5:1

konec (2:1)

26.07.2014, 17:30 • Tatran Prešov • Lukáš Rusňák (@@_liksa_) sk

Tipsport: 1.3 4.6 8.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V druhom polčase Tatran definitívne rozhodol duel a získal v prvom zápase Doxxbet ligy prvé tri body. Najprv sa hra vyrovnala, Poprad z toho ale nevyťažil, v 71. minúte poslal Prešov do vedenia 3:1 Dávid Leško a o 2 minúty na to hattrckom ten istý hráč sa postaral o vedenie 4:1 pre "koňarov". V závere na konečných 5:1 stanovil Ivanko-Macej. (19:22:46)

90+1

90+1

Tak už som si myslel, že to bude 6:1, no nakoniec po tom, čo asi piati hráči Tatrana šli na troch Popradčanov a vysunuli Ivanko-Maceja trafila lopta z kopačky útočníka Prešova bočnú sieť!

89

Po menšom ošetrovaní to Poprad skúšal už asi aj zo zúfalstva, lopta končí ale v aute, do konca zápasz nám neostáva veľa.

87

Pilát vyzeral byť voľný na opačnej strane, bol aj nekrytý, ale aj v ofsajde no a tak keď dostal loptu, v hre pokračovať nemohol.

86

Prešov dal gól!
Skvelá akcia, výborná nahrávka presne na kopačku Ľubomíra IVANKO-MACEJA do šestnástky, kde ho znova nekryl žiaden z hráčov Popradu, Ivanko-Macej nemal problém jedným dotykom poslať po zemi loptu k tyčii do siete bránky Popradu.

85

Kubus sa snažil po autovej čiare dostať dopredu, loptu však nakoniec sám pod tlakom dostal do autu.

85

Domáci naďalej ostávaju zvyčajne pri lopte a držia ju v bezpečí. Hra sa nám momentálne trocha ukľudnila, či skôr unudila?

83

Hruška sa pýtal po lopte voľný na strane, dostal ju ale až príliš neskoro od Katonu a nakoniec ju pri dvoch hráčoch Popradu aj stratiil.

82

Janigloš ostal ležať na tráve, chytá sa za koleno, po pár sekundách ale vstáva a vyzerá byť v poriadku.

82

Jacko vysúval Ivanko-Maceja, ten ale loptu nedobehol, skôr prii nej bol brankár hostí Huszarík.

81

Popradčania sa teraz zmohli iba na odkop z vlastnej polovice ihriska, dá sa očakávať už podobný priebeh do konca zápasu, Prešov by si mal ukontrolovať vedenie, myslím že by ho mohol dokázať aj zvýšiť.

80

Pilát nepochopil myšlienku spoluhráča, ktorý ho poslal po čiare do útoku, Pilát však ostal stáť na mieste.

78

Prešovčania sa vrhli po márnej snahe Popradu do útoku, Hruška vysunul Katonu, ktorý ale poslal nepresný center za bránku, bude sa vykopávať od brány Huszaríka.

77

Teraz domáci ale využili moment prekvapenia, prišiel pas na Lukáša Hrušku, ktorý ho však nedokázal spracovať a poslať na bránku v podobe strely.

77

Prešov drží loptu na kopačkách na vlastnej polovici, do útoku sa nemá prečo hrnúť.

76

Marián Ferenc poslal center do malého vápna na Lukáša Janigloša, ten však poslal hlavou loptu iba vedľa bránky domáceho celku.

75

Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Miroslav Poliaček, prichádza Lukáš Hruška.

75

Po pauze na osvieženie tu teda máme pokračovanie zápasu, čaká nás posledná štvrtinka hry.

74

Po dvoch rýchlych góloch Leška čaká na hráčov Popradu asi aj tvrdá spŕška od trenéra, no aj tá spŕška vody na osvieženie.