Erste Bank Young Stars League

HC TWK Innsbruck – HC LERAM Orli Znojmo

0:3

konec (0:1, 0:1, 0:1)

14.09.2014, 13:30 • Tiroler Wasserkraft Arena • Info o důležitých událostech (Petra Matůšová (@PetraMatusova))

60:00

Konec zápasu. (15:29:17)

59:01

57:51

Orli právě vstřelili branku!
Znojemští hokejisté využívají početní výhodu pět na tři. Autorem gólu je Michael Theimer. Asistence: Tomáš Račický a Marc Zajíc.

57:01

Rovněž Teschauer (INS) putuje na trestnou lavici za sekání.

56:33

Hra rychle ubíhá, navíc Žraloci si vysloužili vyloučení. Dvě minuty inkasuje Miskovez (INS) za krosček.

40:01

Třetí třetina začne v 15:03. Prostřední dějství opět nabídlo jen jednu branku, která opět skončila v rakouské síti. Na ledě se přiostřuje a často vylučuje. Uvidíme, kterému týmu bude tato hra sedět více...

40:00

39:48

Znojmo je kompletní.

38:08

Orli se brání ve čtyřech.

37:48

A pokračujeme ve vylučování. Tomáš Račický (ZNO) – podražení. Domácí si vysloužili početní výhodu pět na tři.

36:08

Michalica (ZNO) opět putuje na trestnou lavici, za držení si odsedí dvě minuty.

31:49

Hra pokračuje bez změn ve skóre v plném počtu mužů na obou stranách.

29:49

Pokračujeme ve sbírání trestů. Dvě minuty pro Teschauera (INS) – hákování, menší trest i pro Horáka (ZNO).

29:28

Další trest pro Fruhwirta (ZNO) – sekání.

29:19

27:19

Ale Jihomoravané se teď budou muset bránit, Zbyněk Horák (ZNO) si odsedí dvě minuty za hákování.

24:07

Znojmo odskakuje do dvougólového trháku zásluhou TOMÁŠE FORMANA. Asistence: Tomáš Michalica a Milan Křípal.

0:3

Branky a nahrávky: 14. Zajíc (Krcho, Křípal), 25. Forman (Michalica, Křípal), 58. Theimer (Račický, Zajíc)

HC TWK Innsbruck: Litterbach (Paulweber P.) – Heinricher, Huber A., Miskovez, Riley, Niescher, Bachlechner – Hacar, Teschauer, Paulweber C. – Csics, Strobl, Bär – Grosch, Huber R., Untergasser.

HC LERAM Orli Znojmo: Us – Theimer, Švanda, Michalica, Křípal, Toman – Krcho, Zajíc, Račický – Svatuška, Lander, Fruhwirt – Hačecký, Horák, Forman.