2:0 6:3, 6:2

04.09.2014, 02:14 • Arthur Ashe Stadium (22 547) • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 1.09 7.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:2

Gem, set, zápas! Pennettaová sice na servis Williamsové zareagovala, přes síť ale míček dostat nedokázala a Serena tak vítězí v dnešním zápase po dvou setech.

5:2

Serena vyřešila vše úderem na returnu po čáře, což evidentně Italka nečekala. Serena tak získává sedmý gem druhého setu a bude podávat na vítězství v dnešním zápase.

4:2

Italka druhý servis Williamsové posílá na returnu mimo kurt. Američanka potvrzuje brejk.

3:2

Míček po údery Pennettaové pohlcuje síť. Williamsová brejkuje Italku a získává pátý gem druhé sady.

2:2

Pennettaové sice dvakrát pomohla síť, ale i tak dokázala Williamsová po chybě Italky získat poslední potřebný fiftýn.

1:2

Druhé eso po sobě předvádí Italka. Pennettaová tak získává třetí gem druhé sady.

1:1

Po něm následuje další.

0:1

Pennettaová nakonec tento gem získává.

6:3

Fiftýn, gem, set! Williamsová získává po 29 minutách první set v poměru 6:3. Pennettaová poslal míček mimo kurt.

5:3

Serena nenechává nic náhodě a přímým bodem z podání ukončuje osmý gem první sady.

4:3

Pennettaová špatně trefuje míček, který končí v autu. Williamsová získává sedmý gem prvního setu.

3:3

Pennettaová posílá míček do autu a je tu další brejk Američanky.

2:3

Pennettaová neudržela nervy na uzdě, míček pohlcuje síť. Pátý gem prvního setu získává Serena Williamsová.

1:3

Jenže Italka trefuje síť a Williamsová tak rebrejkuje svojí soupeřku ve čtvrtém gemu prvního setu.

0:3

Flavia využívá hned ten první poté, co Williamsová poslala míček za základní čáru. Pennettaová tak podruhé v zápase brejkuje svojí soupeřku.