Mladá Boleslav – Vítkovice 0:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Illéš (Puzič), 34. Adamík, 34. Ballner (Sysala, Rudl), 52. Rudl (Adamík, Ollender)
Chabarovsk – Vladivostok 5:4
10:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Špirko (Tarasov), 22. Niinimaki (Loginov, Miklík), 37. Miklík (Loginov), 43. Litovčenko (Baškirov, Železnov), 54. Baškirov (Safronov, Taimi) – 4. Bergfors, 9. Gorškov, 38. Pyett (Gorškov), 57. Kolář (Lisin)
Barys – Ufa 5:4
15:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Dawes (Dallman, Bochenski), 5. Boyd (Dawes), 8. Dawes (Boyd, Bochenski), 42. Dallman (Dawes), 60. Dawes – 25. Pihlström (Zubarev, Kajgorodov), 28. Pihlström (Kolcov), 34. Dubrovskij (Lekomcev), 37. Pihlström (Kajgorodov)
Nižněkamsk – Čeljabinsk 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Stapleton (Eronen, Sexton), 8. Stěpanov (Berezin, Chochrjakov), 37. Berezin, 60. Sexton (Žukov, Milovzorov) – 57. Čistov (Quint, Kyle)
Čerepovec – N.Novgorod 0:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 56. Kazjonov, 60. Krasnoslabocev (Galuzin, Hietanen)
Kazaň – Jekatěrinburg 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Meller (Petrov, Tkačjov), 35. Nikulin (Meller, Azevedo), 36. Pesonen (Burmistrov, Pajgin) – 29. Bumagin (Metljuk, Krysanov), 49. Simakov (Lazarev, Lepistö)
Toljatti – Chanty-Mansijsk 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Podhradský, 54. Zaťovič (Vorobjov) – 8. Magogin (Pepeljajev), 34. Rajala (Maxvell), 44. Gusev (Sergejev, Medvěděv), 51. Lesnuchin (Sergejev, Knjazev), 59. Jacenko
Jokerit – Minsk 4:5
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 5. Hagman (Kapanen, Aaltonen), 34. Gunderson (Hahl, Ben-Amor), 50. Koukal (Omark, Todd), 52. Moses (Koukal) – 8. Cheechoo (Eliseenko, Vesce), 35. Linglet (Cheechoo), 48. Chechoo (Linglet, Ellison), 51. Cheechoo, 64. Ellison (Vesce, Cheechoo)
Petrohrad – Jaroslavl 5:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Ericsson, 4. Alexandrov (Kovalčuk, Panarin), 27. Dadonov (Alexandrov, Šipačjov), 37. Kovalčuk (Tichonov), 60. Kovalčuk – 9. Kapustin, 15. Platt (Sprukts), 28. Thornberg (Sprukts)
HC Slovan – Záhřeb 5:2
19:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Nagy (Nedorost), 11. Nagy (Bartovič), 29. Sersen (Jeglič), 57. Hudáček (Netík, Surový), 58. Nagy (Vondrka) – 27. Anderson (Haydar), 41. St.Pierre (Pelletier, Carle)
Liberec – Košice 3:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Filippi (Bulíř), 33. Vitásek (Vampola), 47. J. Vlach (Urban) – 26. Bartoš (Jenčík, Philipp), 59. Jenčík (Spilar)
SaiPa – Vítkovice 4:3
17:30, po s.n. (3:1)
Branky a nahrávky: 29. Jarvinen (Spina, McIntyre), 44. Spina (Tavi, McIntyre), 47. Pitkanen (Spina, Salcido), rozh. náj. Jarvinen – 34. Svačina (Roman), 36. Káňa (Němec, Szturc), 57. Káňa (Němec)
IFK Helsinky – Krefeld 6:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Ikonen (Heikkinen), 11. Partanen (Auvitu), 27. Ramstedt (Partanen, Åsten), 40. Partanen (Ramdstedt, Auvitu), 48. Grillfors (Moberg, Ramstedt), 60. Blomqvist (Teppo, Moberg) – 22. Schymainski (Driedl)
Vålerenga – Vienna Capitals 1:2
19:30, konec
Branky a nahrávky: 25. Bonsaksen (Soervik) – 30. Foucault (Ferland), 49. Puschnik (Schlacher)
Villach – Briançon 4:1
19:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Lammers (Hunter), 1. Fortier (Unterluggauer), 28. Santorelli (Fortier), 36. Lammers (Petrik) – 38. Balsamo
Mannheim – Kuopio 3:1
19:30, konec
Branky a nahrávky: 16. Rheault (Hospelt), 54. Metropolit (Rheault, Plachta), 60. Rheault – 49. Riikola (Ruohomaa)
Zlín – Fribourg 2:3
19:45, po prodl.
Branky a nahrávky: 7. Žižka (Veselý, Holík), 59. Marušák (Žižka, Kohler) – 9. Mauldin (Pouliot), 28. Mottet (Pluss), 64. Mauldin
Bern – Třinec 0:4
19:45, konec
Branky a nahrávky: 5. Orsava (Jašek), 7. Žejdl (Polanský, Nosek), 20. Žejdl (Nosek, Trončinský), 33. Orsava (Matuš)
Zug – Ingolstadt 3:2
19:45, konec
Branky a nahrávky: 12. Christen (Lammer, Bouchard), 13. Holden (Martschini, Sondell), 21. Ramholt – 18. Gawlik (Boucher), 47. Buck (Tatíček)
Stavanger – Tappara 2:1
20:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 39. Kissel, rozh. náj. Daoust – 10. Erkinjuntti (Kuusela, Aalto)
Färjestad – Zürich 4:3
20:05, po prodl.
Branky a nahrávky: 18. Hedman, 34. Hedman, 50. Gulaš (Jensen), 63. Grundel (Jensen) – 3. Wick (Shannon), 8. Bartschi (Shannon), 54. Wick (Shannon)
Frölunda – Ženeva 7:3
20:05, konec
Branky a nahrávky: 10. Johnson (Olimb, Gustafsson), 13. Gortz (Olimb), 15. Gustafsson (Lundqvist, Lehkonen), 23. Bohm, 27. Gustafsson (Johnson, Olimb), 34. Figren (Janmark, Bäckman), 55. Gortz (Gustafsson, Olimb) – 28. Ranger (Romy, D'Agostini), 30. Pyatt, 32. Rod (Picard)
Sparta – Växjö 5:4
20:05, konec
Branky a nahrávky: 25. Polášek (Pech), 27. Klimek (Přibyl, Pilař), 33. Přibyl (Klimek, Polášek), 43. Réway (Pilař, Ďaloga), 44. Volek (Hlinka) – 35. Kallio (Rakhshani), 45. Lundh (Erixon, Rosen), 48. Reddox (Kiiskinen), 56. Reddox (Lundgren)
Skellefteå – SønderjyskE 4:1
20:05, konec
Branky a nahrávky: 14. Zackrisson (Kabanov), 26. Norman (Lindholm, Ševc), 55. Norman (Kabanov), 59. Sundqvist (Aho) – 25. Asselin (Dineen)
Kometa Brno – Nitra 9:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Hanzlík (Kuboš, Ton), 24. Němec (Káňa), 25. Ton (Kuboš, Ostřížek), 27. Ptáček (König, Dočekal), 30. Němec (Dlapa), 35. Ton (Hruška), 42. T. Svoboda (Kempný), 52. Malec (T. Svoboda), 56. Kuboš (Hruška, Ton) – 22. Beck (Kováčik), 43. Mráz, 47. J. Ručkay (Slovák, Štefanka), 59. Slovák (Ručkay)
Litvínov – Znojmo 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Martynek (Piroš, Šlégr), 14. Jánský (Lukeš), 31. Kubát (Lukeš, Hübl), 40. Lukeš (Hübl, Ručinský) – 13. Tomas (Štach)
Plzeň – Kladno 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Lev (Michel, Kadlec), 34. Simon (Beran), 47. Beran (Lev), 57. Michel (Hollweg, Moravčík) – 20. Rudovský (TS)
Poruba 2011 – Nový Jičín 8:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Krayzel (Vaněk), 15. Kilnar (Prokop), 19. Slavík (Červenka), 27. Červenka (Krayzel), 28. Červenka (Slavík), 29. Chaloupka (Slavík), 37. Červenka (Chaloupka, Hulva), 60. Chaloupka (Krayzel, Gleich)
Benátky n/J – Ústí n/L 6:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Vařecha (Miškovský), 26. Krejčík (Kajínek), 32. Videlka, 33. Špaček (Krejčík), 39. Bitter (Dlouhý), 48. Mikyska (Šimek) – 37. Budínský (Rod), 40. Budínský (Roubík, Rod), 60. Vávra (Přeučil)
Břeclav – Mor. Budějovice 2:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Nováček (Zháňal), 24. Miklík (Kovář) – 17. Gottlieb (Kovalský), 26. Dostál, 36. Pelikán (Vantuch), 48. Matějka (Randa), 51. Dostál (Kesner), 56. Sechovec, 58. Tobola (Latner, Peroutka)
Trutnov – Jablonec n/N 0:0
18:00, zrušeno
Val. Meziříčí – Frýdek-M. 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Sprušil (Gulda), 17. Kysučan (Martiník, Tomiga), 41. Kysučan (Martiník), 58. Baroš (Martiník) – 21. Ivan (Stránský, Samiec), 41. Ivan (Stránský, Samiec), 41. Mach (Mamula)
Motor ČB – Jihlava 7:1
17:30, přerušeno
Branky a nahrávky: 5. Kuchejda (Punčochář), 8. Straka (Nouza, Švihálek), 13. Růžička (Nouza, Straka), 18. Přibyl (Vaniš), 18. Kuchejda (Heřman), 19. Nouza (Straka, Švihálek), 33. Boháč (Kuchejda) – 24. Seman
Třebíč – Havlíčkův Brod 9:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Dolníček (Malena), 22. Čech (Mrázek, Přibyl), 27. Mrázek, 27. Erat (Havel), 34. Vodný (Čech, Havel), 35. Holec (Erat, Zdráhal), 46. Burian, 48. Burian (Holec), 50. Čech (Mrázek)