Přípravné zápasy

Grizzlys Wolfsburg – BK Mladá Boleslav

3:4

konec (0:1, 0:1, 3:2)

07.09.2014, 18:00 • Eis Arena Wolfsburg • Info o důležitých událostech (Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav))

Dnešní utkání sledovalo 950 diváků. (20:23:27)
Ode mě je to pro dnešní večer vše, přeji vám hezký zbytek večera a úspěšný pracovní týden.
Bruslaři tak vyhráli v přípravném období 10 z 12 zápasů a již v pátek je čeká po dvou letech další utkání v Tipsport extralize. Ligu začnou na ledě mistrovského Zlína. Domácí Grizzlys začnou sezonu taktéž v pátek, když přivítají v rámci německé nejvyšší soutěže DEL Düsseldorf.
Je za námi velice atraktivní zápas, ve kterém byli nakonec úspěšnější hosté z Mladé Boleslavi, kteří tahali po celou dobu zápasu za delší konec provazu. Nutno však říci, že Grizzlys rozhodně nedali svou kůži zadarmo a především ve třetí třetině Bruslařům pohrozili.

60:00

59:31

Domácí si vybírají oddechový čas!

59:20

Závěr zápasu je opravdu velmi napínavý. Jak to celé dopadne?

59:10

Vogl odjíždí na střídačku. Grizzlys hrají power-play!

57:08

Na trestnou lavici ještě odchází domácí Marco Rosa (WOL). Bruslaři mají k dispozici 2 minuty přesilové hry.

56:18

Wolfsburg právě vstřelil branku!
To snad není možné. Ve Wolfsburgu padl další gól! Tentokráte se opět trefili domácí, když se prosadil ALEKSANDER POLACZEK. Asistence: Mark Voakes, Max Meirandres.

54:38

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Na TOMÁŠE HYKU byl už ale krátký. Boleslavský útočník využil Voglovy nepozornosti a zvyšuje na 4:2 z pohledu hostů. Diváci v Eis Areně se v těchto chvílích rozhodně nenudí! Asistence: Mitja Robar, Radan Lenc.

53:40

Látal měl další příležitost k navýšení skóre, tentokrát si ale se střelou Bruslařů domácí gólman poradil.

51:30

Tak to je velmi rychlá odpověď. A má ji na svědomí PETER TRŠKA, kterému se podařilo vyzrát na brankáře Vogla. Asistence: Mitja Robar.

51:10

MARK VOAKES obdržel přihrávku od Robbieho Biny, nerozmýšlel se a vystřelil. To mu vyšlo a srovnává na 2:2! Asistence: Robbie Bina.

50:34

Milley nahrával Dzieduszyckimu, ale Rittich jeho střelu chytá.

49:50

Milley byl přímo před Rittichem, ale z blízka netrefil puk.

49:23

Vyloučen byl Ctirad Ovčačík (MBL) na dvě minuty za držení. Příležitost pro domácí, aby vyrovnali.

47:12

Milan Mikulík je taktéž velmi aktivní před wolfsburgskou brankou, jenže domácí mu moc příležitostí nedávají.

3:4

Branky a nahrávky: 45. Voakes (Haskins, Bina), 52. Voakes (Bina), 57. Polaczek (Voakes, Meirandres) – 14. Stříteský (Bárta), 33. Musil (Hyka, Lenc), 52. Trška (Robar), 55. Hyka (Robar, Lenc)

Grizzlys Wolfsburg: Vogl (Brückmann) – Hambly, Keller, Bina, Wurm, Schaus, Meirandres, Lindlbauer, Höhenleittner – Mayer, Haskins, Dzieduszycki – Aubin, Rosa, Stas – Milley, Mulock, Furchner – Herkler, Voakes, Polaczek

BK Mladá Boleslav: Rittich (Valent) – Hruška, Kučný, Ovčačík, Stříteský, Robar, Trška, Kurka – Pabiška, Výborný, Pacovský – Bárta, Broš, Mikulík – Lenc, Musil, Hyka – Látal, Vrbata, Květoň

Rozhodčí: Klau, Steinecke