konec (2:0, 2:1, 2:0)

04.09.2014, 17:30 • Slavomír Jansa (@SLaveek1)

Tipsport: 1.5 4.7 5.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeji krásný zbytek dne, na shledanou! (19:52:04)
Domácí IFK Helsinky deklasovali německý Krefeld jasně 6:1. Velkou měrou se na tom podílela dvojice Mika Partanen (2+1) a Teemu Ramdstedt (1+2). Hosté pouze sekundovali rozjetým Helsinkám, což potvrdil také trenér Krefeldu. IFK Helsinky si připisují další tři body do tabulky ligy mistrů, zatímco krefeldští Tučňáci zůstávají na nule.

60:00

Sami BLOMQVIST - 6:1

59:12

Helsinky právě vstřelily branku!
A domácí hráči stále nemají dost! SAMI BLOMQVIST dostal přihrávku přesně do jízdy a z levého kruhu prostřelil bezmocného Dubu. Asistence: Miihkali Teppo, Sebastian Moberg.

59:00

Zbývá jedna minuta do konce utkání a domácí publik ve stoje vyvolává a vytleskává jmíno svého klubu.

58:44

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a troufám si tvrdit také celého utkání.

57:25

Další šance Helsinek, kterou zlikvidoval betonem Tomáš Duba!

57:11

Střela od obránce se odrazila až do středního pásma.

56:44

Přesilovka se zdvojnásobí. Za podražení se jde posadit Beechey.

56:04

Puk je až u Husso, který rozehrává na své spoluhráče.

55:36

Po závaru před Dubou hosté vyhazují.

55:21

Helsinky si ještě zahrají přesilovku. Perrault je vyloučen za nevybíravý faul kolenem.

54:55

Situaci dva na dva zneškodnil Tomáš Duba.

54:21

53:41

Tučňáci se stále drží u puku, domácí odolávají.

52:40

Hosté uzamkli Helsinky v obranné třetině, ale prozatím nedokázali ohrozit Husso.

6:1

Branky a nahrávky: 7. Ikonen (Heikkinen), 11. Partanen (Auvitu), 27. Ramstedt (Partanen, Åsten), 40. Partanen (Ramdstedt, Auvitu), 48. Grillfors (Moberg, Ramstedt), 60. Blomqvist (Teppo, Moberg) – 22. Schymainski (Driedl)

IFK Helsinky: Husso (Lankinen) – Taipalus, Soderholm, Grillfors, Moberg, Auvitu, Teppo, Salmi, Heikkinen – Zaborsky, Elkins, Leino – Partanen, Ramstedt, Asten – Lamberg, Kuparinen, Blomqvist – Luttinen, Nykopp, Ikonen.

Krefeld Pinguine: Duba (Klein) – Fischer, ST-Pierre, Meyers, Sonnenburg, Weihager, Membus,Hanusch, Supis – Vasiljevs, Pietta, Courchaine – Schymainski, Driendl, Sofron – Beechey, Perrault, Long – Hauner, Kretschmann, Mieszkowski.

Rozhodčí: Pešina (CZE), Pajula (FIN) – Kiilunen (FIN), Nieminen (FIN)