1:1
konec (0:1)
26.07.2014, 18:30 • Štadión pod Čebraťom • Ján Kmeť
Tipsport: 2.05 3.2 3.2 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.05 - 3.2 - 3.2
MFK Ružomberok – DAC 1904 Dunajská Streda
1:1
konec (0:1)
Branky: 77. Turčák – 45+1. Sabler
Karty: 84. Straka (DUN)
Neproměněná penalta:
MFK Ružomberok:
Lešňovský – Greššák, Práznovský, Kružliak, A. Lovás – Már. Almaský (75. Ferenčík II.), Lupták (60. Gerát), Nagy, Turčák, Bartoš – Zreľák.
Náhradníci: Šavol – Ondrek, Mir. Almaský, Ferenčík II., Gerát, Mat. Lovás.
Trenér:
DAC 1904 Dunajská Streda:
Penksa – Struhár, Šnirc, Turňa, Tóth – Ujlaky (88. Černák), Brašeň, Krišto (83. Kwin Kwin), Straka – Jurčo, Sabler (75. Horváth).
Náhradníci: Pernecký – Kwin Kwin, Kováč, Horváth, N'Guekam, Černák.
Trenér:
Rozhodčí: Marhefka – Benko, Žákech
Diváci: 1698
Kladno – Písek 10:15 3:4
Vyšehrad – Táborsko 10:15 1:4
Aritma – Admira Praha 10:15 1:2
Neratovice – Vltavín 10:15 2:0
Havířov – Třinec 10:20 1:2
Karlovy Vary – Sokolov 10:30 0:7
Český Brod – Převýšov 17:00 0:7
Ústí n/O – Chrudim 17:00 0:2
Jablonec n. J. – Zápy 17:00 1:0
Olympia Radotín – Dvůr Králové 17:00 2:1
Hranice – Orlová • po penal. (4:3) 17:00 1:1
Pelhřimov – Třebíč 17:00 0:1
D. Benešov – Uničov • po penal. (2:3) 17:00 1:1
Žďár n/S – Rosice 17:00 1:3
Petrovice – Hlučín 17:00 0:1
Vyškov – Prostějov 17:00 1:2
Litoměřicko – Ústí n. L. 17:00 1:4
Dobrovice – Králův Dvůr 17:00 3:0
Slavičín – Olomouc 17:00 0:6
Jíloviště – Meteor • po penal. (4:2) 17:00 1:1
Cheb – Bohem. Pr. 17:00 0:3
Hořovicko – Tachov 17:00 0:1
Krupka – Chomutov • po penal. (3:4) 17:00 2:2
Sušice – Domažlice 17:00 1:5
Turnov – Pardubice • po penal. (2:4) 17:00 1:1
Klatovy – Most • po penal. (4:2) 17:00 0:0
Doubravka – Vlašim 17:00 0:9
Česká Třebová – Živanice 17:00 0:4
Velké Karlovice – Kroměříž 17:00 0:1
Rýmařov – Zábřeh • po penal. (4:5) 17:00 1:1
Blansko – HFK Olomouc • po penal. (4:3) 17:00 0:0
Nový Jičín – Opava 17:00 0:1
Kozlovice – Karviná 17:00 0:2
Tasovice – Zlín 17:00 1:3
Brumov – Frýdek-Místek 17:00 0:3
Líšeň – Znojmo 17:00 1:3
Břeclav – Vel. Meziříčí 17:00 2:3
Brozany – Benešov 17:00 2:1
Kutná Hora – Žižkov 17:00 0:7
Vysoké Mýto – Letohrad 17:00 2:0
Žilina B – Šaľa 17:00 3:0
Skalica – Trnava B 17:30 4:3
Nové Mesto n/V – Slovan Bratislava U21 17:30 0:1
Šamorín – Pohronie 17:30 2:0
MFK Košice B – Dolný Kubín 17:30 4:2
Prešov – Poprad 17:30 5:1
Bardejov – Bodva Moldava 17:30 3:0
R. Sobota – Lok. Košice 17:30 2:1
MFK Zvolen – Trebišov 17:30 5:0
Nitra – Dubnica 19:30 2:0
Michalovce – L. Mikuláš 19:30 1:0
77
Aj druhý nový muž na ihrisku, Milan Ferenčík, sa už prezentoval, keď prihrávkou cez celú šestnástku našiel BORISA TURČÁKA a ten strelou zblízka vyrovnáva na 1:1!
45+1
Jakub Brašeň poslal strelu na bránu, ktorú Lešňovský neudržal v náručí a lopta mu vypadáva rovno na nohu ROMANA SABLERA, ktorý otvára skóre strenutia a DAC vyhráva 1:0!