Serena Williamsová (1) – Flavia Pennettaová (11)

2:0 6:3, 6:2

04.09.2014, 02:14 • Arthur Ashe Stadium (22 547) • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 1.09 7.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek z toho zápasu vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého (nejen tenisového) Onlajnu, na počtenou! (03:25:39)

Brejkboly: 5/15 – 2/6
Na začátku zápasu to se Serenou Williamsovou nevypadalo vůbec dobře, za pouhých 8 minut prohrála již 0:3, ale poté se ji podařilo zlepšenou hrou získat 6 gemu v řadě a vyhrát tak první set. V druhém setu držela Italka krok pouze do stavu 2:2, od té doby na kurtu znovu dominovala Američanka, která nakonec doservírovala zápas do vítězného konce. Serena Williamsová postupuje vcelku hladce do semifinále vítězstvím 2:0 na sety (6:3 a 6:2) po hodině a třech minutách. Soupeřkou Sereny Williamsové v semifinále bude Ruska Jekatěrina Makarovová.

Konec zápasu

6:2

Gem, set, zápas! Pennettaová sice na servis Williamsové zareagovala, přes síť ale míček dostat nedokázala a Serena tak vítězí v dnešním zápase po dvou setech.

40-30

I úder Italky končí v síti. Williamsová má k dispozici mečbol!

30-30

Američanka posílá míček do sítě.

30-15

Italka však nic nevzdává a stále bojuje. Smeč z kříže skončila přesně na autové čáře.

30-0

Williamsová získává bod přímo z podání.

15-0

Serena změnila směr svých úderů, na což Pennettaová nedokázala zareagovat.

5:2

Konec přestávky, podávat bude Serena Williamsová.

5:2

Následuje přestávka a výměna stran.

5:2

Serena vyřešila vše úderem na returnu po čáře, což evidentně Italka nečekala. Serena tak získává sedmý gem druhého setu a bude podávat na vítězství v dnešním zápase.