po penal. (3:4) (1:1)

26.07.2014, 17:00 • Fotbalový stadion Krupka • Marcel Holl (@69Maca)

Konec zápasu. (21:03:52)

90

V penaltovém rozstřelu zvítězil tým FC Chomutov. Střelcem rozhodující penalty je brankář RADEK ZAŤKO.
Chomutovský brankář zneškodňuje penaltu Josefovi Watzkovi a Chomutov postupuje do dalšího kola!
Za Chomutov se trefuje brankář Zaťko.
A Panenkovským dloubákem překonává Zaťka.
A je také úspěšný.
Za Chomutov jde na penaltu Marek Strada.
Za Krupku srovnává Martin Bikár.
Chomutovský exekutor proměňuje.
Jako první začne Ladislav Doksanský.
Kvůli nerozhodnému stavu budou následovat pokutové kopy.

90

Konec základní hrací doby.

90

Salami trefil brankáře Prokeše a následně Klimeš přestřelil branku!

89

Pikl prošel přes tři protihráče a následně poslal střelu po zemi. Ani tentokrát ale branka nepadla, jelikož míč šel těsně mimo levé tyče.

87

Krupští útočníci teď pozlobili hostující obranu, ale Zahradník s Hynešem si poradili.

83

Bačkovský povalil Dolejše a chomutovští kopou další trestňák.

81

Dolejš unikl po pravé straně až do vápna, následná přihrávka ale nebyla přesná.

79

Tomáš Kukačka ani nadvakrát nedokázal ohrozit branku Krupky.

79

Po faulu na Doksanského bude Chomutov zahrávat další standartku v okolí velkého vápna.

77

Nyní se hra odehrává v okolí půlící čáry.

74

Z rohového kopu Krupka nic nevytěžila.

72

Z následného Watzkova centru ale gól nepadl.

72

Po hlavičkovém souboji získala Krupka výhodu standartní situace kousek za velkým vápnem.

71

Chomutovský Zahradník dobrým obranným skluzem zastavil akci Krupky.

69

Dominik Valenta opět utekl chomutovské defenzivě, šel sám na brankáře Zaťka, avšak svou střelou netrefil branku!

66

Po Zahradníkově kolmé přihrávce za obranu se k míčí následně nedostal nikdo z chomutovských.

64

Dolejšův centr odvrátil do bezpečí obránce Krupky Bačkovský.

63

Krupka má míč na svých kopačkách, ale její beci jsou pod neustálým tlakem chomutovských útočníků.

61

Dolejšův centr z pravé strany byl zblokován do autu.

60

Chomutovská šance byla zastavena kvůli ofsajdu.

58

Strada byl ve vápně sundán skluzem. Situace hraničila s penaltou ale píšťalka sudího Bauma zůstala němá.

56

Pikl se probíjel do šance ale těsně za čárou hraničí velké vápno byl odzbrojen.

51

Krupka právě vstřelila branku!
Domácím se podařilo rychle odpovědět. Úspěšným střelcem byl PAVEL CAITAML.

47

Chomutov právě vstřelil branku!
Hosté otáčejí skóre zásluhou EUGENA SALAMIHO.

46

Máme za sebou první poločas, který skončil remízou 1:1. Nejprve šli do vedení domácí, když ve třetí minutě proměnil penaltu Bikár. Chomutovu se podařilo srovnat v minutě dvacáté, když si na Piklův roh naskočil Hyneš a usměrnit míč do sítě.

45

42

Chomutovští fobalisté šli 3 na 1 ale Salami nedokázal míč usměrnit za záda krupského brankáře.

39

Watzka napřáhl za vápnem a jeho povedenou střelu musel vytěsnit brankář Zaťko nad břevno.

37

Valenta utekl po lajně ale nezakončil, neboť ho o míč připravil obranným skluzem Zahradník.

35

Valenta byl v dobré šanci, dokázal i zakončit, ale vše bylo zbytečné, neboť byl v ofsajdovém postavení.

31

Po obléhání krupské branky

28

Sám postižený standartku míříl na pravou tyč, ale brankář Prokeš míč vytáhl na roh.

27

Pikl byl zatažen na hranici vápna za dres, a tak Chomutov zahrává standartku.

24

Nyní proběhla pauza na občerstvení.

20

Aleš Pikl našel pěkným centrem hlavu JANA HYNEŠE, který srovnává skóre zápasu.

18

Kukačkova střela byla zblokováná, Chomutov bude zahrávat další rohový kop.

16

Piklovu kolmici na nabíhajícího Strada přečetl domácí bek a poslal míč na roh.

13

Kukačkův centr stáhl domácí brankář Prokeš do své moci.

11

Pikl obešel dvojici protihráčů, ale těsně před vápnem o míč na chvíli přišel, ale i tak pokračuje Chomutov v obléhání krupské branky.

10

Dominik Valenta dostal nahrávku za obranu a svou střelou trefil náruč připraveného Zaťka.

9

Nabíhající Dominik Valenta nezískal při svém náběhu ani aut pro svůj tým.

6

K míči se postavil Aleš Pikl ale netrefil ideálně a míč končí mimo branku.

6

Salami vybojoval standartku kousek za velkým vápnem.

5

Dolejšův centr boxuje domácí brankář k Doksanskému, který z hranice velkého vápna míjí branku.

3

Penaltu úspěšně proměňuje MARTIN BIKÁR.

3

Výběhnivší Zaťko skluzem zastavil únik krupského útočníka. Je nařízena penalta pro Krupku.

2

Útočná snaha Chomutova je zastavena kvůli ofsajdu.

1

Oba týmy už jsou na hrací ploše, za chvilku začne pohárový zápas.

TJ Krupka: Prokeš – Ptáčník (C), Bačkovský, Valenta, Trojan, Watzka, Bikár, Caitaml, Al-Eraidi, Bičák, Helísek
Náhradníci: Klíma, Steinsdorfer, Čermák

FC Chomutov: Zaťko – Dolejš, Zahradník, Hyneš, Grubiša – Klimeš, Doksanský – Strada, Pikl (C), Kukačka – Salami
Náhradníci: Nový, Ojini, Kopta

Rozhodčí: Baum – Kapoun, Šimeček.
FC Chomutov
Chomutovští fotbalisté zatím absolvovali čtyři přátelské zápasy, z niž nedokázali ani jeden přetavit ve výhru. Nejprve podlehli německému Auerbachu 2:3. Poté následovaly prohry se Sokolovem (3:1), s Viktorií Žižkov (7:0) a naposledy nestačili svěřenci trenéra Vágnera na juniorku pražské Slavie, které podlehli 2:1. V uplynulém týdnu vyšlo na povrch, že FC Chomutov trápí finanční problémy, a tak bude zajímavé sledovat co to udělá se sestavou.
TJ Krupka
Divizní nováček prošel do prvního kola přes předkolo, v němž mu byly sokem Lovosice. Utkání se odehrálo minulou neděli, tedy 20.7., na krupském hřišti. Lovosičtí šli nejprve do vedení, ale domácí zásluhou Valenty a Bikára stav zápasu otočili ve svůj prospěch. Ve druhé půli se Lovosicím podařilo vyrovnat na 2:2. Tento stav vydržel až do penaltového rozstřelu, ve kterém zvítězili domácí zásluhou Dominika Valenty, jenž proměnil vítěznou penaltu a poslal Krupku do prvního kola.
Dobrý sobotní fotbalový podvečer ze stadionu v Krupce, na kterém se odehraje zápas 1.kola Poháru České Pošty mezi domácím celkem TJ Krupka a hostujícím FC Chomutov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.