ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Sparta Praha – Piráti Chomutov

3:5

konec (2:2, 1:1, 0:2)

07.09.2014, 12:00 • TIPSPORT ARENA • Info o změnách stavu (Michal Luxa (@MisakMispulin))

60:00

Konec zápasu. (14:00:42)

59:59

Piráti právě vstřelili branku!
Při závěrečné power-play upravil stav utkání MICHAL STÍNIL. Bez asistence.

58:35

Piráti se dostávají do vedení, když do konce třetí třetiny zbývá minuta a půl. Branku vsítil JAN SVOBODA. Asistence: Jakub Lauko, Tomáš Koblížek.

50:50

Buchtela (CHM) si pomohl faulem, když držel svého protihrače a jde na dvě minuty na trestnou lavici.

40:01

40:00

27:16

Na trestnou lavici jde Veselý (CHM), jenž podrazil svého protihráče.

25:56

Sparta právě vstřelila branku!
Sparta opět vyrovnává stav utkání. Střelcem branky je Ondřej Šišolák. Asistence: Tomáš Nacházel, Ostap Safin.

20:32

Chomutov využívá přesilovou hru, kterou zakončil ADAM STUDENÝ. Asistence: Daniel Bukač.

20:01

20:00

18:58

Na trestnou levici dnes již podruhé usedá Hanuš (SPA), který se provinil nedovoleným bráněním. Chomutov si zahraje přesilovku, která se dost možná přenese do druhé periody.

15:29

Piráti vyrovnávají stav utkání. Střelecky se prosadil MICHAL STÍNIL. Asistence: Jan Hnídek.

13:06

První přesilovou hru si zahrají také Piráti. Na dvě minuty usedá na trestnou lavici Hanuš, jenž se provinil krosčekem.

11:37

Chomutovští mladíci snižují stav utkání. Branku vsítil JAN SVOBODA. Asistence: Jakub Lauko.

04:00

Pražané se dostávají do dvoubrankového vedení. Střelcem branky je OSTAP SAFIN. Bez asistence.

01:49

Sparta využívá přesilovou hry, když se trefil MATOUŠ HORSKÝ. Asistence: Ondřej Šišolák.

01:38

Trest dostává hráčská lavice Chomutova, za příliš mnoho hráčů na ledě. Na tretsnou lavici usedá Veselý.

00:01

3:5

Branky a nahrávky: 2. Horský (Šišolák), 4. Safin, 26. Šišolák (Nacházel, Safin) – 12. J. Svoboda (Lauko), 16. Stínil (Hnídek), 21. Studený (Bukač), 59. J. Svoboda (Lauko, Koblížek), 60. Stínil

HC Sparta Praha: Wolf – Kašpar, Šišolák, Horský, Hanuš, Nacházel, Safin, Simotics, Švarc, Kropáček, Pika, Procházka, Mysliveček, Čech, Flídr, Mrázek, Tůma, Vorobjev, Vokurka, Wojnar.

Piráti Chomutov: Pavlát – Šedivý, Bukač, Hnídek, Stínil, J. Svoboda, Studený, Buchtela, Jírovec, Koblížek, Lauko, Chlán, Hejduk, Jarý, Starý, J. Veselý, Breczko, Jaroš.

Rozhodčí: Vízner – Fára, Špála.