2:2
konec (1:2)
26.07.2014, 17:00 • Energon aréna (kapacita 9100), Příbram, Česká republika • Michal Mezera
Tipsport: 4.2 3.55 1.8 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.2 - 3.55 - 1.8
FK Příbram – FC Viktoria Plzeň
2:2
konec (1:2)
Branky: 42. Zápotočný (Řezníček), 62. Řezníček (Pilík) – 6. Bakoš (Horváth), 45. Horváth (pen.)
Karty: 43. Boháč (PRI), 50. Řezníček (PRI), 80. Pilík (PRI)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 2:4.
FK Příbram:
Boháč – Sus, Zápotočný (C), Hájovský, Neves – Mareš (84. Švancara), Hnaníček, Tarczal, Pilík – Slepička (65. Danoski), Řezníček (69. Kraut).
Náhradníci: Krbeček – Husár, Tregler, Danoski, Volešák, Švancara, Kraut.
Trenér:
FC Viktoria Plzeň:
Kozáčik – Řezník, Procházka, Hubník, Limberský – Horváth (C), Hrošovský (56. Hořava) – Petržela, Vaněk, Pilař (82. Kovařík) – Bakoš (74. Tecl).
Náhradníci: Bolek – Hejda, Hořava, Kovařík, Kolář, Rajtoral, Tecl.
Trenér:
Rozhodčí: K. Hrubeš – J. Jiřík, D. Hock
Diváci: 6.282
Kladno – Písek 10:15 3:4
Vyšehrad – Táborsko 10:15 1:4
Aritma – Admira Praha 10:15 1:2
Neratovice – Vltavín 10:15 2:0
Havířov – Třinec 10:20 1:2
Karlovy Vary – Sokolov 10:30 0:7
Český Brod – Převýšov 17:00 0:7
Ústí n/O – Chrudim 17:00 0:2
Jablonec n. J. – Zápy 17:00 1:0
Olympia Radotín – Dvůr Králové 17:00 2:1
Hranice – Orlová • po penal. (4:3) 17:00 1:1
Pelhřimov – Třebíč 17:00 0:1
D. Benešov – Uničov • po penal. (2:3) 17:00 1:1
Žďár n/S – Rosice 17:00 1:3
Petrovice – Hlučín 17:00 0:1
Vyškov – Prostějov 17:00 1:2
Litoměřicko – Ústí n. L. 17:00 1:4
Dobrovice – Králův Dvůr 17:00 3:0
Slavičín – Olomouc 17:00 0:6
Jíloviště – Meteor • po penal. (4:2) 17:00 1:1
Cheb – Bohem. Pr. 17:00 0:3
Hořovicko – Tachov 17:00 0:1
Krupka – Chomutov • po penal. (3:4) 17:00 2:2
Sušice – Domažlice 17:00 1:5
Turnov – Pardubice • po penal. (2:4) 17:00 1:1
Klatovy – Most • po penal. (4:2) 17:00 0:0
Doubravka – Vlašim 17:00 0:9
Česká Třebová – Živanice 17:00 0:4
Velké Karlovice – Kroměříž 17:00 0:1
Rýmařov – Zábřeh • po penal. (4:5) 17:00 1:1
Blansko – HFK Olomouc • po penal. (4:3) 17:00 0:0
Nový Jičín – Opava 17:00 0:1
Kozlovice – Karviná 17:00 0:2
Tasovice – Zlín 17:00 1:3
Brumov – Frýdek-Místek 17:00 0:3
Líšeň – Znojmo 17:00 1:3
Břeclav – Vel. Meziříčí 17:00 2:3
Brozany – Benešov 17:00 2:1
Kutná Hora – Žižkov 17:00 0:7
Vysoké Mýto – Letohrad 17:00 2:0
Žilina B – Šaľa 17:00 3:0
Skalica – Trnava B 17:30 4:3
Nové Mesto n/V – Slovan Bratislava U21 17:30 0:1
Šamorín – Pohronie 17:30 2:0
MFK Košice B – Dolný Kubín 17:30 4:2
Prešov – Poprad 17:30 5:1
Bardejov – Bodva Moldava 17:30 3:0
R. Sobota – Lok. Košice 17:30 2:1
MFK Zvolen – Trebišov 17:30 5:0
Nitra – Dubnica 19:30 2:0
Michalovce – L. Mikuláš 19:30 1:0
90+2
90+2
90+2
90+1
90
89
88
88
87
86
85
84
83
82
81
80