5:1
konec (2:1)
24.07.2014, 19:00 • Stroitel, Soligorsk (Bělorusko) • Petr Dejnožka
Tipsport: 1.4 4.0 7.5 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.4 - 4.0 - 7.5
FC Šachťor Soligorsk – Derry City FC
5:1
konec (2:1)
Branky: 9. Balanovič, 28. Guruli, 68. Osipenko, 81. Januš, 90+3. Galjuza – 6. Duffy
Karty: 14. Januškevič (SLG), 18. Osipenko (SLG), 66. Januš (SLG) – 23. Barry (DRY)
Neproměněná penalta:
FC Šachťor Soligorsk:
Kotenko – Januškevič, Kaševski, Jurevič, Kuzmenok – Matvejčik, Guruli (73. Rios), Stargorodskij, Balanovič (85. Leončik) – Januš, Osipenko (79. Galjuza)
Náhradníci: Gavrilov, Galjuza, Cevan, Leončik, Rios, Kovalev, Ivanov
Trenér:
Derry City FC:
Doherty – McBride, Ventre, Byrne, Barry – Molloy, B. McNamee, P. McEleney, Patterson (80. Boyle), Duffy (73. Lowry) – Dooley (61. Timlim)
Náhradníci: Gallagher, S. McEleney, Lowry, Timlim, Boyle, Tracey, Curran
Trenér:
Rozhodčí: Pilav – Ibrisimbegovič, Turudič (všichni Bosna a Hercegovina)
Diváci:
První zápas: Derry City - Soligorsk 0:1
Karaganda – Atlantas 14:30 3:0
Beer Ševa – RNK Split 15:30 0:0
MYPA – Dinamo Minsk 17:30 0:0
Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3
Keşla FK – Elfsborg • po penal. (3:4) 18:00 0:1
FK Krasnodar – Sillamäe Kalev 18:00 5:0
Omonia Nikósie – Budućnost Podgorica 18:00 0:0
AIK Stockholm – Linfield 19:00 2:0
Esbjerg – Kajrat 19:00 1:0
Flamurtari – Ploiesti 19:00 1:3
Göteborg – Győr 19:00 0:1
Grödig – Čukarički 19:00 1:2
Čichura – Bursaspor • po penal. (4:1) 19:00 0:0
Lech Poznaň – Kalju 19:00 3:0
Liberec – Košice 19:00 3:0
Soligorsk – Derry City 19:00 5:1
Tromsø – Víkingur 19:00 1:2
Vaduz – Chorzów 19:00 0:0
Zimbru Kišiněv – CSKA Sofia 19:00 0:0
Hapoel Tel Aviv – Astana 19:30 1:0
Groningen – Aberdeen 19:30 1:2
Trnava – Zestafoni 19:30 3:0
Zorja Luhansk – Laçi 19:30 2:1
Asteras – RoPS Rovaniemi 20:00 4:2
Sligo Rovers – Rosenborg 20:00 1:3
Vojvodina – Trenčín 20:00 3:0
Zawisza Bydgoszcz – Waregem 20:00 1:3
Hajduk Split – Dundalk 20:15 1:2
Ferencváros – Rijeka 20:30 1:2
ND Gorica – Molde 20:30 1:1
Jagodina – Kluž 20:30 0:1
Koper – Neftçi Baku 20:30 0:2
Široki Brijeg – Mladá Boleslav 20:30 0:4
Diósgyöri – Litex 20:30 1:2
Crusaders – Brommapojkarna 20:45 1:1
St. Johnstone – Luzern • po penal. (5:4) 20:45 1:1
St. Pölten – Botev Plovdiv 21:05 2:0
Hafnarfjördur – Něman Grodno 21:15 2:0
Stjarnan – Motherwell • po prodl. 21:15 3:2
66
23
18
14