3:1

konec (2:0, 0:1, 1:0)

14.09.2014, 17:00 • Budvar aréna • Pavel Kortus ml. (@KortusPavel)

Tipsport: 1.42 4.7 5.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce. Motor si do tabulky připisuje první tři body za výhru 3:1 s Havlíčkovým Brodem. Domácí byli po většinu zápasu lepším a aktivnějším celkem a body berou zaslouženě. Rebelové měli jen několik krátkých pasáží, během kterých Motoru zatápěli. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek nedělního večera. (19:21:22)

60:00

59:59

Pajič vyhazuje, píská se zakázané uvolnění, ale tohle už si Motor v klidu pohlídá.

59:31

Čas běží, to budou mít hosté s tím vyrovnáním těžké. Navíc Mucha už je na ledě.

58:48

Nouza vyhazuje, i když mohl s kotoučem vyjet a pokusit se skórovat.

58:06

Už je zase na střídačce, Rebelové to zkoušejí v šesti.

57:56

Hosté hráli chvíli bez brankáře, Svoboda se však na chvilku do branky při přerušení vrátil.

57:44

Oddechový čas pro hosty z Vysočiny.

57:44

Pavlíčkovu ránu od modré Bláha zpacifikoval.

57:26

Ján Mucha (CEB) – 2 minuty za faul kolenem. Další odpískaný sporný zákrok, zdálo se, že Mucha předvedl ukázkový bodyček. Buď jak buď, hosté mají k dispozici početní výhodu, pro ně v pravý čas.

57:02

Rebelové však nabídli sami Motoru chvilky odpočinku, když špatně rozehráli a píská se icing.

56:24

Motor se hodně zatáhl a koleduje si o kontaktní gól.

55:23

Domácí se museli osvobodit pouze za cenu vyhození přes všechny čáry.

54:29

Zmatky doprovázely poslední desítky vteřin v obranné třetině Českých Budějovic. Několik ostřejších zákroků sudí Kopeček pustil a utkání se mu lehce vymklo z rukou.

52:54

Švihálek byl teď jasně přistrčen na led, měl se pískat faul. Nicméně dnes velmi úzkostlivý sudí Kopeček nezapískal nedovolený zákrok.

52:03

Poslední minuty patří mužstvu Miroslava Baruse, které drží domácí v šachu. Ti se však srdnatě brání.

51:06

Dnešní utkání sleduje 3886 diváků!

3:1

Branky a nahrávky: 5. Boháč, 12. J. Straka (Nouza), 43. Pajič (Boháč) – 22. Endál

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Kůdela) – Punčochář, Chmelíř, Vráblík, M. Semrád, Dan Růžička, Mucha, Parýzek – Kuchejda, M. Heřman, Boháč – Nouza, J. Straka, Švihálek – Vaniš, Pajič, Rob – L. Marek, Trummer, Prokeš.

HC Rebel Havlíčkův Brod: R. Svoboda (Dlouhý) – Pavlíček, Janáček, Škůrek, T. Semrád, Jeník, Zítka, Sedlák, Piegl – Babka, Troliga, Maliník – Endál, Jankovič, Rousek – Kňazev, Přikryl, Pejchar – Minárik, Boček, Milfait.

Rozhodčí: Kopeček – Polák, Rampír