0:0

po penal. (4:1) (0:0)

24.07.2014, 19:00 • Tomáš Hála (@tom_hala)

Tipsport: 5.8 3.73 1.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí zvládli neskutečné. Byli pasování do role jasného outsidera, avšak po dvou bezgólových zápasech lépe zvládli penalty a postupují do třetího kola. Děkuji vám za sledování a přeji příjemný zbytek večera. (21:51:19)

Mumladze ještě dostává žlutou kartu za odhození dresu, to mu ale radost nezkazí.

Mumladze si poradil jako ostřílený mazák, poslal míč pomalu k tyčce a je hotovo – 4:1!

Tufan prostřelil brankáře a snižuje na 1:3!

Koripadze proměňuje pod břevno a s domácími to vypadá dobře – 3:0!
Civelli zamířil hodně špatně a vůbec netrefil bránu – 2:0!

Gabedava nezaváhal a trefil se k tyči – 2:0!
Na druhé straně pálí Çinaz pouze do břevna – 1:0!

Kapitán Odikadze se toho ujal jako první a bezpečně proměňuje – 1:0!
Kopat začínají domácí.

Střílení penalt začíná.
Hráči už se pomalu shromažďují a drží se společně za ramena, penalty začínají!
Ani po 120 minutách nepadla jediná branka a my tak budeme svědky penaltového rozstřelu. Ten nemá favorita a do dalšího kola tak můžou stále postoupit oba celky.

120+1

Druhé prodloužení skončilo.

120

Bude se nastavovat 1 minuta.

119

Sotva přišel a už mohl být za hrdinu! Mumladze poslal z pravé strany perfektní přihrávku do vápna po zemi, jeho spoluhráči k ní chybělo jen pár centimetrů a bylo by rozhodnuto.

118

Střídání v týmu FC Čichura Sačchere: ze hřiště odchází Kutchukhidze, přichází Mumladze.

117

Hráči stále více sledují čas, pravděpodobně už vyhlíží penalty.

116

Střídání v týmu FC Čichura Sačchere: ze hřiště odchází Kimadze, přichází Chikvaidze.

114

Žlutou kartu dostává Kutchukhidze (FC Čichura Sačchere).

113

Vzdálenost to byla dobrá, avšak kop byl špatně provedený. Míč letěl hodně mimo bránu.

Standardní situace hostů.

112

Standardní situace pro hosty z poměrně dobré vzdálenosti.

111

Na hostujících hráčích není vůbec poznat, že hrají jen v deseti. Jsou aktivní, běhaví, nevypustí žádný souboj.

109

Jeden z domácích útočníků byl ve vápně jasně stažen k zemi, avšak rozhodčí dělá, jako by se nechumelilo a nepíská.

108

Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni s kapacitou přes 25 tisíc diváků je téměř celý zaplněn, pro fanoušky Čichury je to opravdu svátek.

107

S hvizdem hlavního sudího nespustili jen hráči, ale také fanoušci, kteří rozduněli celý stadion.

106

Začalo druhé prodloužení.
Hráči se stihnou akorát občerstvit a hned se vrhnou na dalších 15 minut hry.

105+2

První poločas prodloužení skončil.

105+1

Betchvaia mohl pelášit sám na brankáře, avšak byl v ofsajdu.

105

V prvním prodloužení se budou nastavovat 2 minuty.

104

Hosté se hnali do rychlého brejku, celá akce ale opět selhala na finální přihrávce.

102

Hosté jsou sice oslabení, ale hrají ještě lépe! Traoré předvedl skvělé sólo, prokličkoval se obranou a vypálil. Kvilitaia vyrazil jak střelu, tak i následnou dorážku. Poté ještě pomáhal záložníkovi z Mali od křeče.

100

Hosté zahrávali rohový kop, na hlavičku si naskočil Altıntas, avšak míč poslal těsně vedle tyčky.

99

Domácí reklamovali ruku a dožadovali se penalty. Ruka sice byla, ale nastřelená a před vápnem.

98

Ihned se o to pokoušel Koripadze, avšak trefil pouze bránícího hráče.

97

Domácí teď mají ideální možnost pro skórování, mají na to více jak dvacet minut přesilovky.

95

Žlutou kartu dostává Sen (Bursaspor).

94

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Ozbayrakli (Bursaspor).

94

Na hřišti se srazili dva hráči, rozhodčí nejprve karty rozdávat nechtěl. Následně ale potrestal dva domácí za protesty. A bude ještě hůře pro hosty, jelikož půjdou do deseti.

93

Domácí brankář si dává hodně na čas s rozehrávkou.

92

Všechny začátky jsou dnes os domácích docela pomalé, avšak hosté toho zatím nedokázali využít.

91

První prodloužení rozehráli hosté, kteří se hned vrhli do útoku. Centr do vápna byl ale nepřesný a míč skončil v zámezí.

91

Začal první poločas prodloužení.
Máme za sebou už dva kompletní zápasy, ani v jednom jsme ale neviděli branku a postupujícím rozhodně prodloužení, či následné penalty.

90+4

Druhý poločas skončil.

90+4

Gabedava byl při svém průniku faulován a je z toho žlutá karta pro Ozbayrakliho-

90+3

U míče jsou však opět hosté, jenž se snaží propracovat s míčem až do brány.

90+2

Oba týmy jsou nyní hodně opatrné, ani jeden nechce prohrát zápas v posledních minutách.

90+1

Kashia byl ostře sestřelen, rozhodčí však ani teď nevytahuje žlutou kartu.

90

Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90

Střídání v týmu FC Čichura Sačchere: ze hřiště odchází Dekanoidze, přichází Koripadze.

89

Základní hrací doba je pomalu pryč a stav je stále nerozhodný. Na hřišti se zatím odehrává spíše zápasnický souboj, než nějak pohledný fotbal.

87

Traoré se prosmýkl obranou až do vápna, odkud tvrdě vypálil. Kvilitaia se mu ale postavil čelem a tvrdou střelu dokázal polapit.

85

Sen se pokoušel o průnik po pravé straně, avšak o pár metrech o míč přišel.

83

Na hřišti se opět hodně přiostřilo, vše se ale zatím odehrává spíše ve středu hřiště než v okolí jedné z branek.

81

Na hřišti zůstal ležet jeden z domácích hráčů, po krátkém ošetření hra pokračuje. V útoku jsou hosté.

79

Střídání v týmu Bursaspor: ze hřiště odchází Ünal, přichází Altıntas.

77

Nahoru, dolu. Vpravo, vlevo. Hráči jsou všude, využívají celé hřiště, avšak většinou jim uteče míč.

75

Po rohovém kopu se zaskvěl parádním zákrokem Tekin, který doklouzal na bližší tyč a míč vytěsnil.

73

Neuvěřitelné, co všechno dokážou hráči neproměnit. Jeden by si myslel, že trefit bránu z jednoho metru není tak těžký úkol.

72

Hosté jsou stále v tlaku, nedaří se jim ale dostat do finální fáze, ze které by mohli zahrozit.

71

Další výborná šance hostů, před bránu se tlačil Kiraz, avšak Kvilitaia po míči skočil a rychle rozehrál.

70

Ale rychle se staví zpět na nohy a hra může pokračovat.

69

Na hřišti zůstává ležet Kimadze, zdá se, že rozdýchává nějaký tvrdý souboj, který nastal mimo hlavní dění.

67

Domácí se stále častěji dostávají do rychlých brejků a je jen otázkou času, kdy se jim jeden podaří proměnit. Pokud tedy dříve neskórují hosté.

66

Hosté jsou v posledních minutách častěji u míče, avšak nejsou schopni vymyslet nějakou jednoduchou akci.

65

Do brejku se hnali domácí, dostali i výhodu, avšak o míč po pár přihrávkách přišli.

64

Z půlky hřiště rozehráli hosté standardní situaci, centr směřoval do vápna. Tam se odrazil hned od několika hlav a skončil mimo hřiště.

63

Hosté stále okupují polovinu domácích, ti jsou pod velkým tlakem.

61

K míči se postavil Kiraz, bránu ale vůbec netrefil a kupředu tak uhánějí domácí.

60

Hosté se usadili na polovině domácích a vybojovali si standardní situaci ihned zpoza vápna!

58

Druhý poločas zatím nabízí parádní fotbal, avšak chvílemi to vypadá jako soutěž o nejvíce promrhanou šanci.

57

Jighauri si sbíhal do volného prostoru pro přihrávku, avšak k míči mu chybělo přibližně půl metru.

56

Hráčům Bursasporu se nepodařilo skórovat ani z následného rohového kopu a u míče jsou domácí.

55

Behich se protáhl po pravé straně a ped bránu poslal centr, domácí odkopávají na roh.

53

Střídání v týmu Bursaspor: ze hřiště odchází Yilmaz, přichází Tufan.

52

Domácí jsou v posledních minutách mnohem lepším týmem, avšak branka stále ne a ne padnout.

Krásná akce Čichury.

51

Perfektní akce domácích! Ti si kompletně rozebrali obranu hostů až se ke střele dostal Betchvaia, avšak pálil těsně vedle tyče!

50

Teď se hnali kupředu hosté, avšak nepřesná přihrávka je připravila o možnost přečíslení.

48

Nyní se domácí hnali do rychlého protiútoku, avšak Ozturk se stihl vrátit a perfektním skluzem obral útočníka o míč.

48

Domácí nerozehráli druhou zrovna nejlépe, ihned se dostávají pod tlak.

47

Do první akce druhého poločasu se propracovali hosté, nic vážnějšího z toho ale nebylo.

46

Máme za sebou první poločas. Zpočátku měli hosté tlak, avšak postupem času se hra vyrovnala a oba týmy si vytvořily dobré šance. Ani jeden ale neskóroval, a stav je tak stále nerozhodný.

45+2

Druhá žlutá karta v zápase.

45+2

Žlutou kartu dostává Betchvaia (FC Čichura Sačchere).

Faul za žlutou kartu.

45

Žlutou kartu dostává Jighauri (FC Čichura Sačchere).

45

Máme za sebou základní hrací dobu, uvidíme, zda-li se něco stane během nastavení.

43

Na hřišti se začíná přiostřovat, to se vůbec nelíbí domácím hráčům, rozhodčí ale nepíská.

42

Hra se přelévá ze strany na stranu, hraje se ve vysokém tempu, většina akcí ale končí už před vápnem.

40

První poločas se nám pomalu blíží ke konci a zatím jsme žádnou branku neviděli.

39

Hosté zahrávali další standardní situaci, očividně ji měli dobře nacvičenou, avšak tentokrát jim nevyšla.

38

Čichury se vrací ke své původní taktice, kdy jsou téměř všichni hráči před vápnem a bedlivě brání.

37

Následoval ještě rohový kop, avšak ani ten hráči Bursasporu nevyužili.

36

Byl to pěkný centr do vápna, avšak nikdo ho neusměrnil do sítě.

35

Nyní ale mají dobrou pozici hosté, kteří budou zahrávat standardku.

33

Oproti první dvaceti minutám vidíme úplně jinou Čichuru. Je mnohem aktivnější a vytváří si stále více a více šancí.

31

Svůj um opět předvedl Traoré, který svým pasem vyzval ke skórování hned dva spoluhráče, avšak ani jeden nabídnuté šance nevyužil.

29

Domácí mohli jít do vedení! Rekhviashvilisi vyměnil míč s Jighaurihem, který se protáhl obranou a vypálil. Míč jen těsně minul pravou tyčku!

Předešlá akce domácích.

26

Další pěkná akce domácích. Na pravé straně dostal přesný pas Dekanoidze, mohl postupovat sám na brankáře, avšak pálil vysoko nad bránu.

25

V posledních minutách se hraje ve vysokém tempu, oba celky se začaly snažit.

23

Hosté jsou předešlou akcí povzbuzení a tlačí se do útoku, opět se jim ale nedaří projít skrze obranu.

21

Teď to vypadalo nadějně, Kiraz už mohl pálit, avšak ještě posunul na Ünala. Ten si ale netroufl na střelu z první, popotáhl si míč a následně o něj přišel.

20

Máme za sebou prvních dvacet minut hry a kromě úvodních dvou minut jsme výraznější šanci zatím neviděli.

19

Odikadze byl v další šanci, tentokráte ho ale zastavil ofsajd.

19

Odikadze se pěkně protáhl až před vápno, odkud se pokusil o střelu bodlem. Míč trefil špatně, a ten si to tak namířil až na tribunu.

18

Čichura se pokoušela o rychlý protiútok, ulička na Jighauri ale byla příliš dlouhá.

16

Hra zatím moc vzrušení nenabízí, Domácí se urputně brání a hosté se marně pokouší o prostoupení pevné obrany.

15

Hosté se ale rychle přesunuli zpět na polovinu domácích a Traoré režíruje rozehrávku.

14

Až nyní se hosté dostali do útoku a ihned poslali na bránu několik míčů, ani jeden se ale neujal, Tekin nemusel zasahovat.

12

Domácí jsou už pět minut pod trvalým tlakem, nedaří se jim přejít ani na druhou polovinu hřiště.

11

Na levé straně útoku je dnes hodně vidět Kiraz, má vyloženě hlad po gólu.

10

Domácí se dostávají pod velký tlak, zatím ale všem náznakům Bursasporu odolávají.

8

K míči se postavil Şen, do vápna poslal centr, ten však odhlavičkoval jeden z obránců.

7

Kiraz kličkoval s míčem na levé strabě útočné poloviny, až si vykličkoval faul. Je z toho dobrá pozice pro standardní situaci.

6

Ačkoliv jsou fanoušci hostů v početní nevýhodě, zatím jsou to hlavně oni, kdo dělá atmosféru.

5

Hosté se pokoušeli o rychlý přechod do útoku, to se jim ale nepovedlo, jelikož centr byl příliš dlouhý.

5

Míč proskákal celým vápnem, nikdo z domácích ho ale do sítě usměrnit nedokázal.

4

Domácí budou zahrávat rohový kop.

3

Na Ünala letěl přesný centr, ten si ho ale své hrudi nedokázal přesně zpracovat a hosté přicházejí o míč.

3

Na druhé straně se za odraženým míčem tlačil Kiraz, avšak nepodařilo se mu ho doběhnout včas.

2

Domácí se utkání vrhli ve velkém stylu! Kutchukhidze se protáhl po pravé straně, jeho centr musel vyboxovat Tekin.

1

Rozehrávky se ujali domácí hráči, kteří začínají v poklidu na vlastní polovině.

1

Hráči obou týmu nastupují na hrací plochu, fanoušci bouří. Utkání dnes bude doprovázet skvělá atmosféra.

FC Čichura Sačchere: Kvilitaia – Kashia, Rekhviashvili, Kimadze, Odikadze, Datunaishvili, Betchvaia, Dekanoidze, Jighauri, Gabedava, Kutchukhidze
Náhradníci: Mumladze, Nadiradze, Koripadze, Somkhishvili, Ivanishvili, Chikvaidze, Nadiradze

Bursaspor: Tekin – Civelli, Ozturk, Behich, Ozbayrakli, Traoré, Çinaz, Şen, Yılmaz, Kiraz, Ünal
Náhradníci: Tufan, Soyalp, Kocuk, İpek, Altıntas, Pülgir, Pehlivan

Rozhodčí: Musial – Siejka, Mucha (všichni Polsko).
Dobrý podvečer! Vítám vás u sledování online přenosu z odvetného utkání druhého předkola Evropské ligy. V tomto zápase se střetnou týmy FC Čichura Sačchere a Bursaspor.V prvním utkání jsme neviděli ani jednu branku, takže dnes to bude zajímavé. Favoritem budou opět hosté z Bursasporu, uvidíme, zda-li se jim podaří vsítit branku a postoupit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

0:0

Karty:   45. Jighauri (CIC), 45+2. Betchvaia (CIC), 114. Kutchukhidze (CIC), ?. Mumladze (CIC) – 90+4. Ozbayrakli (BRS), 95. Sen (BRS)   94. Ozbayrakli (BRS)

Rozhodčí: Musial – Siejka, Mucha (všichni Polsko)

První zápas: Bursaspor - Čichura 0:0

Karaganda – Atlantas 14:30 3:0

Beer Ševa – RNK Split 15:30 0:0

MYPA – Dinamo Minsk 17:30 0:0

Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3