0:1
konec (0:0)
24.07.2014, 19:00 • Gothenburg • Martin Doležal
Tipsport: 1.4 4.3 6.7 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.4 - 4.3 - 6.7
IFK Göteborg – ETO FC Győr
0:1
konec (0:0)
Branky: 68. Andrič
Karty: 71. Augustinsson (GOT) – 34. Rudolf (GYO), 41. Pátkai (GYO), 72. Lang (GYO) 66. Rudolf (GYO)
Neproměněná penalta:
IFK Göteborg:
Sandberg – Augustinsson, Jónsson, A. Johansson, Bjärsmyr (C), Smedberg, Mahlangu, Allansson, Vibe, J. Johansson, Larsson.
Náhradníci: Alvbage, Dyrestam, Salomnsso, Sobralense, Svensson, Söder, Engvall.
Trenér:
ETO FC Győr:
Kocič – Lang, Svec, Wolfe, Dudás, Varga, Völgyi, Pátkai, Kamber (C), Rudolf, Andrič.
Náhradníci: Kamenár, Csató, Stieber, Windecker, Illés, Koltai
Trenér:
Rozhodčí: Sokolnickij – Winkler, Pskit.
Diváci:
První zápas: Győr - Göteborg 0:3
Karaganda – Atlantas 14:30 3:0
Beer Ševa – RNK Split 15:30 0:0
MYPA – Dinamo Minsk 17:30 0:0
Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3
Keşla FK – Elfsborg • po penal. (3:4) 18:00 0:1
FK Krasnodar – Sillamäe Kalev 18:00 5:0
Omonia Nikósie – Budućnost Podgorica 18:00 0:0
AIK Stockholm – Linfield 19:00 2:0
Esbjerg – Kajrat 19:00 1:0
Flamurtari – Ploiesti 19:00 1:3
Göteborg – Győr 19:00 0:1
Grödig – Čukarički 19:00 1:2
Čichura – Bursaspor • po penal. (4:1) 19:00 0:0
Lech Poznaň – Kalju 19:00 3:0
Liberec – Košice 19:00 3:0
Soligorsk – Derry City 19:00 5:1
Tromsø – Víkingur 19:00 1:2
Vaduz – Chorzów 19:00 0:0
Zimbru Kišiněv – CSKA Sofia 19:00 0:0
Hapoel Tel Aviv – Astana 19:30 1:0
Groningen – Aberdeen 19:30 1:2
Trnava – Zestafoni 19:30 3:0
Zorja Luhansk – Laçi 19:30 2:1
Asteras – RoPS Rovaniemi 20:00 4:2
Sligo Rovers – Rosenborg 20:00 1:3
Vojvodina – Trenčín 20:00 3:0
Zawisza Bydgoszcz – Waregem 20:00 1:3
Hajduk Split – Dundalk 20:15 1:2
Ferencváros – Rijeka 20:30 1:2
ND Gorica – Molde 20:30 1:1
Jagodina – Kluž 20:30 0:1
Koper – Neftçi Baku 20:30 0:2
Široki Brijeg – Mladá Boleslav 20:30 0:4
Diósgyöri – Litex 20:30 1:2
Crusaders – Brommapojkarna 20:45 1:1
St. Johnstone – Luzern • po penal. (5:4) 20:45 1:1
St. Pölten – Botev Plovdiv 21:05 2:0
Hafnarfjördur – Něman Grodno 21:15 2:0
Stjarnan – Motherwell • po prodl. 21:15 3:2
72
71
66
41
34