1:0
konec (1:0)
26.07.2014, 19:30 • MFK Zemplín Michalovce • Michal Sisák
Tipsport: 1.36 4.3 7.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.36 - 4.3 - 7.0
MFK Zemplín Michalovce – MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1:0
konec (1:0)
Branky: 16. Koscelník
Karty:
Neproměněná penalta:
MFK Zemplín Michalovce:
22 – Matúš Kira, 3 – Michal Gallo "K", 7 – Marcos Calero Perez, 8 – Jakub Grič, 12 – Jozef-Šimon Turík, 14 – Martin Regáli, 18 – Vernon De Marco, 19 – Samuel Garcia Bayon, 23 – Erik Streňo, 24 – Martin Koscelník, 27 – Jiří Rabiňák.
Náhradníci: 1 – Martin Raška, 4 – Miguel Cobo Calvo, 9 – Georgii Gamkrelidze, 11 – Adrián Leško, 15 – Stanislav Danko, 16 – Lukáš Jacko,
Trenér:
MFK Tatran Liptovský Mikuláš:
22 – Matúš Macík, 4 – Dušan Kucharčík, 6 – Ján Papaj, 7 – Lukáš Jánošík, 8 – Ján Mizerák, 9 – Martin Válovčan, 10 – Ján Kostúrik , 11 – Tomáš Staš, 14 – Ivan Lišivka "K", 17 – Miroslav Pastva, 19 – Mário Kurák
Náhradníci: 12 – Michal Mózer, 18 – Patrik Laco, 21 – Kevin Peter Čekan, 23 – Július Chomistek, 1 – Miloslav Bréda
Trenér:
Rozhodčí: Dušan Sedlák – Radoslav Bobko, Peter Ličko
Diváci: 1025
Kladno – Písek 10:15 3:4
Vyšehrad – Táborsko 10:15 1:4
Aritma – Admira Praha 10:15 1:2
Neratovice – Vltavín 10:15 2:0
Havířov – Třinec 10:20 1:2
Karlovy Vary – Sokolov 10:30 0:7
Český Brod – Převýšov 17:00 0:7
Ústí n/O – Chrudim 17:00 0:2
Jablonec n. J. – Zápy 17:00 1:0
Olympia Radotín – Dvůr Králové 17:00 2:1
Hranice – Orlová • po penal. (4:3) 17:00 1:1
Pelhřimov – Třebíč 17:00 0:1
D. Benešov – Uničov • po penal. (2:3) 17:00 1:1
Žďár n/S – Rosice 17:00 1:3
Petrovice – Hlučín 17:00 0:1
Vyškov – Prostějov 17:00 1:2
Litoměřicko – Ústí n. L. 17:00 1:4
Dobrovice – Králův Dvůr 17:00 3:0
Slavičín – Olomouc 17:00 0:6
Jíloviště – Meteor • po penal. (4:2) 17:00 1:1
Cheb – Bohem. Pr. 17:00 0:3
Hořovicko – Tachov 17:00 0:1
Krupka – Chomutov • po penal. (3:4) 17:00 2:2
Sušice – Domažlice 17:00 1:5
Turnov – Pardubice • po penal. (2:4) 17:00 1:1
Klatovy – Most • po penal. (4:2) 17:00 0:0
Doubravka – Vlašim 17:00 0:9
Česká Třebová – Živanice 17:00 0:4
Velké Karlovice – Kroměříž 17:00 0:1
Rýmařov – Zábřeh • po penal. (4:5) 17:00 1:1
Blansko – HFK Olomouc • po penal. (4:3) 17:00 0:0
Nový Jičín – Opava 17:00 0:1
Kozlovice – Karviná 17:00 0:2
Tasovice – Zlín 17:00 1:3
Brumov – Frýdek-Místek 17:00 0:3
Líšeň – Znojmo 17:00 1:3
Břeclav – Vel. Meziříčí 17:00 2:3
Brozany – Benešov 17:00 2:1
Kutná Hora – Žižkov 17:00 0:7
Vysoké Mýto – Letohrad 17:00 2:0
Žilina B – Šaľa 17:00 3:0
Skalica – Trnava B 17:30 4:3
Nové Mesto n/V – Slovan Bratislava U21 17:30 0:1
Šamorín – Pohronie 17:30 2:0
MFK Košice B – Dolný Kubín 17:30 4:2
Prešov – Poprad 17:30 5:1
Bardejov – Bodva Moldava 17:30 3:0
R. Sobota – Lok. Košice 17:30 2:1
MFK Zvolen – Trebišov 17:30 5:0
Nitra – Dubnica 19:30 2:0
Michalovce – L. Mikuláš 19:30 1:0
90+4
90+4
90+3
90+3
90+2
90+1
90
89
88
87
86
85
84
83
82
81
80
79
78