1:0
konec (1:0)
24.07.2014, 19:00 • Blue Water Arena, Esbjerg • Aleš Pur (@PurAles)
Tipsport: 1.47 3.9 6.1 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.47 - 3.9 - 6.1
Esbjerg fB – FC Kajrat Almaty
1:0
konec (1:0)
Branky: 38. Ankersen
Karty: 80. Andersen (ESG) – 3. Plijev (KAL)
Neproměněná penalta:
Esbjerg fB:
Dúbravka – Laursen, Gomes, Jakobsen, Bergvold (67. Brinch) – Ankersen, Andersen, Lekven (C), Nielsen (72. Rasmussen) – Fellah, Pušić (62. Lyng). Trenér: Niels Frederiksen.
Náhradníci: Højbjerg – Brinch, Askou, Rasmussen, Vestergaard, van Buren, Lyng.
Trenér:
FC Kajrat Almaty:
Chomich – Kuantajev (78. Riera), Michalík, Kislicyn, Plijev – Bakajev, Smakov (C) – Isael (86. Lunin), Baitana (32. Knežević), Islamchan – Gohou. Trenér: Vladimír Weiss.
Náhradníci: Tkačuk – Gurman, Knežević, Darabajev, Edigarjan, Riera, Lunin.
Trenér:
Rozhodčí: Dennis Antamo – Jukka Honkanen, Jonas Turunen (všichni FIN)
Diváci:
První zápas: Kajrat - Esbjerg 1:1
Karaganda – Atlantas 14:30 3:0
Beer Ševa – RNK Split 15:30 0:0
MYPA – Dinamo Minsk 17:30 0:0
Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3
Keşla FK – Elfsborg • po penal. (3:4) 18:00 0:1
FK Krasnodar – Sillamäe Kalev 18:00 5:0
Omonia Nikósie – Budućnost Podgorica 18:00 0:0
AIK Stockholm – Linfield 19:00 2:0
Esbjerg – Kajrat 19:00 1:0
Flamurtari – Ploiesti 19:00 1:3
Göteborg – Győr 19:00 0:1
Grödig – Čukarički 19:00 1:2
Čichura – Bursaspor • po penal. (4:1) 19:00 0:0
Lech Poznaň – Kalju 19:00 3:0
Liberec – Košice 19:00 3:0
Soligorsk – Derry City 19:00 5:1
Tromsø – Víkingur 19:00 1:2
Vaduz – Chorzów 19:00 0:0
Zimbru Kišiněv – CSKA Sofia 19:00 0:0
Hapoel Tel Aviv – Astana 19:30 1:0
Groningen – Aberdeen 19:30 1:2
Trnava – Zestafoni 19:30 3:0
Zorja Luhansk – Laçi 19:30 2:1
Asteras – RoPS Rovaniemi 20:00 4:2
Sligo Rovers – Rosenborg 20:00 1:3
Vojvodina – Trenčín 20:00 3:0
Zawisza Bydgoszcz – Waregem 20:00 1:3
Hajduk Split – Dundalk 20:15 1:2
Ferencváros – Rijeka 20:30 1:2
ND Gorica – Molde 20:30 1:1
Jagodina – Kluž 20:30 0:1
Koper – Neftçi Baku 20:30 0:2
Široki Brijeg – Mladá Boleslav 20:30 0:4
Diósgyöri – Litex 20:30 1:2
Crusaders – Brommapojkarna 20:45 1:1
St. Johnstone – Luzern • po penal. (5:4) 20:45 1:1
St. Pölten – Botev Plovdiv 21:05 2:0
Hafnarfjördur – Něman Grodno 21:15 2:0
Stjarnan – Motherwell • po prodl. 21:15 3:2
86
78
72
67
62
32