2:0
konec (0:0)
24.07.2014, 19:00 • Friends Arena, Solna (Švédsko) • Petr Dejnožka
Tipsport: 1.2 5.8 14.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.2 - 5.8 - 14.0
AIK Stockholm – Linfield FC
2:0
konec (0:0)
Branky: 56. Igboananike, 72. Goitom
Karty: 33. Bahoui (AIK) – 45. Reece Glendenning (LNF), 48. Sproule (LNF), 70. Waterworth (LNF)
Neproměněná penalta:
AIK Stockholm:
Carlgren – Karlsson, Johansson, Miloševič, Borges – Bahoui, Ofori (75. Jönsson Salétros), Moro, Lorentzson – Igboananike (84. Pavey), Goitom
Náhradníci: Stamatopoulos, Sonko Sundberg, Pavey, Lundholm, Salétros, Bangura, Nikolič
Trenér:
Linfield FC:
Tuffey – Richards, Hegarty, Ward, M. Clarke – Reece Glendinning (60. Mulgrew), Lowry, Burns, Waterworth, Carvill (74. Thompson) – Sproule (62. R. Clarke)
Náhradníci: Ross Glendinning, Haughey, Quinn, Callacher, Mulgrew, R. Clarke, Thompson
Trenér:
Rozhodčí: Fautrel – Jeanne, Grosbost (všichni Francie)
Diváci:
První zápas: Linfield - AIK Stockholm 1:0
Karaganda – Atlantas 14:30 3:0
Beer Ševa – RNK Split 15:30 0:0
MYPA – Dinamo Minsk 17:30 0:0
Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3
Keşla FK – Elfsborg • po penal. (3:4) 18:00 0:1
FK Krasnodar – Sillamäe Kalev 18:00 5:0
Omonia Nikósie – Budućnost Podgorica 18:00 0:0
AIK Stockholm – Linfield 19:00 2:0
Esbjerg – Kajrat 19:00 1:0
Flamurtari – Ploiesti 19:00 1:3
Göteborg – Győr 19:00 0:1
Grödig – Čukarički 19:00 1:2
Čichura – Bursaspor • po penal. (4:1) 19:00 0:0
Lech Poznaň – Kalju 19:00 3:0
Liberec – Košice 19:00 3:0
Soligorsk – Derry City 19:00 5:1
Tromsø – Víkingur 19:00 1:2
Vaduz – Chorzów 19:00 0:0
Zimbru Kišiněv – CSKA Sofia 19:00 0:0
Hapoel Tel Aviv – Astana 19:30 1:0
Groningen – Aberdeen 19:30 1:2
Trnava – Zestafoni 19:30 3:0
Zorja Luhansk – Laçi 19:30 2:1
Asteras – RoPS Rovaniemi 20:00 4:2
Sligo Rovers – Rosenborg 20:00 1:3
Vojvodina – Trenčín 20:00 3:0
Zawisza Bydgoszcz – Waregem 20:00 1:3
Hajduk Split – Dundalk 20:15 1:2
Ferencváros – Rijeka 20:30 1:2
ND Gorica – Molde 20:30 1:1
Jagodina – Kluž 20:30 0:1
Koper – Neftçi Baku 20:30 0:2
Široki Brijeg – Mladá Boleslav 20:30 0:4
Diósgyöri – Litex 20:30 1:2
Crusaders – Brommapojkarna 20:45 1:1
St. Johnstone – Luzern • po penal. (5:4) 20:45 1:1
St. Pölten – Botev Plovdiv 21:05 2:0
Hafnarfjördur – Něman Grodno 21:15 2:0
Stjarnan – Motherwell • po prodl. 21:15 3:2
70
48
45
33