Regionální liga mladšího dorostu

HC Slovan Ústí nad Labem – HC Děčín

5:1

konec (2:0, 0:0, 3:1)

14.09.2014, 14:40 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • Zdeněk Kamínek ml. (@ZdenekKaminek)

Zápas druhého kola ELIOD ligy mladšího dorostu mezi Ústím nad Labem a Děčínem zvládli lépe hokejisté Slovanu, kteří si připisují do tabulky soutěže tři body po výhře 5:1. Nejvíce se na výhře žlutomodrých podepsal Jakub Herák (2+1).

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (16:42:23)
Statistiky utkání:

Vyloučení:
5:4, navíc Hipius (DEC) 10 min. [NARZ].
Využití: 2:1.
Zakázaná uvolnění: 6:3.
Ofsajdy: 2:1; z toho úmyslné 0:1.
Vyhraná vhazování: 25:29 (8:8, 9:9, 8:12).

60:00

59:30

Domácí mají závěr řádné hrací doby pod kontrolou.

58:21

Zápas se víceméně dohrává v útočné třetině Ústí nad Labem.

56:18

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Využitá přesilovka! SEBASTIAN DÖRNER navyšuje vedení Slovanu z bezprostřední blízkosti po přihrávce od Jakuba Heráka, Jan Fejl zůstal bez šance. Asistence: Jakub Herák, Marek Veselý.

56:01

Hosté ve čtyřech.

55:22

Oddechový čas pro domácí.

55:22

Hosté jdou do tří! Daniel Hipius (DEC) vyloučen na dvě minuty + deset minut za naražení zezadu do Tomáše Čermáka, který opouští led za pomoci spoluhráčů. Dvouminutový trest odpyká Antonín Ryšavý (DEC).

Vyloučení celkem v zápase: 5:4, navíc Hipius (DEC) 10 min. [NARZ].

55:22

Marešovu střelu tečoval Dörner dnes podruhé do tyče!

54:10

Postavení mimo hru domácích (na ofsajdy 2:1).

54:01

Hráčská lavice Děčína potrestána menším trestem za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Pavel Kouba (DEC).

Vyloučení celkem v zápase: 5:3.

53:52

Mareš z ostrého úhlu neúspěšný.

53:17

Arnold z prostoru mezi kruhy vystřelil vedle.

52:48

Štochl nepříjemnou ranou zprava vystrašil gólmana Děčína.

52:04

Vidlička provizorní střelou Fejla nenachytal.

50:55

Dörner zahlédl v mezikruží Veselého, kterého defenziva hostů obrala o puk.

49:44

Daniel Hipius zamířil nad, dále píská Tomáš Plachý postavení útočícího hráče v ústeckém brankovišti. Následuje buly ve střední třetině.

49:37

Šestý icing Slovanu (na icingy 6:3).

5:1

Branky a nahrávky: 2. Herák (Štochl, Gottfried), 11. Veselý (Čermák, Štochl), 43. Čermák (Štěpánek, Veselý), 47. Herák (Gottfried), 57. Dörner (Herák, Veselý) – 47. Ineman (Arnold)

HC Slovan Ústí nad Labem: Paťha (Lejčík) – E. Mareš, Chmela, M. Štěpánek ml., Stuchlý – Dörner, T. Čermák, M. Veselý – Štochl, Herák, Gottfried – Tipán, Patera ml., Vidlička. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.

HC Děčín: Fejl (Š. Brňák) – Hipius, P. Štěpánek, Tošnar, Holá, Černohorský, B. Tenkrát – Chňapko, Horák, Forejtová – Kouba, Ineman, Ryšavý – V. Dvořák, Arnold, Kouřil. Trenéři: Aleš Havlík, Bohuslav Tenkrát st., Roman Špírek ml.

Rozhodčí: Plachý – Pazourek, J. Beneš