5:0

konec (0:0, 3:0, 2:0)

07.09.2014, 15:00 • Libor Kucza (@LiborKucza)

Tipsport: 1.35 5.5 6.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Po nevýrazné úvodní třetině přišla část druhá. V ní se domácí prosadili hned třikrát, trefili se Henrik Koivisto, Teemu Nurmi a Harri Tikkanen. V závěrečné periodě pak Lukko přidalo další dvě branky, čímž pečetilo finální brankový účet duelu. Autory branek byly Toni Koivisto a opět Teemu Nurmi. Rauma tak zdolala Hamburg Freezers jednoznačně 5:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou! (17:25:40)

60:00

59:26

Hamburg se nadále pohybuje v útočném pásmu, kde si ale neví rady s aktivním přístupem domácích borců.

58:43

Domácí vyhazují až ke Kotschnewovi, čímž našetřili cenné vteřiny.

58:14

A další trest, na lavici hanby tentokráte putuje hostující borec, a to Martin Sertich (HAM).

58:03

A další vyloučení, dnes je k vidění přehlídka dvouminutových trestů. Janne Lahti (RAU) obdržel dvě minuty za sekání.

57:49

Tvrdá rána od modré přistála v rukavici připraveného Zapolského, který nezaváhal. Poté raději ponechal kotouč v rukavici.

57:17

Domácí vyhazují přes všechny čáry, oslabení jim nečiní žádné potíže.

56:59

Hamburg si zahraje přesilovou hru. Držením se provinil domácí kapitán Ilkaa Mikkola (RAU). Jedna z posledních příležitostí pro Hamburg.

56:15

Hamburg se usadil v blízkosti branky Lukka, kde ale nikterak závažněji nehrozí.

55:44

Na hracé ploše zůstal ležet Kotschnew, který je zřejmě zraněn. Nakonec je ale vše v pořádku, hostující brankář bude schopen pokračovat ve hře. Následuje komerční přestávka.

54:54

Utkání se již spíše dohrává, Lukko drží kotouč a nikam se příliš nežene. Hamburgu se nedaří nikterak prosadit.

53:31

Hamburg je v plném počtu. Hosté mohou být rádi, že dnes Rauma nemá v početních výhodách svůj den.

52:35

Až nyní Freezers uklidňují hru a vyhazují přes všechny čáry.

52:08

Lehký švih od modré Kotschnew vytěsňuje, domácí však nadále pokračují v útočném pásmu.

51:31

Zatím to tak nevypadá, Hamburg straví další dvě minuty na trestné lavici. Sam Klassen (HAM) je potrestán za podražení.

50:30

Hamburg je v plném počtu, Rauma příliš nezahrozila. Uvidíme, co přinesou následující minuty. Podaří se hostujícímu celku vsítit alespoň čestný zásah?

50:16

Puk míří přes všechny čáry, Freezers se zatím brání velmi úspěšně. Útok Lukka navíc zastavuje psotavení mimo hru.

5:0

Branky a nahrávky: 30. Koivisto (Koivisto), 31. Nurmi (Gagnon, Vahalahti), 39. Tikkanen (Lahti, Koivisto), 46. Koivisto, 46. Nurmi

Lukko Rauma: Zapolski (Setänen) – Mikkola, Kousa, Niskala, Tikkanen, Jaatinen, Forsberg, Sevänen – Vahalahti, Gagnon, Nurmi –T. Koivisto, H. Koivisto, Lahti – Ahtola, Koski, Piitulainen – Sipiläinen, Jo. Virtanen, Riska

Hamburg Freezers: Kotschnew (Caron) – Schmidt, Westcott, B. Festerling, Pettinger, Klassen, Mitchell – Cabana – G. Festerling, Flaake – Pohl, Sertich, Clark – Kraemmer, Dupuis, Oppenheimer – Verelst, Jakobsen, Kloepper

Rozhodčí: Hodek (CZE), Hakkarainen (FIN) – Hägerström (FIN), Österholm (FIN)