2:0 6:3, 6:2

04.09.2014, 02:14 • Arthur Ashe Stadium (22 547) • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 1.09 7.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:2

Gem, set, zápas! Pennettaová sice na servis Williamsové zareagovala, přes síť ale míček dostat nedokázala a Serena tak vítězí v dnešním zápase po dvou setech.

40-30

I úder Italky končí v síti. Williamsová má k dispozici mečbol!

5:2

Serena vyřešila vše úderem na returnu po čáře, což evidentně Italka nečekala. Serena tak získává sedmý gem druhého setu a bude podávat na vítězství v dnešním zápase.

40-30

Return Williamsové je neúspěšný, míček zamířil do sítě. Williamsové stále zůstává jeden brejkbol!

40-15

Pennettaová dala do míčku malý důraz, ten končí v síti. Williamsová má k dispozici 2 brejkboly!

40-0

Nejprve dlouhým lobem trefila Pennettaová přesně růžek kurtu, jenže Williamsová ihned poté forhendem prohodila svojí soupeřku. Neuvěřitelná show! Williamsová má k dispozici 3 brejkboly!

40-30

Míček se znovu ocitá mimo kurt po chybě Pennettaové. Brejkbol!

40-30

Nejdelší a nejhezčí výměna zápasu! Pennettaová oběhá nespočet míčku, ale její poslední byl příliš dlouhý. Brejkbol!

6:3

Fiftýn, gem, set! Williamsová získává po 29 minutách první set v poměru 6:3. Pennettaová poslal míček mimo kurt.

15-40

Druhá dvojchyba Sereny v tomto gemu. Pennettaová má k dispozici 2 brejkboly!

A-40

Pennettaová nahrála Williamsové na smeč k síti, Serena trefila prázdný kus kurtu. Brejkbol!

40-30

Míček se třepotá v síti, Williamsová má k dispozici jeden brejkbol!

40-0

Ani na třetí míček v řadě nedokázala Italka zareagovat. Williamsová má k dispozici 3 brejkboly!

0:3

Flavia využívá hned ten první poté, co Williamsová poslala míček za základní čáru. Pennettaová tak podruhé v zápase brejkuje svojí soupeřku.

15-40

Williamsová posílá na polovinu soupeřky příliš dlouhý míček. Pennettaová má k dispozici 2 brejkboly!

40-30

Míček se zastavuje po úderu Pennettaové v síti. Brejkbol!

0:1

Williamsová netrefuje kurt, což znamená první brejk v zápase.

30-40

Serena vyhazuje míček od základní čáry do autu. Brejkbol!

Zápas mezi Wawrinkou a Nishikorim, který se hraje na Arthur Ashe Stadium už tři a půl hodiny se přesouvá do pátého setu (tento zápas můžete taktéž na portálu Onlajny.com sledovat) a tím pádem bude tato dvouhra o několik desítek minut posunut. Postupně Vás budeme informovat o případných předpokládaných časech začátku zápasu. Nový předpokládaný začátek zápasu nyní činí 2:15.