina kličkami projel své útočné pásmo, ale Březina byl připraven.

36:03

35:47

34:45

Hra 4 na 4 je velmi vyrovná.

34:03

Hra se vyrovnala 4 na 4. Na trestnou lavici namířil domácí Jiří Beneš (KOL) na 2 minuty rovněž za vysokou hůl.

33:47

Hosté jdou do 4, potrestán Michal Pochobradský na 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

32:45

Kozlové právě vstřelili branku!

Nedáš – dostaneš! Po tlaku hostí Kozlové ujeli hostům a rychlou kombinací domácího kapitána s MÁRIEM KELLEREM překonali snadno Třísku. Druhý jmenovaný je autorem branky! Stav utkání 5:3
Asistence: Zdeněk

29:54

Filip Zadina se ihned po vykročení na led dostal do velké šance, se svým útokem střílel na Březinu ránu za ranou, ale ten si tak mohl zapsat úspěšné zákroky.

29:48

29:14

Hosté posílají puk se zvé třetiny.

28:46

V této přesilovce se domácí nedaří zakončit, hosté skvěle brání.

27:48

Hosté jdou do 4! Vyloučen jejich nejproduktivnější hráč Filip Zadina na 2 minuty za faul loktem.

26:06

Hosté se opět gólem nabili a chtěli v okamžiku rychle vyrovnat. Filip Zadina mířil do levého rohu Březinovy branky, ale domácí gólman na poslední chvíli stihl místo vyplnit a kotouč odrazil do ochranné sítě nad ním.

25:40

Domácí dlouho nezaháleli a opět se dostali do vedoucí pozice! VÍT TOMÁŠEK si našel volné místo u Třísky a to také trefil! Zpět do vedení se tedy dostávají domácí 4:3.
Asistence: Kellner

24:50

Ofsajd domácích.

24:17

A je vyrovnáno! Ondřej Machala vystřelil na Březinu, ten puk nešťastně vyrazil před sebe a toho využil FILIP ZADINA, který měl odkrytou klec a kotouč do ní vstřelil! Stav utkání 3:3.
Asistence: Ondřej Machala.

23:09

Hosté ihned po jejich chybě, kdy nechali jet samotného Kellera na branku zahájili rychlý protiútok, který jim vyšel! Po přesné nahrávce od Ondřeje Matýse poslal kotouč za Březinova záda MICHAL Pochobradský. Stav utkání 3:2.
Asistence: Matýs

22:45

Mário Kellner sám v brejku ujel sám na branku, ale Třísku nepřekonal!

22:34

Hosté ještě v závěru své přesilové hry útočili na Březinu, jejich tlak i při hře 5 na 5 pokračuje.

22:32

21:23

Domácí se vysvobozují a vyhazují kotouč ze třetiny.

21:03

Od modré tvrdě vystřelil Jakub Mert, jeho ránu však Březina v pohodě chytil.

20:32

Vyloučen Pavel Grauer na 2 minuty za napadení.

20:25

Pokračuje se u Březiny.

20:15

Úvodní buly rozehráli lépe hosté a neváhali a ihned zaútočili na Březinu.

20:01

20:00

19:30

19:30

Do posledních vteřin přesilové hry přeci jen hosté dokázali skórovat. Autorem branky je FILIP ZADINA a snížil tak skóre na 3:1!
Asistence: Ondřej Machala

17:51

Hosté budou hrát skoro do konce první třetiny v přesile. Nyní opět ze všech pozic zkouší prostřelit Březinu.

17:39

Domácí se vrací do čtyřech. Za podražení vyloučen Matěj Bedrník na 2 minuty.

15:00

Domácí se vysvobodili a hodili kotouč na druhou stranu hřiště.

14:23

Hostům se nedaří překonat Březinu, střílí na něho ze všech stran.

13:56

Naopak začíná přesilová hra hostů. Potrestán Pavel Grauer, který trestem přerušil velký tlak hostů – na 2 minuty za sekání. Povede se Pardubicím snížit výsledek?

12:47

12:15

Domácí předvedli svou sílu v přesilové hře a navýšili si tak náskok na 3:0! Autorem třetí branky je JONÁŠ KRONUS.
Asistence: Patrik Mašín, Pavel Grauer.

11:46

První přesilová hra pro domácí! Potrestán Ondřej Machala na 2 minuty za sekání.

11:34

Hosté se snaží dorážet kotouč do branky domácích ze všech stran, ale zatím bez úspěchu.

11:22

Ondřej Machala vybojoval puk a následně všem ojel do brejku. V posledním střetnutí s Březinou, vyšel vítězně kolínský gólman. Hra pokračuje.

10:14

Na útočné třetině zůstal ležet jeden z domácích, hra se tedy přerušila a zraněný hráč odjel na střídačku sám.

09:33

Hra se vyrovnala, a přesouvá se jako přesýpací hodiny na jednu a druhou stranu.

08:03

Hru hosté zase poslali k Březinovi, kde si vytvořili menší tlak na domácí.

07:26

Domácí útok ubránili a zaútočili na Třísku, Hláváček však backhandovou stranou Třísku nepřekonal.

06:49

Dubovčí s Lederem zahájili útok a společně se svojí pětkou přesunuli hru k Březinovi.

06:12

Už se Kozlové opět vrhají na Třísku, zatím jim Pardubičtí nedávají prostor ke střele.

05:44

Napravit reputaci se snažili hosté, následný útok jim však překazil ofsajd, který byl posouzen jako úmyslný.

05:15

04:56

Další ukázkovou kombinaci předvedli domácí. Robin Martínek si našel volného ŠTĚPÁNA POKORNÉHO, který zakončil do pravé šibenice! Stav utkání 2:0.
Asistence: Robin Martínek

03:50

Tlak domácích pokračuje.

03:17

Kozlové dotáhli svou kombinaci až do branky hostí! Autorem první branky domácích je JONÁŠ KRONUS! Otevírá tak skóre dnešního zápasu, stav utkání 1:0.
Asistence: Vít Tomášek, David Zdeněk

02:50

Tentokrát domácí po buly zaútočili na Třísku, svými kombinacemi nebezpečně útočí na Pardubice.

02:02

Velká šance hostů! Hosté již zvedli ruce a radovali se z gólu, ale nakonec kotouč nepřekročil brankovou hranici a gól tedy nepadl.

01:34

Hosté si vybojovali pozici u Březiny a okupují jeho branku.

01:01

O kotouč je boj ve středním pásmu, domácí nechtějí hosty pustit přes modrou čáru.

00:10

Úvodní buly zvítězili hosté a pomalu mezi obránci rozehráli začátek utkání.

00:01

SC Kolín: Březina (Lukáš) – Beneš, Duben, Mirochnikov,Grauer, Zdeněk "C", Jančařík, Martínek "A", Pokorný, Kronus, Keller, Bedrník, Tomášek, Mašín, Růta, Zheliznyak

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Tříska (Vlk) – Dubovčí, Leder, Javůrek, Hrubý, Mert, Žouželka, Blümel, Matýs, Zahradník, Machala, Zadina, Černý, Bucek, Svatoš, Pochobradský, Hlaváček

Rozhodčí: Coubal – Špringl R. ml., Plášil.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

5:4

Branky a nahrávky: 4. Kronus (Tomášek, Zdeněk), 5. Pokorný (Martínek), 13. Kronus (Mašín, Grauer), 26. Tomášek (Kellner), 33. Kellner (Zdeněk) – 20. Zadina (Machala), 24. Pochobradský (Matýs), 25. Zadina (Machala), 56. Zadina (Žouželka, Machala)

SC Marimex Kolín: Březina (Lukáš) – Beneš, Duben, Mirochnikov,Grauer, Zdeněk "C", Jančařík, Martínek "A", Pokorný, Kronus, Keller, Bedrník, Tomášek, Mašín, Růta, Zheliznyak

HC Dynamo Pardubice: Tříska (Vlk) – Dubovčí, Leder, Javůrek, Hrubý, Mert, Žouželka, Blümel, Matýs, Zahradník, Machala, Zadina, Černý, Bucek, Svatoš, Pochobradský, Hlaváček

Rozhodčí: Coubal – Špringl R. ml., Plášil