4:2
konec (1:1)
26.07.2014, 17:30 • Futbalový štadión Barca, Košice • Veronika Pancuráková (@PancurakovaVer)
Tipsport: 2.4 3.2 2.6 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.4 - 3.2 - 2.6
MFK Košice B – MFK Dynamo Dolný Kubín
4:2
konec (1:1)
Branky: 21. Pavúk, 57. Dordevič, 71. Jano, 80. Gáll – 43. Sani, 52. Sani
Karty: 45. Vancák (KEB) – 88. Lacko (DKU)
Neproměněná penalta: 45+1. Otruba (KEB), brankář Ružinský zneškodnil
MFK Košice B:
Ružinský – Pavúk, Tóth, Dordevič, Jano, Trebuňák, Benetka, Vancák, Horodník, Hirjak, Jonec
Náhradníci: Pella, Pilipčuk, Gáll, Veselovský, Ndiaye, Dimun, Vansa
Trenér:
MFK Dynamo Dolný Kubín:
Trabalík – Mihálik, Čučka, Sopúch, Kliment, Laura, Drengubiak, Beňuš, Otruba, Lacko, Sani
Náhradníci: Kapičák – Bumbera, Buška, Murín, Kolorédy
Trenér:
Rozhodčí: Ihring – Brendza, Hrčka
Diváci:
Kladno – Písek 10:15 3:4
Vyšehrad – Táborsko 10:15 1:4
Aritma – Admira Praha 10:15 1:2
Neratovice – Vltavín 10:15 2:0
Havířov – Třinec 10:20 1:2
Karlovy Vary – Sokolov 10:30 0:7
Český Brod – Převýšov 17:00 0:7
Ústí n/O – Chrudim 17:00 0:2
Jablonec n. J. – Zápy 17:00 1:0
Olympia Radotín – Dvůr Králové 17:00 2:1
Hranice – Orlová • po penal. (4:3) 17:00 1:1
Pelhřimov – Třebíč 17:00 0:1
D. Benešov – Uničov • po penal. (2:3) 17:00 1:1
Žďár n/S – Rosice 17:00 1:3
Petrovice – Hlučín 17:00 0:1
Vyškov – Prostějov 17:00 1:2
Litoměřicko – Ústí n. L. 17:00 1:4
Dobrovice – Králův Dvůr 17:00 3:0
Slavičín – Olomouc 17:00 0:6
Jíloviště – Meteor • po penal. (4:2) 17:00 1:1
Cheb – Bohem. Pr. 17:00 0:3
Hořovicko – Tachov 17:00 0:1
Krupka – Chomutov • po penal. (3:4) 17:00 2:2
Sušice – Domažlice 17:00 1:5
Turnov – Pardubice • po penal. (2:4) 17:00 1:1
Klatovy – Most • po penal. (4:2) 17:00 0:0
Doubravka – Vlašim 17:00 0:9
Česká Třebová – Živanice 17:00 0:4
Velké Karlovice – Kroměříž 17:00 0:1
Rýmařov – Zábřeh • po penal. (4:5) 17:00 1:1
Blansko – HFK Olomouc • po penal. (4:3) 17:00 0:0
Nový Jičín – Opava 17:00 0:1
Kozlovice – Karviná 17:00 0:2
Tasovice – Zlín 17:00 1:3
Brumov – Frýdek-Místek 17:00 0:3
Líšeň – Znojmo 17:00 1:3
Břeclav – Vel. Meziříčí 17:00 2:3
Brozany – Benešov 17:00 2:1
Kutná Hora – Žižkov 17:00 0:7
Vysoké Mýto – Letohrad 17:00 2:0
Žilina B – Šaľa 17:00 3:0
Skalica – Trnava B 17:30 4:3
Nové Mesto n/V – Slovan Bratislava U21 17:30 0:1
Šamorín – Pohronie 17:30 2:0
MFK Košice B – Dolný Kubín 17:30 4:2
Prešov – Poprad 17:30 5:1
Bardejov – Bodva Moldava 17:30 3:0
R. Sobota – Lok. Košice 17:30 2:1
MFK Zvolen – Trebišov 17:30 5:0
Nitra – Dubnica 19:30 2:0
Michalovce – L. Mikuláš 19:30 1:0
Ďakujeme za pozornosť a prajeme ešte príjemný večer. (19:18:12)
90+2
90+2
90+1
90
89
88
88
87
86
85
84
83
81
80
Domáci zvyšujú svoj náskok na rozdiel dvoch gólov! BORIS GÁLL unikol po pravej strane, dostal sa do veľkého uhla, no jeho strela aj tak nedala súperovmu gólmanovi žiadnu šancu na zákrok.
79
78
77
76
75