Rakouská Bundesliga

SC Wiener Neustadt – FC Red Bull Salzburg

0:5

konec (0:1)

26.07.2014, 19:00 • Stadion Wiener Neustadt, Wiener Neustadt • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 16.0 7.8 1.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z tohoto utkání vše. Děkuji za pozornost a přeji Vám hezký zbytek sobotního večera! (20:55:24)
Utkání skončilo jednoznačným vítězstvím favorizovaného Salzburgu v poměru 0:5. Po první půli přitom hosté vedli o jediný gól a navíc jim byl v závěru úvodního dějství vyloučen Mane. Domácím však "přesilovka" nebyla nic platná a po přestávce během deseti minut hned třikrát inkasovali, když se trefili Soriano, Schwegler a Kampl. Na konečných 0:5 pak upravil v 75. minutě z penalty Soriano. Salzburg tak po dvou kolech povede Bundesligu s famózním skóre 11:1.

90+3

90+3

Dlouhý nákop skončil až u Vollnhofera. Ten zahajuje možná poslední akci utkání.

90+2

Kampl ještě posílal míč před bránu, tentokrát ale domácí obrana zapracovala dobře.

90+2

Míč drží v závěru zápasu hosté.

90+1

Už začalo nastavení, zápas se již jen dohrává.

90

Salamon se dopustil útočného faulu, takže domácí z rohu nic nevytěžili. Rozehrávat bude Gulacsi.

89

Domácí z toho vytěžili pouze rohový kop.

89

Žlutou kartu dostává Ramalho (FC Red Bull Salzburg).

88

V souboji s Ramalhem vybojoval standardku z nadějné pozice Tieber.

87

Z dálky to zkusil stoper Red Bullu Hinteregger, míč skončil nad bránou.

85

Ramalho byl ve vzdušném souboji sestřelen Salamonem. Rozhodčí raději přerušil hru, ale hostující obránce bude v pořádku.

84

Přímý kop poslal těsně vedle brány Ulmer. Míč se otřel o boční síť.

83

Kampl byl faulován těsně před šestnáctkou, zajímavá standardka pro Salzburg.

82

Hosté se domáhali rohového kopu, ale je z toho jen odkop od Vollnhoferovy brány.

80

Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Ranftl, přichází Pollhammer.

80

Máme před sebou poslední desetiminutovku zápasu. Hráči Wieneru Neustadt už by asi raději byli v kabinách.

77

Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Jonatan Soriano, přichází Quaschner.

Jonatan SORIANO - 0 : 5

75

Salzburg právě vstřelil branku!
Penaltu zahrával JONATAN SORIANO, který poslal míč k pravé tyči domácí brány – 0:5.

75

Červenou kartu dostává Remo Mally (SC Wiener Neustadt).

75

Byla nařízena penalta. Soriano obešel brankáře a střílel na prázdnou bránu. Míč vytěsnil bránící Mally rukou!

73

Další nadějnou akci hostí domácí obrana uťala odkopem na roh.

72

Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Rauter, přichází Salamon.

71

Hosté opět zlobili obranu soupeře. Nejprve se nedostal až do zakončení Kampl a o chvíli později jeden z obránců na poslední chvíli uklidil míč před Brunem, který by jinak hlavičkoval na prázdnou bránu.

68

Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Sabitzer, přichází Bruno.

68

Teď domácí alespoň trochu zahrozili. Tieber přebral ve středu hřiště míč, doběhl až do šestnáctky a vypálil. Jeden z obránců míč tečoval mimo bránu.

67

Divák, který by přišel na stadion nyní, by nepoznal, že Salzburg má na trávníku o hráče méně. Domácí nejsou schopni podržet míč.

66

Pokud domácí o přestávce plánovali, jak zkusí duel s oslabeným Red Bullem otočit, musejí teď být šeredně zklamaní. Ve druhém poločase už třikrát inkasovali a o osudu zápasu je rozhodnuto.

65

Hosté zahrávali rohový kop, ten byl odvrácen obranou Wieneru Neustadt.

63

Brankář hostí Gulacsi byl při zákroku faulován Mallym. Pozornosti sudího Lechnera to neuniklo.

62

Kevin Kampl i domácí gólman jsou v pořádku. Hra pokračuje.

60

Kampl se řítil do další gólové šance. Vollnhofer proti němu rychle vyběhl a došlo k nepříjemné srážce. Bude se ošetřovat.

58

Rauter měl na noze snížení! Jeho střela minula hostující svatyni o centimetry.

56

Ebenhofer na útočné polovině zbytečně dohrál soupeře a je potrestán žlutou kartou.

55

Na hřišti je už jen jediný tým a tím je Red Bull Salzburg! KEVIN KAMPL se proti domácímu gólmanovi řítil z levé strany a zakončil ke vzdálenější tyči. Salzburg má v této sezóně rakouské Bundesligy na kontě už deset gólů a to je teprve v 55. minutě druhého zápasu.

Christian SCHWEGLER - 0 : 3

54

To byla paráda! CHRISTIAN SCHWEGLER se na hranici šestnáctky opřel do míče a vymetl levou šibenici z pohledu brankáře Vollnhofera. Ten se sice natahoval, ale na míč dosáhnout nemohl.

51

Domácí tedy promarnili velkou šanci. Je to pro ně velká škoda, gól je mohl nastartovat.

50

Domácí byli blízko snížení! Střídající Ebenhofer se ocitl sám před Gulacsim, obešel ho, ale jeho zakončení, které by již mířilo do prázdné brány, v pádu zastavil Hinteregger!

Jonatan SORIANO - 0 : 2

47

Hostům hra o deseti vůbec nevadí. Po levém křídle unikl Kampl a od brankové čáry nacentroval přesně na hlavu JONATANA SORIANA, který nedal Vollnhoferovi sebemenší šanci na reakci – 0:2.

46

Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Koch, přichází Ebenhofer.
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Alan, přichází Keïta.

46

První poločas byl poměrně zajímavý. Aktivnější Salzburg se ujal vedení už v 15. minutě, kdy se sám před brankářem prosadil Sabitzer. I poté měli hráči Red Bullu více ze hry, ale ve 40. minutě přišla komplikace, když byl po druhé žluté kartě vyloučen Mane. I přesto si hosté ještě do poločasu vypracovali další tři gólové příležitosti. Uvidíme, co domácí proti oslabenému soupeři předvedou po pauze.

45+2

45+2

Ještě jedna šance. Domácí mohou být rádi, že poločas končí, protože hráči Red Bullu je přehrávají i v oslabení. Jonatan Soriano z hranice šestnáctky nepropálil Vollnhofera, který svůj tým podržel.

45+1

Alan měl další velkou šanci! Z pravé strany postupoval sám na bránu, ale nedokázal trefit prostor mezi tyčemi.

45

Kampl vyslal do velké šance Soriana. Vollnhofer si poradil a navíc praporek pomezního vylétl vzhůru. Šlo o ofsajd.

44

Už se pokračuje ve hře. Fotbalisté Salzburgu drží míč a snaží se dohrát poločas na polovině soupeře.

42

Hostující hráči diskutují s rozhodčím, ale to jim nebude nic platné. Mane bude muset zamířit do útrob stadionu.

40

Hostující Mane vztekle zakopl míč a za toto nesportovní gesto dostal žlutou kartu. Protože už jednu měl, následuje vyloučení! Hosté tak budou dohrávat o desíti!

38

Obrovská šance hostí! Po rohovém kopu a přiťuknutí Soriana zůstal na zadní tyči zcela neobsazený Mane. Z bezprostřední blízkosti však nedokázal prostřelit Vollnhofera!

37

Mane vybojoval míč pro Alana, který se na hranici šestnáctky snažil prokličkovat až do střelecké pozice. Proti domácí přesile neměl mnoho šancí.

35

Na rohový kop naskakoval Deutschmann, ale při své snaze fauloval brankáře Gulacsiho. Ten bude rozehrávat.

34

Na druhé straně vybojovali domácí roh.

33

Málem to bylo 0:2! Soriano si po pravé straně zaběhl za domácí obranu a jeho dělovku zastavila tyč!

32

Mane si teď dobře splnil své obranné povinnosti, když si u lajny pokryl míč před dotírajícím soupeřem.

31

Hosté mají stále více ze hry. Domácí se musí bránit na své polovině.

29

Kampl to přehnal se snahou dostat se k míči a fauloval. Rozehrávat bude brankář Wieneru Neustadt, Vollnhofer.

28

Freitag v tvrdém souboji s Manem. Sudí přerušil hru. Hráči Salzburgu pak domácím sportovně vrátili míč.

27

Vollnhofer se prezentoval výborným čtením hry, když z brány včas vyběhl a byl u míče dříve než Soriano.

26

Opět jsme sledovali ofenzivní snažení Rad Bullu, narážečka na Sabitzera však neprošla.

25

Hráči Salzburgu kombinovali před šestnáctkou soupeře, ale tam bylo snad osm hráčů v modrém, kteří nebezpečný prostor neprodišně uzavřeli.

24

Kainz zahrával rohový kop. Míč nebezpečně poskakoval v hostující šestnáctce, ale domácí snažení ukončil útočný faul.

23

Další ofenzivní akci RB táhl Mane, ale byl včas zastaven.

18

Po rohovém kopu se domácí ubránili.

17

Andreas Ulmer zahrával přímý kop, domácí odvrací na roh.

15

Hosté jdou do vedení! Po kolmici Soriana otevřel skóre utkání MARCEL SABITZER, který obešel gólmana Vollnhofera a zakončoval do odkryté brány. Rudí bíci tak ve Wiener Neustadtu začínají plnit roli favorita.

MARCEL SABITZER - 0 : 1

10

Žlutou kartu dostává Mane (FC Red Bull Salzburg).

7

Fotbalisté Red Bullu začali zápas aktivněji, už měli dvě dobré šance. Na gól zatím čekáme.

2

Jako první zahrozili hosté, Alan ale Vollnhofera nepřekonal.

1

SC Wiener Neustadt: Vollnhofer – Mimm, Deutschmann, Mally – Ranftl, Freitag, Kainz, Denner – Koch – Rauter, Tieber
Náhradníci: Schierl – Ebenhofer, Osman, Pollhammer, Salamon, Sereinig, Schöpf

FC Red Bull Salzburg: Gulacsi – Ulmer, Hinteregger, Ramalho, Schwegler – Mane, Leitgeb, Kampl, Sabitzer – Soriano, Alan
Náhradníci: Walke – Keïta, Quaschner, Lazaro, Bruno, Rodnei, Ankersen

Rozhodčí: Lechner – Kolbitsch, Gruber.
Fotbalisté Wieneru Neustadt vstoupili do sezóny porážkou 1:3 na hřišti Riedu. Domácí se v první půli ujali vedení, ale v 66. minutě dokázal vyrovnat Tobias Kainz. O tři minuty později však Möschl opět překlopil skóre na domácí stranu a osm minut před koncem zápas definitivně rozhodl Pichler.
Úřadující rakouští šampióni ze Salzburgu zahájili letošní ročník fantasticky, když před týdnem na svém stadionu deklasovali 6:1 Rapid Vídeň. Fotbalisté Red Bullu vedli 2:0 již po prvním poločase a svého soupeře definitivně dorazili smrští mezi 69. až 84. minutou, kdy čtyřmi zásahy navýšili skóre na 6:0. Za Rapid korigoval až v nastaveném čase z penalty S. Hofmann. Domácí góly stříleli Ulmer, Alan, Mané, 2x Soriano a Kampl.
Vítám tu všechny příznivce dobrého fotbalu! Rakouská Bundesliga má tento víkend na programu své druhé hrací kolo a já Vás provedu duelem mezi Wienerem Neustadt a obhájcem titulu Red Bullem Salzburg. Jasným favoritem je hostující celek, který v úvodním zápase sezóny deklasoval vídeňský Rapid. To fotbalisté Neustadtu na první body čekají.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.