04.09.2014, 20:00 • DNB Arena

Tipsport: 4.21 4.7 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jean-Michel DAOUST - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Stavanger Oilers.
Domácí tým nakonec bere dva body za výhru po samostatných nájezdech, když ten rozhodující proměnil JEAN-MICHEL DAOUST!

Daoust se prosadil střelou mezi betony – 2:1!

Dahl-Andersen šel také do bekhendu a také dal – 1:1!

Peltola bekhendem proměnil – 0:1!

61:19

Mohlo být rozhodnuto! Jarvinen u levého mantinelu obehrál jednoho z domácích beků a v přečíslení přihrával Palolovi, který ale nedokázal nadzvednout kotouč nad Smithův levý beton!

48:02

Teď pro změnu sám před Metsolou Kristiansen! Hostující brankář ale vytáhl parádní zákrok a udržel stávající výsledek!

47:09

Tyč teď po tečované střele jednoho z domácích obránců zazvonila na hostující brance!

46:35

Hostující forward Green si odchází na dvě minuty sednout za hákování, další přesilovka pro Stavanger!

Dan KISSEL - 1:1

38:22

Stavanger právě vstřelil branku!
A máme srovnáno! Podle videosudího DAN KISSEL dokázal puk zasunout až do branky a ten si tak ve 39. minutě připisuje vyrovnávací gól! Bez asistence.

38:22

Bude se však volat video, jestli hostující brankář nechytil kotouč až za čarou!

38:22

Obrovská šance domácích nevyužita! Kissel objel branku, do které už umisťoval kotouč, jenž se ale nestočil až za brankovou čáru a skončil pouze pod Metsolou!

37:25

Obránce hostí Kolomatis obdržel dvě minuty za sekání a Olejáři mají na konci druhé části zápasu možnost srovnat!

36:35

Už to mohlo být 1:1! Lorentzen v situaci dva na jednoho přihrával před prázdnou branku Davidovi, jenž ale kotouč smolně promáchl!

23:44

Další přesilovka pro domácí, dvě minuty za hákování dostává Palola.

19:49

Hostující Kaankenpera dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

17:41

Kaksonen z mezikruží napálil horní tyč domácí branky!

16:35

Kristiansen inkasuje dvouminutový trest za hákování, další početní výhoda pro hosty!

Antti ERKINJUNTTI - 0:1

09:53

Tappara právě vstřelila branku!
Hostující tým nakonec využívá přesilovou hru a otevírá skóre! ANTTI ERKINJUNTTI propálil Smitha mezi betony! Asistence: Kristian Kuusela a Teemu Aalto.

08:39

První přesilovku v zápase si zahraje Tappara, dvě minuty za podražení dostává Mostue.

2:1

Branky a nahrávky: 39. Kissel, rozh. náj. Daoust – 10. Erkinjuntti (Kuusela, Aalto)

Stavanger Oilers: Smith (Holm) – Solberg, Plastino, Hjelm, Veideman, Mostue, Rokseth, Sveum – Dahl-Andersen, Forsberg, Soares – Kissel, Daoust, Kristiansen – Trettenes, David, Lorentzen – Høygård, Hallem, Balcers – Røste Fossen

Tappara Tampere: Metsola (Peltonen) – Mantyla, Aalto, Saravo, Kolomatis, Kankaanpera, Makinen, Puistola – Malinen, Kuusela, Erkinjuntti – Jormakka, Palola, Jarvinen – Karjalainen, Peltola, Green – Tuominen, Kaksonen, da Costa – Kallela

Rozhodčí: Linde (SWE), Solem (NOR) – Waldejer (NOR), Aasum (NOR)