MAC Budapešť – HC LERAM Orli Znojmo

3:2

konec (1:1, 1:1, 1:0)

07.09.2014, 17:40 • Info o důležitých událostech (Marcela Procházková)

V závěrečném dějství padl jen jediný gól, a to do znojemské sítě. Domácím se tak podařilo vybojovat velmi těsné vítězství 3:2 a na jejich konto putuje plný počet bodů.

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. (19:58:47)

60:00

44:01

Budapešť vstřelila branku!
Domácí znovu obnovují svoje vedení v utkání. Už druhou branku si připisuje ISTVAN TERBOCS.
Opět bez asistence.

42:13

Vyloučen Jan Koňařík (ZNO) – 2 min. za hákování.

40:01

Druhé dějství vypadalo dost podobně, jako to předchozí. Po druhé brance, kterou vstřelili domácí, se hosté probrali a ihned odpověděli. Stav je tedy stále nerozhodný. Co přinese poslední část hry můžete číst na našem přenosu už za několik málo okamžiků.

40:00

36:28

34:28

Rozhodčí rozdávají další trest. Tentokráte pro Michalicu (ZNO), který si odpyká menší trest za podražení.

33:17

Domácí uhlídali prostor před Aranym a jsou kompletní.

31:17

Další výhoda pro Znojmo. Na trestnou lavici odjíždí autor první branky za domácí Fekete (MAC), který si za sekání holí odsedí dvou minutový trest.

28:55

Orli právě vstřelili branku!
Znojmo ihned využívá přesilovou hru k vyrovnání. MICHAL KRUCKOVYČ překonává domácího gólmana a vrazí svůj tým do hry.
Asistence: Tomáš Račický, Josef Krcho.

27:34

I Orli si zahrají svoji první přesilovou hru. Vyloučen Stipsicz (MAC) – 2 min. za krosček.

23:57

ISTVAN TERBOCS vybojoval vedení pro svůj tým, díky přesné střele, která skončila za zády znojemského Svobody.
Bez asistence.

20:30

Orli jsou v plném počtu.

20:01

V úvodu první dvacetiminutovky byly zaznamenány celkem dvě branky. Jako první se prosadili hosté, na jejichž gól našli domácí v závěru první třetiny rychlou odpověď. Rozhodne o vítězi prostřední část hry?

20:00

3:2

Branky a nahrávky: 18. Fekete (Pajic, Herner), 24. Terbocs, 45. Terbocs – 7. Lander (Koňařík, Fruhwirt), 29. Kruckovyč (Račický, Krcho)

MAC Budapešť: Arany (Gyori) – Nagy, Herszenyi, Herner, Jaszai, Lakatos, Kovacs, Inglis, Stipsicz – Bodok, Majaross, Toth – Egyed, Sillo, Terbocs – Papp, Pajic, Fekete – Berendi, Vajda.

HC LERAM Orli Znojmo: Svoboda – Michalica, Kruckovyč, Koňařík, Švanda, Křípal, Nahodil – Račický, Zajíc, Krcho – Fruhwirt, Lander, Svatuška – Hačecký, Horák, Forman – Toman.