2:3

po s.n. (1:2) (1:2, 1:0, 0:0 – 0:0)

07.09.2014, 17:30 • ČEZ Arena Pardubice. • Robert Novotný (@BobNovotny)

Tipsport: 2.2 4.2 2.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to dnes vše, budu se těšit u dalších hokejových zápasů z Champions Hockey League zase někdy příště, na shledanou! (20:14:41)
Je tu konec! V nájezdech byli úspěšnější hosté, když se trefili za tým TPS Turku Tadas Kumeliauskas a Matias Sointu. Za Pardubice byl úspěšný Petr Sýkora.

Špaček neproměnil trestné střílení.

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým TPS Turku.
Michal Špaček neproměnil a TPS Turku v tomto zápase i díky vítěznému nájezdu MATIASE SOINTY vítězí 2:3 po nájezdech.

Sointu

Matias Sointu trefil pravý horní roh pardubické brány!

Benák

Benák volil střelu a orazítkoval tyč!

Rantanen

Rantanenovi kotouč utekl a vůbec nevystřelil.

Zohorna

Tomáš Zohorna nebyl úspěšný.

Kumeliauskas

Sýkora

Tadas Kumeliauskas předvedl parádní kličku a proměnil!

Petr Sýkora trefuje po forhendovém blafáku pravý horní roh brány TPS Turku.

Nummelin

Nummelin trefil pouze vyrážečku Kristana.

Radil

Lasch

Lukáš Radil trefuje po bekhendovém blafáku tyč!
Ryan Lasch mířil mezi betony Kristana, ale neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.
Bonusový čas o vítězi nerozhodl a následují tedy samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:52

Benákovi střela vůbec nesedla a hosté vyhazují.

64:19

Lehtonen ihned po vhazování vyhazuje až za bránu Pardubic.

64:16

Oddechový čas pro domácí.

64:16

Radek Smoleňák (TPS) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

63:57

Lehtonenův pokus z pravého kruhu pro vhazování končí v lapačce Kristana.

63:47

Střelu Aleše Píši vyrazil Lassila betonem.

63:05

Na druhé straně to zkusil Semorád, ale vyrážečka finského gólmana byla proti.

62:55

Kristan musel likvidovat hned několik nebezpečných pokusů hostů.

62:25

Hra přerušena z důvodu postavení útočícího hráče v brankovišti.

62:09

Jan Semorád byl u pravého mantinelu obrán o kotouč Lehtonenem.

61:31

Gysberse zastavil v obranném pásmu až Blaž Gregorc.

61:19

Benákova nenápadná střela od modré čáry končí v lapačce Teemu Lassily.

60:29

Další šance Lasche.

60:15

Lasch prolétl obranou domácích jako nůž máslem, ale Kristan předvedl fantastický zákrok!

60:01

Ve třetí třetině jsme se nedočkali ani jedné branky a zápas jde do prodloužení.

60:00

59:42

Turku v posledních vteřinách tlačí Pardubice v jejich pásmu.

59:07

Píša to zkusil v oslabení, ale tuto střelu vyrazil Lassila vyrážečkou.

58:47

Gysbersova střela od modré končí pouze v rukavici Roberta Kristana.

58:29

Oddechový čas pro hosty.

58:29

Michal Špaček (PCE) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

58:15

Jan Kolář byl obrán za bránou soupeře Jakubem Nakládalem.

57:36

Cetkovský kotouč vyhodil pouze na Gysberse, který stál na modré čáře, ten ale kotouč nezpracoval úplně dobře, a hosté tak museli z pásma.

57:23

Pardubice vyhazují na zakázané uvolnění.

57:07

Radil volil v akci 2 na 1 střelu, ale trefil pouze Nakládalovy chrániče.

56:40

Po nahození Pardubic se kotouč dostal k Lassilovi, který ho raději nechává v lapačce, protože k němu aktivně dojížděl Radil.

56:11

Top Scorer TPS Turku Radek Smoleňák to zkusil střelou zápěstím z mezikruží, ale Kristana nepřekonal.

55:24

55:11

Po Čáslavově střele se dostal hned ke třem dorážkám Cetkovský, ale ani jedna neskončila v síti! To může domácí ještě mrzet.

54:32

Střela Aleše Píši mířila vysoko nad.

53:49

Po neúspěšné akci a následném výhozu hostů končí kotouč opět u Kristana.

53:27

Nakládal vyhazuje ihned po vhazování přes všechny čáry.

53:24

Tero Koskiranta (TPS) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

52:52

Petr Sýkora pálil ze své standardní pozice snipera ihned po vhazování, ale minul.

52:44

Pardubice aktivně napadají, hosté mají problémy s rozehrávkou, z čehož vyplynulo zakázané uvolnění.

52:23

Lehtonenova střela se odráží od hole Benáka do ochranné sítě, následuje komerční přestávka.

51:51

Bekhendový pokus Smoleňáka vyráží Kristan.

51:18

Sýkora zkoušel sklepnout odražený kotouč do brány hostů, ale nakonec trefil pouze ochrannou síť za bránou Turku.
Dnešní utkání sleduje 1620 diváků.

51:06

50:31

50:30

Kombinaci hostí přerušil pozorným obranným zákrokem Aleš Píša.

Kristan si poradil s nájezdem Smoleňáka.

49:41

Smoleňákovi se nájezd vůbec nepovedl, Kristan si jeho bekhendový blafák s jistotou pohlídal.

Faul na Smoleňáka potrestali rozhodčí trestným střílením.

49:41

Smoleňák byl faulován v samostatném úniku a zkřížené ruce nad hlavou hlavního sudího signalizují nájezd!

49:31

Benák vyhazuje až k Lassilovi.

48:48

Smoleňák dostal nabito od spoluhráče, ale netrefil kotouč ideálně.

48:31

Jan Kolář (PCE) vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

47:56

47:43

Hra přerušena kvůli přihrávce rukou.

47:15

Zblkovaná střela Benáka končí v hledišti.

46:28

Předbrankovou situaci likvidují obránci Pardubic.

45:56

Teema Lamsa (TPS) vyloučen na dvě minuty za držení hole.

45:50

Špačkovu střelu z levého kruhu pro vhazování vyrazil bez větších potíží finský brankář.

45:01

Oba týmy hrají v plném počtu, Marcinko si nadále odpykává osobní trest.

44:41

Semorád volil v úniku 1 na 1 střelu, ale trefil pouze připraveného Lassilu.

44:19

Nakládal to zkusil od modré hned dvakrát, ale v obou případech minul.

43:01

Současně vyloučeni Tomáš Marcinko (PCE), který dostává čtyři minuty za hrubost a Simon Gysbers (TPS) na dvě minuty taktéž za hrubost.

43:01

Benákovu střelu tečoval těsně před Lassilou Nahodil, ale finský brankář si s tímto pokusem dokázal poradit.

42:05

Lamsa vypíchl přihrávku Píši a vyhodil až ke Kristanovi.

41:51

Jakub Nakládal (TPS) vyloučen na dvě minuty za držení.

41:25

Střela Blaže Gregorce trefila pouze před bránou stojícího Nakládala.

40:56

Korímovu střelu tečoval těsně před Lassilou Marcinko, ale minul.

40:25

Hostující nahození zachytává za bránou Pardubic Aleš Píša.

40:01

Je za námi druhá třetina a Pardubice vyrovnaly stav utkání na 2:2. Gól ale padl celkem netradičně, a to poté, co utekl obráncům Turku ve vlastním oslabení pardubický Top Scorer Lukáš Radil a střelu umístil pod vyrážečku Lassily.

40:00

39:42

Jiří Cetkovský střílel od modré čáry, ale trefil pouze shluk hráčů stojících před bránou Turku.

39:05

Kumeliauskasovu střelu z otočky zblokoval Gregorc.

38:41

38:30

Sointovu střelu příklepem zblokoval Benák a kotouč se rázem stává suvenýrem pro nějakého z přihlížejících diváků.

37:48

Nakládalovu střelu tečoval před Kristanem jeden z útočníku TPS Turku, ale pardubický brankář si i s touto situací dokázal poradit.

RADIL - 2:2

37:13

Pardubice právě vstřelily branku!
Pardubice vyrovnávají v oslabení! LUKÁŠ RADIL ukořistil kotouč ve středním pásmu, prolétl mezi dvěma hostujícími obránci a zakončil přesně pod vyrážečku Lassily. Asistence: Tomáš Marcinko

36:59

Smoleňák po odpískání dloubl do Kristana a pardubičtí obránci mu rázně vysvětlují, že takhle to nepůjde.

36:47

Gysbersova rána prosvištěla kolem levé tyče pardubické klece.

36:41

Aleš Píša (PCE) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

36:39

Petr Sýkora až moc kličkoval a kotouč mu odebral Smoleňák.

36:02

Střelu Václava Kočího vyrazil Lassila levým betonem.

35:43

35:22

Blaž Gregorc střelu pouze naznačil, obránce Turku mu kotouč odebral a vyhodil ho ven z pásma.

34:54

Simon Gysbers vyhazuje až ke Kristanovi.

34:12

Otto Karvinen trefil kotouč ve vzduchu, a vyhodil ho tak z pásma.

33:43

Miro Keskitalo (TPS) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

33:35

Marcinko tečoval střelu Koríma těsně mimo.

33:19

Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

32:30

Koskirantova střela bekhendem minul bránu Pardubic asi o metr.

32:16

Skákající kotouč u pardubické brány raději přikrývá Kristan lapačkou, následuje komerční přestávka.

31:47

Ke střele od modré se dostal Jan Semorád, jehož střelu vyrazil Lassila do rohu kluziště.

31:32

Lehtonena někdo předběhl při vjezdu do pásma a je z toho ofsajd.

31:01

Korímova dalekonosná střela od červené čáry míjí bránu hostů.

30:43

Zohorna prosvištěl kolem hostující obrany, ale jeho střelu vyrazil domácí brankář levým ramenem.

30:04

29:01

Pardubická akce 2 na 1 končí pouze u Lassily.

28:24

Hosté dlouho kombinovali v pásmu soupeře, ale k vidění nebyla žádná střela a Pardubice tak mohly vyrazit.

28:04

Jiří Cetkovský (PCE) vyloučen na dvě minuty za napadení.

Rantanen ve veliké šanci.

27:37

Rantanen dostal přihrávku před úplně odkrytou bránu, ale trestuhodně minul!

26:57

Pardubice se uvolňují ze sevření pouze výhozem na útočnou modrou čáru.

26:15

Kulmalovu střelu bez problémů vyráží Robert Kristan.

25:36

Jan Semorád zkoušel vystřelit ihned z buly, ale tento pokus si Lassila pohlídal.

25:33

Lehtonen nahrál velice nepřesně a je z toho zakázané uvolnění.

24:52

Mikko Lehtonen to zkusil z levého kruhu pro vhazování, Kristan puk vyrazil vyrážečkou do rohu kluziště.

24:05

Přihrávku Ladislava Havlíka zachytil Nakládal, který byl následně tvrdě naražen na mantinel.

23:20

Lasch se prokličkoval mezi dvěma bránícími hráči, ale poté byl poslán k ledu Janem Semorádem.

22:40

Hosté mají problém s rozehrávkou, Pardubice jsou aktivnější.

21:59

Jan Kolář si vybruslil mezi kruhy pro vhazování, ale puk mu vypíchl Mikko Lehtonen.

21:30

Další akce Turku skončila opět u Kristana.

21:02

Kumeliauskasovu střelu zblokoval obránce Benák.

20:41

Střelu Ryana Lasche schovává Kristan v lapačce a bude se vhazovat po jeho levici.

20:17

Pronikajícího Petra Sýkoru zastavila obrana TPS Turku.

20:06

Pardubičtí se hned po šesti vteřinách ocitají v ofsajdu.

20:01

První třetina tohoto zápasu je již historií a finský celek vede 1:2! Branky hostujícího celku vstřelili Niclas Lucenius a Ryan Lasch, za Pardubice poté snížil Jan Semorád.

20:00

19:58

Gysbersovu střelu od modré vyrazil bez problémů levým betonem pardubický gólman.

19:53

Nakonec se ale dostali do šance ještě borci v bílém, ale Laschův předbrankový pokus zlikvidoval Kristan.

19:23

Pardubice ukořistily puk ve vlastním pásmu a mohou rozehrát možná poslední akci v této třetině.

18:45

U puku je teď dlouho finský celek, ale Kristan nemusel v posledních minutách zasahovat.

17:54

Gysbersovu přihrávku bez problémů zachytil Blaž Gregorc, ale tomu se rozehrávka vůbec nepovedla.

SEMORÁD - 1:2

17:08

Pardubice snižují na rozdíl jediné branky! K odraženému kotouči se na modré čáře dostal pardubický Aleš Píša, jehož přízemní střelu tečoval těsně před gólmanem hostů do pravého horního rohu JAN SEMORÁD. Asistence: Aleš Píša, Petr Sýkora

16:16

Lassila úspěšný i proti dalšímu pardubickému pokusu.

15:57

Po chybě domácích se k puku dostal Pikkarainen, jehož střelu zblokoval Kolář.

15:05

Další akce Turku končí pouze u obránce Havlíka.

14:12

Nahodil se opět octl před Lassilou, který se roztáhl co to šlo a zabránil kontaktnímu gólu Pardubic.

13:55

Miro Keskitalo nahrál velice nepřesně a je z toho icing.

13:24

Pronikajícího Pikkarainena zastavil na modré čáře Jiří Cetkovský.

13:08

Po ofsajdu Pardubic následuje komerční přestávka.

LASCH - 0:2

12:58

TPS právě vstřelilo branku!
A máme to o dvě branky! RYAN LASCH si dělal v pásmu soupeře doslova co chtěl, přešel hned přes několik bránících hráčů a zakončil pod vyrážečku Roberta Kristana. Asistence: Simon Gysbers

12:23

Turku má problém rozehrát z vlastního pásma, Pardubice aktivně forčekují.

11:56

Hostující tým vyhazuje na zakázané uvolnění.

11:50

11:15

Čáslavovi střela vůbec nesedla a Gysbers mohl bez problému odstřelit kotouč ven z pásma.

10:40

Hosté opět vyhazují až ke Kristanovi.

10:34

Radil si dlouho hraje s kotoučem a nevím komu nahrát.

10:05

Hosté se osvobozují dlouhým výhozem.

09:50

Miro Keskitalo (TPS) vyloučen na dvě minuty za hákování.

šance Nahodila.

09:49

Lukáš Nahodil se ocitl v obrovské šanci, ale finský gólman předvedl neuvěřitelný zákrok lapačkou!

08:30

Pardubičtí se řítili 2 na 1, ale Lassila předvedl perfektní zákrok vyrážečkou!

LUCENIUS - 0:1

08:05

Finský celek se dostává do vedení! Po chybě domácího obránce, se dostal k puku v rohu kluziště Pikkarainen, jenž našel přesnou přihrávkou před bránou volného NICLASE LUCENIUSE, který trefil levý horní roh pardubické brány. Asistence: Iikka Pikkarainen, Marko Virtala

07:44

Radilovo nahození z brankáře Turku vypadlo, ten chtěl poté ihned rozehrát a málem z toho byla šance pro vstřelení branky.

06:58

Rantanenova přihrávka před bránu skončila pouze u pardubického Aleše Píši.

06:23

Teď měl finský celek opravdu štěstí! Zohorna dvakrát minul ve vyložené šanci.

06:08

Ihned po vyhraném buly střílel od modré Ladislav Havlík, ale finský brankář puk bez problémů schoval v lapačce.

06:02

Cetkovský to zkusil nenápadnou střelou od levého mantinelu, Lassilovi kotouč vypadl, ale ani dorážející Semorád branku nevstřelil.

05:15

Nummelinova střela od modré pouze prosvištěla kolem pravé tyče domácí brány.

04:44

Čáslavova přihrávka před bránu nenašla žádného spoluhráče, ale po chybě hostujících obránců se dostal ke střele Marcinko, avšak ani on neuspěl.

03:51

Keskitalovo nahození končí pouze v rukavici pardubického gólmana.

03:16

Matias Sointu to zkusil od pravého mantinelu, ale proti byl opět Robert Kristan.

02:39

Jiří Cetkovský objel bránu hostů, dostal se až mezi kruhy pro vhazování, odkud to zkusil střelou zápěstím, ale minul.

02:04

Další akce hostí končí opět pouze u pardubického brankáře.

01:43

Rodící se akce domácích končí po nepřesné nahrávce Kočího u obranu Turku.

00:58

Kumeliauskasovu střelu vyrazil Kristan pravým betonem a připisuje si první zákrok v zápase.

00:15

K první střele se odhodlal Gysbers, jehož odražená střela letěla mimo bránu Pardubic.

24.8. – Turku 2:1 Pardubice:
Tyto dva týmy už na sebe narazily ve druhém kole CHL, když se hrálo na ledě finského celku. První gól padl z hole Jana Semoráda, který v čase 11:49 tečoval přízemní střelu Karola Koríma a otevřel gólový účet tohoto zápasu. O přibližně dvě minuty později se do velké akce dostal Jiří Cetkovský, který dostal nádhernou přihrávku zpoza brány od Jana Koláře, ale tentokrát byl úspěšnější domácí brankář. Další velká šance přišla v patnácté minutě druhé třetiny, kdy skákavá střela Tukonena skončila na pravé tyči pardubické brány, poté už Kristan přikryl puk lapačkou. Vyrovnání přišlo v čase 43:45, kdy našel Koskiranta perfektní přihrávkou před bránou volného Lasche, jenž neměl žádný problém se trefením téměř zcela odkryté brány. Třetí a zároveň rozhodující branka utkání padla při přesilové hře domácího týmu, kdy střelu Seiga tečoval těsně před Kristanem český útočník Radek Smoleňák.
Příjemný hokejový podvečer, vítejte u dnešního utkání 4. kola Champions Hockey League, ve kterém se střetnou domácí HC ČSOB Pojišťovna Pardubice a hostující TPS Turku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

2:3

Branky a nahrávky: 18. Semorád (Píša, Sýkora), 38. Radil (Marcinko) – 9. Lucenius (Pikkarainen, Virtala), 13. Lasch (Gysbers), rozh. náj. Sointu

HC Dynamo Pardubice: Kristan (Halász) – Píša, Čáslava, Havlík, Benák, Kočí, Gregorc, Škvor, Korím – Nahodil, Sýkora, Zohorna – Marcinko, Radil, Poulíček – Kaut, Špaček, Kolář – Semorád, Moučka, Cetkovský

TPS Turku: Lassila (Järvinen) – Nummelin, Gysbers, Keskitalo, Nakládal, Friman, Lehtonen, Pulli, Karvinen – Lasch, Sointu, Koskiranta – Kumeliauskas, Rantanen, Smoleňák – Virtala, Lucenius, Pikkarainen – Salo, Lamsa, Kulmala

Rozhodčí: Baluška (SVK), Hradil (CZE) – Pešek (CZE), Jelínek (CZE)