2:3

po s.n. (1:2) (1:2, 1:0, 0:0 - 0:0)

14.09.2014, 17:00 • Slovnaft Arena, Bratislava • Petr Kašpárek

Tipsport: 2.0 4.2 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nesmírně vyrovnané utkání, které dospělo až do samostatných nájezdů, skončilo lépe pro Nižnij Novgorod, který si připisuje dva body vítězství 3:2. Z tohoto zápasu už je to vše, přeji Vám příjemný zbytek víkendu. (19:47:01)

Jarkko IMMONEN - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Torpedo Nižnij Novgorod.
Autorem vítězné branky je JARKKO IMMONEN.

3. série 1:2

Michal Vondrka musel dát, to se mu ale nepovedlo a vítězem zápasu je Torpedo!

2. série 1:2

Nerozhodný stav moc dlouho nevydržel, Jarkko Immonen si položil Januse a zakončil do odkryté branky.

2. série 1:1

Odpovědět mohl Tomáš Netík, který švihem nedal gólmanovi šanci a je srovnáno 1:1.

1. série 0:1

Dmitrij Kazionov byl střelou mezi nohy úspěšný a Torpedo vede po první sérii 1:0.

1. série 0:0

Jako první jel na Kasutina Matt Murley, který nabral velkou rychlost, před gólmanem zpomalil a nakonec trefil hrudník svého soupeře.

Samostatné nájezdy začínají.
Pětašedesát minut hry o vítězi zápasu nerozhodlo. Tak se stane až v nadcházejících minutách, kdy uvidíme samostatné nájezdy, do kterých nemůže zasáhnout skvělý technik Ladislav Nagy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:50

Přihrávka na Wolského byla moc prudká, ale Torpedo zůstává v útočném pásmu.

64:39

Čtveřice útočníků má hodně prostoru, střelu Wolského do branky nepustil Jaroslav Janus.

64:24

Trenér Torpeda si vyžádal oddechový čas. Dokáže Novgorod vstřelit vítěznou branku?

64:24

Nagy dostal puk od Nedorosta, prvně jmenovaný ale fauloval a dostává dvě minuty za sekání.

64:00

Poslední minuta prodloužení.

63:31

Ölvecký ztratil pul a hosté šli do přečíslení 3 na 2, zakončující Valentenko ale rozvlnil jen boční síť.

63:08

Michal Vondrka snadno proklouzl do útočného pásma, bekhendový pokus ale gólové parametry neměl.

2:3

Branky a nahrávky: 3. Bartovič (Baranka, Sersen), 36. Nagy (Sersen) – 16. Salminen (Immonen), 18. Immonen (Potapov, Bernatský), rozh. náj. Immonen