Jana Čepelová (1) – Saj-saj Čeng (8)

2:0 6:1, 7:6 (7)

04.09.2014, 04:40 • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.7 1.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nuž, Janka Čepelová teda zdolala domácu Saisai Čengovú po dramatickom priebehu 6:1 a 7:6. Ja sa s vami nateraz lúčim a zároveň vás pozývam sledovať dnešný bohatý program na portále Onlajny.eu. Budeme spoločne sledovať zápas seniorského tímu futbalovej reprezentácie proti Malte, futbalová reprezentácia do 21 rokov nastúpi v kvalifikácii ME 2015 proti Škótsku, Slovan Bratislava dnes odohrá prvý zápas v novej sezóne KHL a HC Košice nastúpia na zápas hokejovej Ligy Majstrov v českom Liberci. Vyberať je z čoho, preto dúfam, že nám zachováte svoju priazeň. Pekný deň priatelia. (06:30:31)

Koniec zápasu

7:6

Janka Čepelová víťazným returnom berie Čengovej podanie a víťazí v i druhom sete pomerom 7:6 a teda v celom zápase 2:0 na sety!

8-7

Druhé podanie si však už Janka udržala a vedie v tajbrejku 8:7.

7-7

Veľká škoda, Čengová berie Čepelovej podanie a vyrovnáva na 7:7.

7-6

Čepelová berie podanie Čengovej, toto je skvelá možnosť vyhrať tento zápas. Poďme Janka!

6-6

Nuž ale Čengová si svoje podanie drží, 6:6.

6-5

Výborne, Janka si udržala i svoje druhé podanie a vedie 6:5.

5-5

Prvé podanie Čepelovej skvelé, vyrovnané 5:5.

4-5

Aj druhé podanie si Saisai Čengová udržala a tak vedie v tajbrejku 6:5.

4-4

Svoje podanie si Čengová drží, vyrovnané 4:4.

4-3

Druhé podanie si už ale Janka neudržala a Čengová znižuje na 3:4.

4-2

To prvé sa podarilo a Janka Čepelová vedie 4:2.

3-2

Pri podaní Čengovej ale boduje Janka Čepelová. Nuž, má dve svoje podania a bolo by skvelé ich udržať.

2-2

Čengovej skvelé podanie a 2:2.

2-1

Janka si však udržala aspoň jedno svoje podanie a ujíma sa vedenia 2:1.

1-1

Následne pri podaní Čepelovej boduje Čengová.

1-0

Prvý bod pri podaní Čengovej získava Janka Čepelová.

6:6

Je to tak, Janka Čepelová vyrovnáva na 6:6, druhý set bude mať vyvrcholenie v tajbrejku.

40-15

Je to dobré, Janka Čepelová sa pomaly dostáva do tempa, vedie 40:15 a set smeruje do tajbrejku.