Přípravné zápasy

Grizzlys Wolfsburg – BK Mladá Boleslav

3:4

konec (0:1, 0:1, 3:2)

07.09.2014, 18:00 • Eis Arena Wolfsburg • Info o důležitých událostech (Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav))

Dnešní utkání sledovalo 950 diváků. (20:23:27)
Ode mě je to pro dnešní večer vše, přeji vám hezký zbytek večera a úspěšný pracovní týden.
Bruslaři tak vyhráli v přípravném období 10 z 12 zápasů a již v pátek je čeká po dvou letech další utkání v Tipsport extralize. Ligu začnou na ledě mistrovského Zlína. Domácí Grizzlys začnou sezonu taktéž v pátek, když přivítají v rámci německé nejvyšší soutěže DEL Düsseldorf.
Je za námi velice atraktivní zápas, ve kterém byli nakonec úspěšnější hosté z Mladé Boleslavi, kteří tahali po celou dobu zápasu za delší konec provazu. Nutno však říci, že Grizzlys rozhodně nedali svou kůži zadarmo a především ve třetí třetině Bruslařům pohrozili.

60:00

59:31

Domácí si vybírají oddechový čas!

59:20

Závěr zápasu je opravdu velmi napínavý. Jak to celé dopadne?

59:10

Vogl odjíždí na střídačku. Grizzlys hrají power-play!

57:08

Na trestnou lavici ještě odchází domácí Marco Rosa (WOL). Bruslaři mají k dispozici 2 minuty přesilové hry.

56:18

Wolfsburg právě vstřelil branku!
To snad není možné. Ve Wolfsburgu padl další gól! Tentokráte se opět trefili domácí, když se prosadil ALEKSANDER POLACZEK. Asistence: Mark Voakes, Max Meirandres.

54:38

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Na TOMÁŠE HYKU byl už ale krátký. Boleslavský útočník využil Voglovy nepozornosti a zvyšuje na 4:2 z pohledu hostů. Diváci v Eis Areně se v těchto chvílích rozhodně nenudí! Asistence: Mitja Robar, Radan Lenc.

53:40

Látal měl další příležitost k navýšení skóre, tentokrát si ale se střelou Bruslařů domácí gólman poradil.

51:30

Tak to je velmi rychlá odpověď. A má ji na svědomí PETER TRŠKA, kterému se podařilo vyzrát na brankáře Vogla. Asistence: Mitja Robar.

51:10

MARK VOAKES obdržel přihrávku od Robbieho Biny, nerozmýšlel se a vystřelil. To mu vyšlo a srovnává na 2:2! Asistence: Robbie Bina.

50:34

Milley nahrával Dzieduszyckimu, ale Rittich jeho střelu chytá.

49:50

Milley byl přímo před Rittichem, ale z blízka netrefil puk.

49:23

Vyloučen byl Ctirad Ovčačík (MBL) na dvě minuty za držení. Příležitost pro domácí, aby vyrovnali.

47:12

Milan Mikulík je taktéž velmi aktivní před wolfsburgskou brankou, jenže domácí mu moc příležitostí nedávají.

46:50

Radan Lenc vyslal střelu na Vogla, jenž brankář domácích si poradil i s touto příležitostí celku ze středních Čech.

44:25

I proti přesile se Grizzlys prosazují! Haskins nahrával MARKU VOAKESOVI, jenž prostřelil Davida Ritticha. Zdá se tak, že třetí třetina bude ještě velmi zajímavá! Asistence: Tyler Haskins, Robbie Bina.

44:16

Wolfsburg jde do tří! Za držení byl vyloučen Nick Schaus (WOL).

42:28

Vyloučení na obou stranách. Za domácí je na trestné lavici Tyler Haskins (WOL) – hákování. Kühlbox neboli trestnou lavici obývá taktéž David Vrbata (MBL) za držení.

42:18

Velká šance domácích, Polaczek byl sám před Rittichem, nedokázal však zakončit podle svých představ.

40:01

Ve wolfsburgské Eis Areně skončila druhá třetina utkání, kdy hostí domácí Grizzlys hosty z Mladé Boleslavi. Bruslaři jsou zatím úspěšnějším týmem, když brankářská jednička Mladoboleslavských drží i po čtyřiceti minutách čisté konto. Navíc se Bruslařům podařilo přidat druhý gól, když se ve 33. minutě trefil Pavel Musil, a navýšil tak na 0:2.

40:00

39:41

Mohlo to být téměř 0:3, Vogl se ukázal skvělým zákrokem proti Radanu Lencovi!

35:08

Domácí se snaží, ale nedaří se jim střelecky prosadit.

34:15

Haskins měl šanci na snížení, jenže David Rittich opět hosty zachraňuje svým zákrokem.

32:40

Bruslaři navyšují své vedení! Nejlépe se před brankou domácích zorientoval PAVEL MUSIL, jenž navyšuje vedení hostů již na dvoubrankový rozdíl! Asistence: Tomáš Hyka, Radan Lenc.

30:37

30:14

28:37

Jenže Matt Dzieduszycki (WOL) hákoval, a tak se síly na ledě opět vyrovnají, bude se hrát ve čtyřech hráčích na obou stranách.

28:14

Mitja Robar (MBL) byl vyloučen za sekání. Následuje přesilovka pro domácí. Bruslaři jsou dnes velmi nedisciplinovaní a mohlo by se jim to vymstít.

26:33

Dominik Pacovský mohl navýšit vedení hostů, jenže domácí gólman Vogl byl opět na svém místě a střelu vyrazil ramenem!

24:59

24:56

24:41

Hraje se ve čtyřech hráčích.

23:44

Ani Aubin se svou bekhendovou střelou neuspěl...

23:15

Rosa se prezentoval střelou zápěstím, jenž Rittich je stále na svém místě.

22:59

Jenže Boleslavští jsou vzápětí opět vyloučení a bude se hrát tři na tři, což se vidí opravdu málokdy. Vyloučen byl Lukáš Pabiška (MBL) za sekání.

22:56

Domácí jdou do tří! Za podražení byl vyloučen Peter Lindlbauer (WOL). Uvidíme, co na to odpoví Mladá Boleslav.

22:41

Vyloučení na obou stranách za hrubost. Na trestné sedí Nick Schaus (WOL) a Michal Bárta (MBL).

21:22

První větší příležitost ve druhé třetině si připsali Mladoboleslavští. Velkou dělovku vypálil na Vogla Tomáš Hyka, domácí gólman ale chytá i tuto ránu.

20:01

Zdá se, že se Bruslaři na svého soupeře výborně připravili. Hrají dobře technicky a i když jsou trestanějším týmem, zatím svou převahu dokázali dát najevo gólem, který vstřelil Matěj Stříteský. První třetina nabídla divákům ve Wolfsburgu hezkou podívanou a určitě tento zápas nabídne ještě mnohem více.

20:00

18:05

A mohlo to být už 0:2 pro hosty! Martin Látal se řítil na Vogla, ale ten domácí podržel skvělým zákrokem.

16:28

Hosté jsou v plném počtu a ani Rosa ze své šance gól nevstřelil.

15:28

Bruslaři jdou ale opět do čtyř a Wolfsburg má šanci srovnat skóre. Vyloučen byl Lukáš Pabiška (MBL) na dvě minuty za nedovolené bránění.

13:53

Hosté využívají přesilovou hru! Autorem branky je MATĚJ STŘÍTESKÝ, který jako první našel skulinku ve Voglově bráně a posílá tak hosty ze středních Čech do vedení! Asistence: Michal Bárta.

12:45

Za sekání byl vyloučen Aleksander Polaczek (WOL), příležitost pro Boleslav!

12:13

12:10

Přesilovka se domácím tolik nepovedla, na Ritticha stříleli jen velmi málo.

10:36

Šanci měl Wolfsburg, jenže mrštný David Rittich stihl puk včas zalehnout.

10:13

Vyloučen byl boleslavský obránce Jiří Kučný (MBL) na dvě minuty za hrubost.

06:53

David Rittich výborně vychytal Mayera – zatím tak drží čisté konto a bezbrankový stav.

06:44

Lenc střílel od modré, Vogl měl ale dobrý výhled, a tak ho ani tento boleslavský útočník nemohl překvapit.

03:55

Hezkou příležitost měli i hosté prostřednictvím Bárty, Vogl byl ale připraven na svém místě.

03:20

02:40

Zároveň byli za potyčku vyloučeni 2 hráči, na straně domácích Matt Dzieduszycki (WOL) a Tomáš Hyka (MBL).

01:20

Boleslav jde hned ve druhé minutě do čtyř, vyloučen byl Michal Bárta (MBL) na dvě minuty za sekání.

00:30

První dobrou šanci zápasu si připsali Grizzlys, jenže Haskins minul.

00:01

Zápas v dolnosaském městě Wolfsburg, které má něco kolem 123 tisíc obyvatel, a sídlí v něm světoznámá německá automobilka, začíná v 18 hodin a vy u toho můžete být prostřednictvím našich onlajnů s námi!
Domácí hráči, kteří mají podobné dresy jako Boleslavští, jelikož na nich mají také velký znak boleslavské automobilky, stihli prozatím odehrát osm zápasů, přičemž dvakrát prohráli v základní hrací době. Nejdříve nestačili na Krefeld a poté na český Litvínov v rámci poháru v saských Drážďanech. Jednou také prohráli po samostatných nájezdech s Iserlohnem.
Boleslavští odehráli doposud jedenáct přípravných klání, v nichž odešli poraženi jen dvakrát – v prvním zápase je porazily Pardubice a poté je přehrál rakouský Klagenfurt až po samostatných nájezdech. V minulém zápase Bruslaři doma přestříleli Litvínov 6:5.
Hezký nedělní podvečer. Víkendové počasí se vydařilo na jedničku, ale teď už je tady konec víkendu a s ním i poslední přípravný zápas Wolfsburgu i Mladé Boleslavi. Oba tyto kluby čeká již co nevidět jejich domácí nejvyšší soutěž. Wolfsburg odstartuje sezonu již v pátek, kdy přivítá Düsseldorf. Bruslaři začnou ve stejný den, jen je čeká cesta na druhý konec republiky, konkrétně za obhájcem mistrovského titulu do Zlína.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

3:4

Branky a nahrávky: 45. Voakes (Haskins, Bina), 52. Voakes (Bina), 57. Polaczek (Voakes, Meirandres) – 14. Stříteský (Bárta), 33. Musil (Hyka, Lenc), 52. Trška (Robar), 55. Hyka (Robar, Lenc)

Grizzlys Wolfsburg: Vogl (Brückmann) – Hambly, Keller, Bina, Wurm, Schaus, Meirandres, Lindlbauer, Höhenleittner – Mayer, Haskins, Dzieduszycki – Aubin, Rosa, Stas – Milley, Mulock, Furchner – Herkler, Voakes, Polaczek

BK Mladá Boleslav: Rittich (Valent) – Hruška, Kučný, Ovčačík, Stříteský, Robar, Trška, Kurka – Pabiška, Výborný, Pacovský – Bárta, Broš, Mikulík – Lenc, Musil, Hyka – Látal, Vrbata, Květoň

Rozhodčí: Klau, Steinecke