4:3

po prodl. (1:2, 1:0, 1:1 - 1:0)

04.09.2014, 20:05 • Löfbergs Lila Arena, Karlstad • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.8 4.3 3.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního programu hokejové Ligy mistrů vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:40:41)
Skončilo nám dnes opravdu dlouhé utkání, které nabralo ve druhé třetině velké zpoždění kvůli technické závadě na stadionu. Zápas nakonec dospěl až do prodloužení a to nakonec ve třetí minutě rozhodl tvrdou ranou Grundel. Färjestad tak získal dva body do tabulky, Curych jeden.

62:40

Färjestad právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, prémiový bod zůstává domácím! Färjestad předvedl dobrý závar, gólman Leimbacher navíc ležel v brankovišti a ANTON GRUNDEL tak měl ulehčenou práci. Jeho tvrdá rána zapadla do brány a zápas tak končí výsledkem 4:3! Asistence: Jesper Jensen.

Anton GRUNDEL - 4:3

62:17

Domácí Ole-Kristian Tollefsen obdržel desetiminutový osobní trest za nesportovní chování, když cosi řekl rozhodčímu a už míří do kabin.

61:58

Na druhé straně se o individuální průnik snažil Nilsson, proti přesile ale neměl moc šancí.

61:13

Leimbacher předvedl skvělý semafor proti bombě Nygarda! Tohle mohl být rozhodující okamžik utkání.

60:41

Gulas se dnes vyžívá ve svých zasekávačkách. Jeho další pokus skončil těsně mimo.

60:01

Zatím nám znějí Rolling Stones a jejich Start Me Up. Nicméně prodloužení se rychle blíží!
Prodloužení nám začne po kratičké pauze.
Šedesát minut nerozhodlo, takže nás čeká prodloužení. Jako první se ve třetí třetině trefili domácí a díky gólu Gulaše se poprvé dostali do vedení. O to ale přišli v 54. minutě, kdy využil přesilovku Wick a dal svůj dnešní druhý gól.

60:00

59:44

Moc nescházelo a rozhodnutí padlo pár sekund před koncem. První lajna Curychu se usadila v pásmu a Wick mohl dovršit hattrick. Pettersson Wentzel vyrazil.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny, ale pravděpodobně ne utkání.

58:14

Hezkou ranou z levého kruhu se prezentoval Gulaš, jeho střela na lapačku jen o kousek minula cíl.

57:24

Leimbacher neudržel Jensenovo nahození, a musel tak čelit Hedmanově dorážce z ostrého úhlu. Poradil si i s tímto úkolem a udržel tak nerozhodný stav.

4:3

Branky a nahrávky: 18. Hedman, 34. Hedman, 50. Gulaš (Jensen), 63. Grundel (Jensen) – 3. Wick (Shannon), 8. Bartschi (Shannon), 54. Wick (Shannon)

Färjestad Karlstad: Pettersson Wentzel (Pogge) – Tollefsen, Lalonde, Jensen, Grundel, Gunnarsson, Arell, Olofsson, Kylington – Nygard, Klepiš, Gulaš – Aquino, Wallin, Persson – Aslund, Hillding, Hedman – Roymark, Forsberg, Rohdin. Trenér: Tommy Samuelsson.

ZSC Lions: Leimbacher (Boltshauser) – Geering, Blindenbacher, Smith, Zangger, Bergeron, Seger, Siegenthaler, Schnyder – Wick, Cunti, Baltisberger – Schappi, Trachsler, Kuenzle – Nilsson, Shannon, Bartschi – Bastl, Neuenschwander, Fritsche. Trenér: Marc Crawford.

Rozhodčí: Salonen (FIN), Persson (SWE) – Dahmén (SWE), Åhlén (SWE)

Diváci: 1 714