0:2
konec (0:1)
26.07.2014, 17:00 • Info o změnách stavu (Ivo Raiskub)
Tipsport: 9.0 6.0 1.2 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 9.0 - 6.0 - 1.2
FK Kozlovice – MFK Karviná
0:2
konec (0:1)
Branky: 15. Budínský, 89. Panák
Karty: 43. Juřena (KAR), 71. Zelený (KAR)
Neproměněná penalta:
FK Kozlovice:
Mánek – Koplík, Martin Král, Heger, Petráš, Michal Král, Dohnal (84. Mackovík), Kaďorek, Šolin, Dlouhý, Navrátil
Náhradníci:
Trenér:
MFK Karviná:
Pindroch – Cverna, Janíček, Vaněk, Zelený, Urgela (67. Kurušta), Eismann, Juřena, Budínský, Trousil, Fiala (62. Panák)
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Kladno – Písek 10:15 3:4
Vyšehrad – Táborsko 10:15 1:4
Aritma – Admira Praha 10:15 1:2
Neratovice – Vltavín 10:15 2:0
Havířov – Třinec 10:20 1:2
Karlovy Vary – Sokolov 10:30 0:7
Český Brod – Převýšov 17:00 0:7
Ústí n/O – Chrudim 17:00 0:2
Jablonec n. J. – Zápy 17:00 1:0
Olympia Radotín – Dvůr Králové 17:00 2:1
Hranice – Orlová • po penal. (4:3) 17:00 1:1
Pelhřimov – Třebíč 17:00 0:1
D. Benešov – Uničov • po penal. (2:3) 17:00 1:1
Žďár n/S – Rosice 17:00 1:3
Petrovice – Hlučín 17:00 0:1
Vyškov – Prostějov 17:00 1:2
Litoměřicko – Ústí n. L. 17:00 1:4
Dobrovice – Králův Dvůr 17:00 3:0
Slavičín – Olomouc 17:00 0:6
Jíloviště – Meteor • po penal. (4:2) 17:00 1:1
Cheb – Bohem. Pr. 17:00 0:3
Hořovicko – Tachov 17:00 0:1
Krupka – Chomutov • po penal. (3:4) 17:00 2:2
Sušice – Domažlice 17:00 1:5
Turnov – Pardubice • po penal. (2:4) 17:00 1:1
Klatovy – Most • po penal. (4:2) 17:00 0:0
Doubravka – Vlašim 17:00 0:9
Česká Třebová – Živanice 17:00 0:4
Velké Karlovice – Kroměříž 17:00 0:1
Rýmařov – Zábřeh • po penal. (4:5) 17:00 1:1
Blansko – HFK Olomouc • po penal. (4:3) 17:00 0:0
Nový Jičín – Opava 17:00 0:1
Kozlovice – Karviná 17:00 0:2
Tasovice – Zlín 17:00 1:3
Brumov – Frýdek-Místek 17:00 0:3
Líšeň – Znojmo 17:00 1:3
Břeclav – Vel. Meziříčí 17:00 2:3
Brozany – Benešov 17:00 2:1
Kutná Hora – Žižkov 17:00 0:7
Vysoké Mýto – Letohrad 17:00 2:0
Žilina B – Šaľa 17:00 3:0
Skalica – Trnava B 17:30 4:3
Nové Mesto n/V – Slovan Bratislava U21 17:30 0:1
Šamorín – Pohronie 17:30 2:0
MFK Košice B – Dolný Kubín 17:30 4:2
Prešov – Poprad 17:30 5:1
Bardejov – Bodva Moldava 17:30 3:0
R. Sobota – Lok. Košice 17:30 2:1
MFK Zvolen – Trebišov 17:30 5:0
Nitra – Dubnica 19:30 2:0
Michalovce – L. Mikuláš 19:30 1:0
89
Druhou trefu do sítě Kozlovic přidávají hosté v samotném závěru utkání. FILIP PANÁK si zpracoval centr od spoluhráče a zakončením do protipohybu nedal Mánkovi šanci.
84
71
67
62
46
45
43
15
Hosté se dostávají do vedení a potvrzují úlohu favorita, prosadil se LUKÁŠ BUDÍNSKÝ.
1