1:2
konec (0:0)
24.07.2014, 19:00 • Alfheim, Tromso (NOR) • Lucie Rapantová (@rapalu22)
Tipsport: 1.18 6.3 14.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.18 - 6.3 - 14.0
Tromsø IL – Víkingur Gøta
1:2
konec (0:0)
Branky: 52. Wangberg – 60. Hansen, 77. Hansson
Karty: 22. Johnsen (TRM), 80. Johansen (TRM) – 70. Djordjevič (VIK), 78. Hansen (VIK) 42. Johansen (TRM)
Neproměněná penalta:
Tromsø IL:
Lekström – Frantzen, Wangberg, Koppinen (C), Nilsen (46. Norbye) – L. Johnsen (46. Bendiksen) – Andersen, R. Johansen, Moldskred (76. Espejord), Drage – J. Johansen.
Náhradníci: Herlofsen – Norbye, Bendiksen, Skogvoll, Andreassen, Ingebrigtsen, Espejord.
Trenér:
Víkingur Gøta:
Turi – B. Hansen, A. Gregersen (C), E. Jacobsen, H. Jacobsen – S. Olsen (78. Hansen), Djurhuus – S. Vatnhamar (90. I. Sorensen), Hansson, F. Justinussen – A. Olsen (63. Djordjevič).
Náhradníci: Rasmussen – Joensen, Strömsten, Sorensen, G. Vatnhamar, H. Hansen, Djordjevič.
Trenér:
Rozhodčí: Jarl Jónsson – Oli Thorleifsson, Sigurdarson (všichni Island)
Diváci:
První zápas: Víkingur - Tromsø 0:0
Karaganda – Atlantas 14:30 3:0
Beer Ševa – RNK Split 15:30 0:0
MYPA – Dinamo Minsk 17:30 0:0
Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3
Keşla FK – Elfsborg • po penal. (3:4) 18:00 0:1
FK Krasnodar – Sillamäe Kalev 18:00 5:0
Omonia Nikósie – Budućnost Podgorica 18:00 0:0
AIK Stockholm – Linfield 19:00 2:0
Esbjerg – Kajrat 19:00 1:0
Flamurtari – Ploiesti 19:00 1:3
Göteborg – Győr 19:00 0:1
Grödig – Čukarički 19:00 1:2
Čichura – Bursaspor • po penal. (4:1) 19:00 0:0
Lech Poznaň – Kalju 19:00 3:0
Liberec – Košice 19:00 3:0
Soligorsk – Derry City 19:00 5:1
Tromsø – Víkingur 19:00 1:2
Vaduz – Chorzów 19:00 0:0
Zimbru Kišiněv – CSKA Sofia 19:00 0:0
Hapoel Tel Aviv – Astana 19:30 1:0
Groningen – Aberdeen 19:30 1:2
Trnava – Zestafoni 19:30 3:0
Zorja Luhansk – Laçi 19:30 2:1
Asteras – RoPS Rovaniemi 20:00 4:2
Sligo Rovers – Rosenborg 20:00 1:3
Vojvodina – Trenčín 20:00 3:0
Zawisza Bydgoszcz – Waregem 20:00 1:3
Hajduk Split – Dundalk 20:15 1:2
Ferencváros – Rijeka 20:30 1:2
ND Gorica – Molde 20:30 1:1
Jagodina – Kluž 20:30 0:1
Koper – Neftçi Baku 20:30 0:2
Široki Brijeg – Mladá Boleslav 20:30 0:4
Diósgyöri – Litex 20:30 1:2
Crusaders – Brommapojkarna 20:45 1:1
St. Johnstone – Luzern • po penal. (5:4) 20:45 1:1
St. Pölten – Botev Plovdiv 21:05 2:0
Hafnarfjördur – Něman Grodno 21:15 2:0
Stjarnan – Motherwell • po prodl. 21:15 3:2
77
60
52